Перейти к публикации

Yollardakı xaos - bölüşürük

Android788
 Поделиться

Рекомендованные сообщения

Salamlar olsun butun eziz forumcanlara. Bir nece gundur yollarda taniw dostlarin xamliq etdiyini veya professional surduyunu gordum. Birden aglima batdi ki, bele bir movzu acim ve oz fikirlerimizi ve gorduklerimizi boluwek.

Meselen: Bu gun men Fehle prospektinde 90-LT-788 i yolun ortasina duwub , guzgulere baxmadam yola davam etdiyini gordum. Veya Tam qaydalara uygun ve seliqeli surduyunu gordum. Veya telefon qulagin bir elinde siqaret cekdiyini gordum. Veya Iwiqforun yawil iwiginda dayanib yolun soluna sagina tamawa ederken gordum.

driving-talking-eating.jpg

91.jpg

bad-driver-620.jpg

Veya eger mawininizda Videoreqistrator varsa ve hemen bele maraqli kadrlari ceke bilmiwsinizse onuda dayanmadan bura yukleyin.

• Yeri var! 7

Ela movzudur, adini deyiwdim daha aydin olsun deye ))

• Yeri var! 3

Ela movzudur, adini deyiwdim daha aydin olsun deye ))

Coxsag ol. Tewekkurler

xamin yarisi qadin suruculerdi

Qardash qadindanda pis suren kiwiler var. Ele bugun seher biri vardi, sadece nomresi yaddan cixib

Coxsag ol. Tewekkurler

Qardash qadindanda pis suren kiwiler var. Ele bugun seher biri vardi, sadece nomresi yaddan cixib

Sozsuzki tekce qadin deil kiwilierde var,xususende rimen taxir qulagindatelefon yolun solunnandaki cekilmey istemir)
  • Yeri var! 2

Sozsuzki tekce qadin deil kiwilierde var,xususende rimen taxir qulagindatelefon yolun solunnandaki cekilmey istemir)

Eləsinin qabağına sağdan verirsən, özü də dönmə işığını yandırmadan və əyləcə basırsan!

Burda eləsi olanda elə edirik.

• Yeri var! 3

Indi artiq gecedir. Sabah seherden inwaAllah bawlayiriq yazmaga. Bawimizia ve qarwimiza gelenleri bura qeyde aliriq. Hami qowulsun. Fikrimce maraqli olmalidir.

Eləsinin qabağına sağdan verirsən, özü də dönmə işığını yandırmadan və əyləcə basırsan!

Burda eləsi olanda elə edirik.

men gorsemki tekdi eliyirem)))ama vecine de deil

men gorsemki tekdi eliyirem)))ama vecine de deil

Tək, ya ailəli, fərqi yoxdur! Olub ki, qadın olub, yanında uşaq, sağdan dönmə işığını yandırmadan qabağına vermişəm. Atam sürəndə, yol verməyən olanda, əsəbləşirsə, qabağına verir və əyləci basır. Bir dəfə yük maşını elə etdi, yol vermədi atama. Hamımız maşında idik. Qabağına verdi, və əyləcə basdı, qışqırtdı onu.

Содержимое этого сообщения скрыто.
Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.

• Yeri var! 2

Tək, ya ailəli, fərqi yoxdur! Olub ki, qadın olub, yanında uşaq, sağdan dönmə işığını yandırmadan qabağına vermişəm. Atam sürəndə, yol verməyən olanda, əsəbləşirsə, qabağına verir və əyləci basır. Bir dəfə yük maşını elə etdi, yol vermədi atama. Hamımız maşında idik. Qabağına verdi, və əyləcə basdı, qışqırtdı onu.

Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.

))))))))

Bakıda belə hadisələr tez-tez olur.

Başa düşmədim, forum üzvlərinə aid olanları yazırıq ya ümumi olaraq?

Bakıda belə hadisələr tez-tez olur.

Başa düşmədim, forum üzvlərinə aid olanları yazırıq ya ümumi olaraq?

Umumi olaraq, chunki forumdaki butun nomreleri yadda saxlamaq cetin olar, hemde ola biler siz yazdiginiz nomre ele menim qonwum olsun veya xala oglu olsun. Bax bele.

Bir ne4e gun bunnan evvel xamin biri dostumun mashinini duz getdiyleri yerde 4ekdi ustune ezdi...

Chunki bu milletde o qadar qoyun var ki, milletin choxu bu qoyunlari gorub chole

chixmaqdan imtina edirler...

Qaydaya riayet elememey olar, eger diger avtoneqliyyata manechilik yaratmirsansa

istirsen qirmizida ke4, yada protiv get..

Bu tema chox boyuk tema, dibini qazsaq chingizxanin qabrina kimi chatariq )) Temaya gore chox sagol

Изменено пользователем MagerramoFF
  • Yeri var! 1

ferqi boyukdu moy brat, fergi cox boyukdu... sehfsiz insan olmur, eger qadin surucu, mehs qadinlarii nezerde tuturam, bilmeyerek ve ya tecrubesi az oldugundan hansisa bir sehfe yol verirse ve elexsus yaninda ushaq varsa, ona aciq vererek avtomobili qabagina verib eyleci basmaq, onu ve yanindaki ushaqi tehluke altina qoymaq demekdir. Bu halda ise tecrubesi olmayan hemin qadin idareni itirib qeza torede biler. Indi ozun fikirlesh qardash....

Ikinci bir meqam da var ki, bezi qizlar yol hereketini bilerkden sirtiqliqina salib, zeif cins oldugundan istifade ederek, ve ya ozunu bomba qiz sayaraq qaydani pozur. Bax eleleri olanda mene xeber ele. lazim olsa lap gelib Tallinde de onlari basha salaram....

• Yeri var! 8

не знаю что за хаос но ту сволочь эту ...... ! еду 100 от гянджилика до инглаба . видит ээ что я еду переходит дорогу буд-то так и надо. открыл окно обругал ее маму улыбается, гыжы чертовы . Как Гитлер давил жидов так надо и этих Гыжы давить!!!

!
Внимание!

6.6 Запрещено использование ненормативной лексики (мата), а также грубых выражений.

6.7 Запрещены оскорбления в любой форме, будь то прямые («ты xxx!»), косвенные («в вас есть некоторое сходство с xxx»). Ответ на оскорбления также не приветствуется.

Бессмысленно убирать пару букв из мата.

+10%

Изменено пользователем moFF
  • Yeri var! 3

Chamilion666 ilə razıyam.Məncə ailə ilə olanda güzəşt etmək lazımdır.

Ümumiyyətlə, insan özü başa düşməlidir ki, əgər, maşında ailə aparırsa, gərək ehtiyatlı olsun.

Mən özüm maşında ailə olanda yavaş-yavaş sürürəm.

Rauf, keçən dəfə biz uşaq evinə gedəndə, orada az qalmışdı ki, bir təhər olaq.ALLAH Saxladı.

İsmayıl(İsik) ilə mən idim.Maşında arvad-uşaq dolu ola-ola, ağsaqqal yol vermədi bizə.

Bizdə az qalmışdı ki, gedək girək harasa.Sonra da gəlib, deyir ki, yaxşı qurtardınız.

Dişimin dibindən çıxanı demək istəyirdim ki, gördüm maşında arvad-uşaq var.

Mən də səsimi çıxartmadım.

• Yeri var! 1

Bu gunun sabahadi var!Gelecekde gorsen avariyni situaciya yarad onuncun sorada cix aradan

Men bir meseleni basha duwmurem, ele bil suruculerin yarisinda povorotnik ve guzgu anlayishi deyilen shey yoxdur, povortnik padlodur, guzguleri de ele gurashdiriblar ki arxadan gelen goydaki teyyerelere baxirlar ya da ki helikopterlere, en coxsu da hundur ve Prado mashinlarini surenler, artig onlarin yaninan kecende signal verib kecirem ustume gatalamasinlar, 1 2 defe olub az qala ustume cixirdilar,sora da deyirdiler mashinin ashagidir gormek olmur, guzguvu duz uygun ele goreceksen cavab verirdim onlara.

• Yeri var! 4

Men bir meseleni basha duwmurem, ele bil suruculerin yarisinda povorotnik ve guzgu anlayishi deyilen shey yoxdur, povortnik padlodur, guzguleri de ele gurashdiriblar ki arxadan gelen goydaki teyyerelere baxirlar ya da ki helikopterlere, en coxsu da hundur ve Prado mashinlarini surenler, artig onlarin yaninan kecende signal verib kecirem ustume gatalamasinlar, 1 2 defe olub az qala ustume cixirdilar,sora da deyirdiler mashinin ashagidir gormek olmur, guzguvu duz uygun ele goreceksen cavab verirdim onlara.

Герек диердин ки самакат дейил э машынды по любому гёрмялисян )))

• Yeri var! 1

наболело?))) soze bax e, mashinin ashagidir gormurem....elesine ne diyesen bax,adamin dili dolashir soymek isteyirsen, men soz tapa bilmirem...

• Yeri var! 3

Пожалуйста, войдите для комментирования

Вы сможете оставить комментарий после входа

Войти сейчас
 Поделиться

• Сейчас на странице   0 пользователей

• Нет пользователей, просматривающих эту страницу.
  • Создать...