Перейти к публикации

Yollardakı xaos - bölüşürük

Android788
 Поделиться

Рекомендованные сообщения

Avtobuslarin cixdigi oyunlardan danishin.Bu gunleri 100(evvel24)n li avtobus trasda 130km/h suretle ve deyqe bashi zolaqlari deyishirdi.Men onun icinde ayag uste gucnen dayanirdim.

Изменено пользователем seiko95

Avtobuslarin cixdigi oyunlardan danishin.Bu gunleri 100(evvel24)n li avtobus trasda 130km/h suretle ve deyqe bashi zolaqlari deyishirdi.Men onun icinde ayag uste gucnen dayanardim.

brat suruwdedilerde her gun

Изменено пользователем elsan
  • Yeri var! 1

en yaxwisi gordun kim qabaqda mezelene mezelene gedir sagdan kecib lallarin bawa duwduyu el iwarelerinnen istifade etmeydi......Ozu sobeti tutacaq....

Mezelenmek deyende meni yolda ozumden cixaran hallar bunlardir,

1)2 zolagin ortasina duwub getmek.

2)merdekan trassinda 120 lik yola cixir amma 100 veya 80 ile gedir

3)Geyinib kecinmiw bir qiz goren kimi naxadi eyleci basir ve yol verir. Qoca nene olsa hec yol vermez

4)Telefon qulaginda yolun ortasinda yellene-yellene gedenler

Avtobuslarin cixdigi oyunlardan danishin.Bu gunleri 100(evvel24)n li avtobus trasda 130km/h suretle ve deyqe bashi zolaqlari deyishirdi.Men onun icinde ayag uste gucnen dayanirdim.

Merdekan yolunda gormuwem onllar nece dehwet sururler, icindekileri tesevvur edirem

3)Geyinib kecinmiw bir qiz goren kimi naxadi eyleci basir ve yol verir. Qoca nene olsa hec yol vermez

Brat onsda duzelen deil......duzdu qiz gorende men yol vermirem)))mende xasiyyetdi ama yawlida gorende baxir yawlinin panyatkasina,,,bidefe yol vermiwem uzume durub bozarir,,,buda yawli nesil....

Merdekan yolunda gormuwem onllar nece dehwet sururler, icindekileri tesevvur edirem

Изменено пользователем elsan

onlar niye fikirleshmirler ki mashinin icinde camatin ana bacisi var!Ozude ki surenlerin hamisi cavanlar hansi ki dagdan esheynen teze dushub.Ne ise.bu movzunu arashdirsaq cox derine gederiy

onlar niye fikirleshmirler ki mashinin icinde camatin ana bacisi var!Ozude ki surenlerin hamisi cavanlar hansi ki dagdan esheynen teze dushub.Ne ise.bu movzunu arashdirsaq cox derine gederiy

brat olarda o panyatya yoxdu...Qijidan ne gozdirsen?ama ele hallar olubki babat milletin icinde elelerin soyub biyabir edib cixib gedibler

Qardash duzeler! Elbetde duzeler, menim ele meqsedim budur movzuda. Hami bawqasinin sehvini bildirsin. Sehvi gizletmek 1 acidirsa, demek 2 acidir. Amma demek lazimdir.

Bu yollarda surenlerin 3-4 bizim qohumlar dostlardir. Eger sen veya men 4 distumuza bu varianti desek ve teblig etsek oda gedib oz 4 dostuna bunu teblig edecek. Ve belencine duzelmek wansimiz var. Chunki hami senin kimi duwunur ele ici men qariwiq ki, Bu millet duzelen deyil. Amma duzeltmeye chaliwmaliq. 1 addim evezine 2 addim atmaq lazimdir.

Menim iw yoldawim hergun siqaret cekende yere tullayirdi, Axir dedim : niye yere tullayirsan icerde 1 zibil qabi var, burdada 1. Uje heme oglan meni gorende gulumseyir ve gedib siaqreti zibil qabina atir.

brat olarda o panyatya yoxdu...Qijidan ne gozdirsen?ama ele hallar olubki babat milletin icinde elelerin soyub biyabir edib cixib gedibler

bir defe dava eliyceydim shofernen.Montirovkani goturub dushmushdu ustume,arxa gapidan gucnen cixdim aradan

bir defe dava eliyceydim shofernen.Montirovkani goturub dushmushdu ustume,arxa gapidan gucnen cixdim aradan

• Yeri var! 1

Qardash duzeler! Elbetde duzeler, menim ele meqsedim budur movzuda. Hami bawqasinin sehvini bildirsin. Sehvi gizletmek 1 acidirsa, demek 2 acidir. Amma demek lazimdir.

Bu yollarda surenlerin 3-4 bizim qohumlar dostlardir. Eger sen veya men 4 distumuza bu varianti desek ve teblig etsek oda gedib oz 4 dostuna bunu teblig edecek. Ve belencine duzelmek wansimiz var. Chunki hami senin kimi duwunur ele ici men qariwiq ki, Bu millet duzelen deyil. Amma duzeltmeye chaliwmaliq. 1 addim evezine 2 addim atmaq lazimdir.

Menim iw yoldawim hergun siqaret cekende yere tullayirdi, Axir dedim : niye yere tullayirsan icerde 1 zibil qabi var, burdada 1. Uje heme oglan meni gorende gulumseyir ve gedib siaqreti zibil qabina atir.

Brat mende seninen raziyam,azda olsa duzleme sansi var,,ama gel razilawaq ki avtobus suruculeri duzelen deil

He brat menimde bawima ele bir wey gelib lider terefde..montirovkanan avtobusdan cixanda ele bildiki tekce bududa agilli...Men her ehtimala qarwi gijilar ucun mawina dubinka qoymuwam,,,Ele bunun ustune getmiwdimki millet tokuluwdu.....))0onda soxanda urey yoxdu axi ,,,

Avtobus woferleride duzeler. Ancaq bu uje bizden yox dovletden asilidir. Dovlet suruculeri imtahan ile iwe goturmelidir, her yerinden duran wofer olmali deyil. Bu qeder vetendawin heyatini riske atmaq olmaz axi. Sonra o woferlere 500-600AZN maaw tetbiq etmelidir ki, bunlara artiq plan sohbeti salmasinlar ve wofer her dayanacaqdan kenar saxlamasin. Onda uje o 100 nomrenin woferi 60 ile sureceki, ewwi gedib chatacamda, hara telesirem. Bax bu dediyim fakt-dir etmek olar. Amma bizim elimizde deyil

Men onlarida basha dushurem,aralarinda berk ve seliqeli surenler var. Ama ki bunlar her defe skorostu deyishende az qala camaatin hamisi yixilir

Изменено пользователем seiko95

Yazin gorek kimin bawina ne gelib? kim sizin qarwinizda xamliq veya yaxwi surub.

Mashini duzeltdirdiyim bu 5 ay erzinde avtobusla gezirdim.. esasen de Huseyn Cavid Prospektinden MUM-a teref gedende.. Sehv elemiremse 132 nomreli avtobus idi.. Bir surucusu var.. O bax chox qanacaqli surucu idi.. Yolun sagi ile yavash ozu uchun sururdu.. Saxladigi yer de ancaq dayanacaqlar.. Yeni ki kimse yaxinlashib ona danayacaqdan kenar biryerde saxlatdirmaq isteyende saxlamirdi.. Ona gore de defelerle hemishe hansisa sernishinin buna gore onunla qirishdigini gormushem....

• Yeri var! 2

bele de xoshuma gelmeyen shey qeyd eledikleriniz kimi 120 teyin olunan yolda 80-le gedir, yol isteyen de yol da vermir.. Biri ele var idi, aeroporta gedende qara "cheshka"da bomba oglanlar.. ellerini pencereden sallayib guya zordular... Mene yol vermediler butun neslini ureyimde shtatkaya duzub yanlarindan kechdim.. Arxamdan da Mercedes Viano gelirdi qara.. Dovlet nomresi ile ustunde mayak.. bu da geldi ne qeder mayaki yandirdi, siqnallladi, zor oglanlar yol vermedi.... bir de gordum ki, qabaqda uje qaqashi gozleyirler.... PPX, YPX hazir veziyyetdedir, qaqashi gozleyirler.. Daha axrini bilmedim ne oldu...

Bir de xoshuma gelmeyen, normal teyin olunmush suretde getdiyim yerde hansisa qaqash, berk suren oglan turkun meseli direyib mashinin arxasina dalniy ile gozumu deshir, meni kechmek isteyir.... sade ve chox asan usulum var.. eyleci dibine qeder basiram...

Содержимое этого сообщения скрыто.
Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.
vursa gunah onda olacaq..

Eeeeen zehlem geden, deye bilerem ki, daha chox iyrendiyim shey.. Svetoforda dayanirsan, ikiterefli yoldur, cerge biraz uzundur, yeni, mashinlar choxdur... bir de gorursen arxadan bidene agilli xetteden chixir protivle gelir saxlayir hamidan qabaqda.. Onda ele bil ichimi odlayirlar da.. Adama deyerler ay qoyun sen menden artiqsan, ya agillisan?!.. Dovlet mashinlarini basha dushduk, bahali , ela nomre ile olanlari da basha dushduk ki, neyese guvenir.. polis saxlasa veziyyetden chixacaq.. bunu edenler ele en chox sade adamlardir.. Esasen de bele hal en chox Bakixanovda, Turk sefirliyinin qarshisinda bash verir...

• Yeri var! 2

Бурда 2-вариант вар Сунель ханым )) Я о виноватты я да ки сиз о гядяр яваш яваш сюрмюзюнюз ки язых архада урейи партыйыб есеблешиб гелиб сизя гюзгю гоюб габагдакын да подрезать елийиб ))) Так что всё равно гюнах я онунду я да ки сизинди.Тязя тязя ушах гыздар купил пахан машину или незнаю кто тама ей купил дал дала веряндя 10 дяйгя чякир всё останавили ждут дорогу дают девушке а она всем нервы ... дорогу дали ежай быстрее не можеш ехать не мучай попу )))

О уже бахыр настроениясына ))) Меним габагымда машын ёля ёля гедирсе габагына чыхыб сыхырам ону о тормуза басмыяна кими!

Tuncay ne vaxtdandir bu forumdayiq.. Amma senin saglam fikirli bir post elave etdiyini gormedim.... Yeqin sen qeyd elemek isteyirsen ki, sen zor ve berk suren oglansan.. Kimse gelib senin guzgunu vurub , hech uzr de istemirse demeli sehv sendedir? Bu ne anlayishdir bele? Loqika deyilen bir shey gormedim.. Bele pis chixmasin bugun gelib guzgunu vurub uzr istemeyen, sabah da ... neise......

sen ole-ole gedende neyi nezerde tutursan? 60 nezerde tutulan yolda 60-la gedene yoxsa.. seninle razi ola bilerem.. he qeyd olunur filan suret.. mesel uchun 100 km/s sol xettle, amma sol xette dushub 60-la gedir.. indi bunlardan hansini deyirsen?

• Yeri var! 4

bele de xoshuma gelmeyen shey qeyd eledikleriniz kimi 120 teyin olunan yolda 80-le gedir, yol isteyen de yol da vermir.. Biri ele var idi, aeroporta gedende qara "cheshka"da bomba oglanlar.. ellerini pencereden sallayib guya zordular... Mene yol vermediler butun neslini ureyimde shtatkaya duzub yanlarindan kechdim.. Arxamdan da Mercedes Viano gelirdi qara.. Dovlet nomresi ile ustunde mayak.. bu da geldi ne qeder mayaki yandirdi, siqnallladi, zor oglanlar yol vermedi.... bir de gordum ki, qabaqda uje qaqashi gozleyirler.... PPX, YPX hazir veziyyetdedir, qaqashi gozleyirler.. Daha axrini bilmedim ne oldu...

Bir de xoshuma gelmeyen, normal teyin olunmush suretde getdiyim yerde hansisa qaqash, berk suren oglan turkun meseli direyib mashinin arxasina dalniy ile gozumu deshir, meni kechmek isteyir.... sade ve chox asan usulum var.. eyleci dibine qeder basiram...

Содержимое этого сообщения скрыто.
Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.
vursa gunah onda olacaq..

Eeeeen zehlem geden, deye bilerem ki, daha chox iyrendiyim shey.. Svetoforda dayanirsan, ikiterefli yoldur, cerge biraz uzundur, yeni, mashinlar choxdur... bir de gorursen arxadan bidene agilli xetteden chixir protivle gelir saxlayir hamidan qabaqda.. Onda ele bil ichimi odlayirlar da.. Adama deyerler ay qoyun sen menden artiqsan, ya agillisan?!.. Dovlet mashinlarini basha dushduk, bahali , ela nomre ile olanlari da basha dushduk ki, neyese guvenir.. polis saxlasa veziyyetden chixacaq.. bunu edenler ele en chox sade adamlardir.. Esasen de bele hal en chox Bakixanovda, Turk sefirliyinin qarshisinda bash verir...

Ponçik, эти слова что означают ? )))

И еще пару вопросов:

1) Что тебе мешает обогнать слева,справа если есть возможность или уступить тому дэбилу который дирийиб архадан дальнийнен?

2) Ты работаешь где нибудь ?

Bu gün Razındə ikinci dərəcəli yoldan baş yola cıxmaq istəyirdim. Dayandım və əsas yolla hərəkə edən maqşınların arasının kəsilməsini gözləyiyirdim. Bu vaxt arxadan Prado başladı marqat-siqnal, marqat-siqnal dayanmadan, elə bil doğurdu. Özümü güclə saxladım. Maşında adam var idi. Yoxsa düşüb ona bir dənə turkmənBaşıııııııııııııııııııııııııı göstərəcəkdim.

• Yeri var! 3

Ponçik, эти слова что означают ? )))

И еще пару вопросов:

1) Что тебе мешает обогнать слева,справа если есть возможность или уступить тому дэбилу который дирийиб архадан дальнийнен?

2) Ты работаешь где нибудь ?

o sohbet uzun sohbetdir...

1) Rustem muellim.. Sadece bele shey menim esebime toxunur.. Men oz yolumla gedirem, ve suretim de tam nezerde tutulmush surete uygundur. sol xettle olu kimi getmirem ki, deyim ki, he men sehvem... Ele olsun sheherin ichi...

2) ishleyirem..

Sizin sozlerden sonra yadima bir hal duwdu. Bu genclikde ramstor-dan saga donursen ve duz chapayeve kimi geden yolun ele chapaeyvle kesiwmesindeyik. Ela tixac var. Chapayevde tixac ele burdada 2 cergelik yola 3 cege sixilmiwiq. Sonra baxiram soldan biri protive cixdi saxladi, daliycan heeeey bawladilar yigiwmaga, hemen o eks yolunda 2 zolagina 3 cerge yigildilar. Indi qardash siz deyin, Allaha and olsun men bawa duwmedim ora yigiwanlari. Belek siz bawa duwesiz. Ay nebilim ne, sen bu yola girmisen, bax bes o yola girmek isteyen hara gedecek? Hele elede oldu. hemen yola girmek isteyenler surduler qabaga. lopa-lop dayandilar. Bunlarda Chapayev-de saga ve sola gedenlerin yolunu bagladilar. Onlar bunlara baxir bunlarda onlara. bir 10 deq dayandilar axir 4-5 taksi woferi duwduler wawki oynamaga, yeni sen dala ver sen qabaga sen sola ver sen saga. Belencine yarim saatdan cox olardi yol acildi.Tam acilmadi yeni o eks gelenlerin yolu acildi. Dehwet. ureyim parchalanirdi o elenci yola yigiwanlari gorendeki, Ay insan ovladi sen ora niye girirsen? ehhhh

• Yeri var! 1

Пожалуйста, войдите для комментирования

Вы сможете оставить комментарий после входа

Войти сейчас
 Поделиться

• Сейчас на странице   0 пользователей

• Нет пользователей, просматривающих эту страницу.
  • Создать...