Перейти к публикации

Yollardakı xaos - bölüşürük

Android788
 Поделиться

Рекомендованные сообщения

Aha mence de bele yaxshidi.Evvel bardak olurdu kruq.Indi uje normal olacaq. Deyirem yaxshi ki,orda Qafqaz Baku City Hotel tikdiler.Yoxsa kim idi eee camaatin qeydine qalan ))

he, mende 2 gun evvel gormushdum. mence bele daha yaxwidi, chunki svetoforsuz krugda chox mawin yigishirdi

Neinki cox mawin yigiwirdi, hemde hereketi nizamlamaq uchun orda ela usuldur.

Mence bir dene ya svetafor ya da "lejachiy policheyskiy" ye ehtiyac var.Bilirsiz harda. Cevik Polis Alayinin qarshisindan Ayna Sultanova istiqametinde Korpunun altindan cixan yolla kesishmeye. Nezere alsaq ki,ekser suruculer hech guzguye baxmir,o ki qaldi "yol ver" niwanina baxsin. Orda her gun qeza ve qeza veziyyeti olur.

• Yeri var! 2

Mence bir dene ya svetafor ya da "lejachiy policheyskiy" ye ehtiyac var.Bilirsiz harda. Cevik Polis Alayinin qarshisindan Ayna Sultanova istiqametinde Korpunun altindan cixan yolla kesishmeye. Nezere alsaq ki,ekser suruculer hech guzguye baxmir,o ki qaldi "yol ver" niwanina baxsin. Orda her gun qeza ve qeza veziyyeti olur.

Guzgu beyem saci duzeltmek ve ozune baxmaq uchun deyil?

Содержимое этого сообщения скрыто.
Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.

))))) u xa xa

Bu olmuw hadisedir. Kecmiw iw yoldawim oz qohum xanimlarinin birine deyib sen mawinda orta guzguye baxirsan? deyib he herden baxiram, wuwe aciq olanda sacim dagilir, baxiram gorum saclarim dagilib ya yox, herden makiajda edirem.?!

Ay qiz o guzgu axraxan gelen avtolari gormek uchundur.

Aaaaa men ele bilirdim bunu ozune baxmaq uchun qoyublar! LOL.

Belesine ne deyesen? wofer yoxsa xam?

Bir defe de men bele hadisenin wahidi olmusham. Demeli Dernegul yolu ile gedirem.Xutor kruqunun ustunde korpu ile gedirem. Gordum ki qabaqda Honda Civic idi deyesen qirmizi rengde,mashin soldan saga gedir yavash yavash ,evvel ele bildim ki kimdise ,ureyi gedib,ya pyandi,sureti artirdim,gordum ki,xanim guzgude dodagina pomada vurur. Ozum olum,siqnal verdim tez bashini qaldirdi ki,mashini girir sagdaki qooruyucu divarlara. )) Hardasa 1 ilin sohbetidi

• Yeri var! 1

Bir defe de men bele hadisenin wahidi olmusham. Demeli Dernegul yolu ile gedirem.Xutor kruqunun ustunde korpu ile gedirem. Gordum ki qabaqda Honda Civic idi deyesen qirmizi rengde,mashin soldan saga gedir yavash yavash ,evvel ele bildim ki kimdise ,ureyi gedib,ya pyandi,sureti artirdim,gordum ki,xanim guzgude dodagina pomada vurur. Ozum olum,siqnal verdim tez bashini qaldirdi ki,mashini girir sagdaki qooruyucu divarlara. )) Hardasa 1 ilin sohbetidi

Indi bax gor sen birini gormusense indi gor weherde neqederdirler)))))

Weherde tut ha tut du. Kalan mawin aparirlar wtrafnoya. Perde,ag nomre,siqnal ve s. Ehtiyatli olun

Weherde tut ha tut du. Kalan mawin aparirlar wtrafnoya. Perde,ag nomre,siqnal ve s. Ehtiyatli olun

Indi weherden gelirem. Hecneye iliwmirdiler. Qanuna esasen saxlamaq ve durmaq qadagandir iwaresini pozanlari aparirdilar. Men ozum nece saat weheri firlanib yer axtarmiwam, bawqa yollarla cixdim nefciler.pr, bulvarda chaylayib cixdim geldim.

Belke iliwirdiler perdeye veya siqnala amma men sadece dayanacaga gore daniwdiqlarini gordum.

Bu gün saat 16.00 olardı, Bakixanov körpüsündən İnşaatçılar prospektinə svetofora qədər və sonra da 2 ədəd 06 yolda nələr törədirdilər... dəhşət... sırf qəza vəziyyəti yaradırdılar. belələrinə maşın vermək olmaz. uşaq idilər özdə... necə deyərlər buynuzları qaşınırdı...

• Yeri var! 1

Dunen axwam Balakenden cixdim uzu Qax,Sheki, Qebele, Ismayilli, Shamaxi-Baki marwurutu ile. Hami bili o yollarda radar yoxdur sadece postlar var. Men soz vermiwdim tam qanun cercivesinde surecem. Vopwim qesebe ve weherlerde 65-69km/s, idare olunmayan yollarda 90-99km/s suretle sururdum. Duzdur hardasa 5-6 saata geldim Bakiya chatdim. amma yolda qaydalari pozanlar cox idi. AZPetrol yanacaq dawiyan yuk avtomobili soluna baxmadan avqona cixmaq istedi ve az qalmiwdiki menim dostumun mawinini yoldan atsin qiraga, wukurler olsun hecne olmadi, dostm yaxwi qacira bildin bu qezadan.

Dunen axwam Balakenden cixdim uzu Qax,Sheki, Qebele, Ismayilli, Shamaxi-Baki marwurutu ile. Hami bili o yollarda radar yoxdur sadece postlar var. Men soz vermiwdim tam qanun cercivesinde surecem. Vopwim qesebe ve weherlerde 65-69km/s, idare olunmayan yollarda 90-99km/s suretle sururdum. Duzdur hardasa 5-6 saata geldim Bakiya chatdim. amma yolda qaydalari pozanlar cox idi. AZPetrol yanacaq dawiyan yuk avtomobili soluna baxmadan avqona cixmaq istedi ve az qalmiwdiki menim dostumun mawinini yoldan atsin qiraga, wukurler olsun hecne olmadi, dostm yaxwi qacira bildin bu qezadan.

Qardaş, sənin başına bu qədər hadisə gəlir.

Sənə mütləq BUNLARDAN lazımdır!

Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.

• Yeri var! 1

Bu gün saat 16.00 olardı, Bakixanov körpüsündən İnşaatçılar prospektinə svetofora qədər və sonra da 2 ədəd 06 yolda nələr törədirdilər... dəhşət... sırf qəza vəziyyəti yaradırdılar. belələrinə maşın vermək olmaz. uşaq idilər özdə... necə deyərlər buynuzları qaşınırdı...

Nomreleri ne idi?

На пешеходе перед парком Джавида что творится. Некоторые прямо перед людьми на зебре пролетают. Совсем нюх потерял народ. Везде где вижу пешеход без светофора, по возможности останавливаю и пропускаю, но некоторые видя что одна машина остановилась, бьют по газам и пролетают мимо людей. Ня олубду ай севимли миллят? Олюмюнюздю?

Как говорится, если хочешь что-то изменить, начни с себя.

Изменено пользователем moFF
  • Yeri var! 2

На пешеходе перед парком Джавида что творится. Некоторые прямо перед людьми на зебре пролетают. Совсем нюх потерял народ. Везде где вижу пешеход без светофора, по возможности останавливаю и пропускаю, но некоторые видя что одна машина остановилась, бьют по газам и пролетают мимо людей. Ня олубду ай севимли миллят? Олюмюнюздю?

Duzdu,bizde uje qlobal probleme chevrilib.Daje sen zebrada gozleyib yol verirsen,arxandaki mashin oturur siqnala.sonra bir sifetnen de adama baxir ki.Fikirleshmir ki,oz qohumlari da o zebradan keche biler.

• Yeri var! 2

Qardaş, sənin başına bu qədər hadisə gəlir.

Sənə mütləq BUNLARDAN lazımdır!

Neyleyek ki, Hadise insanin bawina cox gelir, sadece onlar qacmaq ani var. Ele qayidanda Qebelede gozlenilmeyen leysan yagiwi tutdu bizi, hansi ki mawinin wotkalari uspet elemirdi , yolu gormek olmurdu. Ne yaxwi naviqatorum vardi, ele xeriteye baxaraq surdum)))

Men ekser hallarda mawinla oluram, chaspik vaxtlarda harasa gedende bawqa neqliyyatdan istifade edirem ve zebralardan kecirem, yeralti kecidlerden istifade edirem. Amma men ozum mawinda olanda zebradakilara yol verirem amma hesenqulu kimi yolun ortasindan kecenleri ve kecid oldugu yerde yer ustu kecenlerin qanini icirem, yol vermirem, bezen ustlerine sururem, siqnallayiram, bezen ele olun pencerenden qiwqirmiwam ki, kecidi heyvalar uchun tikibler?

Dovlet milliyonlar buraxir kecid ve zebra cekdirir, millet ise istifade etmir, sonra deyir dovlet menimchun neyleyib?

Ele maraqli bir fakt. Bul-bul prospektinden ayagla geldim basin kucesindeki dayanacaga ve 95 nomreni gozledim. Gordum menden bir 100m aralida camaat yigiwib ve gordum ki Milli bankin qabagindan 95 gorundu. Geldi catdi camaata saxladi, 1-2 neferden bawqa hami mindi, Sonra men dayanacaqda avtobusu mecburi saxlatdirdim. Minende ele wofere dedim ki, deyesen menden bawqa hami ofsaydda idi)))))))

• Yeri var! 2

Пожалуйста, войдите для комментирования

Вы сможете оставить комментарий после входа

Войти сейчас
 Поделиться

• Сейчас на странице   0 пользователей

• Нет пользователей, просматривающих эту страницу.
  • Создать...