Перейти к публикации

Yollardakı xaos - bölüşürük

Android788
 Поделиться

Рекомендованные сообщения

+

Velosiped sürənlər.

Velosipedi yolda sürərlər?Bu qədər parklar var, gedin orada fırlanında yavaş-yavaş...

Dünən bu velosiped sürənlərə görə 2 saat 30 dəqiqəyə yaxın tıxacda qalmışam.

Содержимое этого сообщения скрыто.
Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.

Yolların bağlanmağı bir tərəfə qalsın, işıqforlar da işləmir.

Velosipedciler beyem qayitdilar uje? Ewitmiwdim ki, bes bakidan qebeleye gedibler?

Dunen bir Tofaw sagnan wutuyur,qabaqda avtobus qefil saxladi.I bu sola baxmadan aldi ustume.Men de qachirtdim.Buna ele geldi ki,zor surucudu,Daliyca sururem,qoyub ustune,gedib svetaforda sixib saxlamisham ki,ay heyvan niye adam kimi surmursen.Mene bele deyir e.qardash men rawwetnan sururem,bilirdim ki deymeyecek.Deyiram aa,awirtmiwdin e,deyir vursam duzeldecem da.Belesine ne deyasan?

• Yeri var! 2

Dunen bir Tofaw sagnan wutuyur,qabaqda avtobus qefil saxladi.I bu sola baxmadan aldi ustume.Men de qachirtdim.Buna ele geldi ki,zor surucudu,Daliyca sururem,qoyub ustune,gedib svetaforda sixib saxlamisham ki,ay heyvan niye adam kimi surmursen.Mene bele deyir e.qardash men rawwetnan sururem,bilirdim ki deymeyecek.Deyiram aa,awirtmiwdin e,deyir vursam duzeldecem da.Belesine ne deyasan?

Mendede bele hal olmuwdu. Bu neftciler prospekti ile gelib qaqarin korpusunde duz gedirem sagdaki dayanacaqda avtobus 100% saxlayacagina emin idim. Mende 1-ci zolaqdayam.Soldan bir prado sixib meni ki svetafor acilan kimi tez qabagima kecsin. Yawil iwiq yanan kimi men herekete bawaladim ve soldan vir 06 avqona kecdi meni ele bu moment avtobus saga verdiki saxlasin bu 06 verdi sola ustume mende qacirdim sola solumdan meni kecmek isteyen pradoda rezki tormoz verdi dayandi.(prado meni zolaqdan kenar avqona kecmek isteyirdi). Bele xeteler coxdur.

2-ci hadise ele hemen iwiqfordan 200m qabaqda. Gunlerin birinde yolun sagi ile 3-cu zolaqda gedirem ki, yolun sonunda babek pr. ile herekete davam edecem. Guzgudende baxiramsagdan bir Xtrail en awagisi 100-120 gelir. Ele bu momentde yolun sagindan bir mawin 4-cu zolaga girmek isteyirdi. men gordum ki bu chatdirmayacaq ve sagdakini daldan surtleyib aparacaq ve ele tormoza basmagimla Xtrail sola verib menim qabagima girdi ve inanin ele bextindende gucle kecdi. Men eylece basmasaydim sagdaki mawin surucusu bu deqiqe o dunyaya qovuwmuwdu. Ozumu teriflemirem, amma menim diqqetli olmagim bu hadisenin qarwisini aldi. Wukur Allaha yaxwi qurtardiq.

Разинде бидене сфетофор вар!!!

ону кеченкими Любой маршрут сразу сахлаир клиент олду олмады и дорога узкая мен башым чыхмы бу рэтуалдыр?

bu gun 541 YPX krugda sigaret + yemek

Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.
buxat eliyirdi))

En lezzet elemeyen shey,qeza veziyyeti yaradir,sonra veziyyetden cixirsan ,sene bir el eleyib uzr isteyirler ha .

bu gun 541 YPX krugda sigaret + yemek

buxat eliyirdi))

Eurovisona yaxwi hazirlawirlar)))))

En lezzet elemeyen shey,qeza veziyyeti yaradir,sonra veziyyetden cixirsan ,sene bir el eleyib uzr isteyirler ha .

Üzr istəməməyi yaxşıdır?Məncə, ən azından səhvini başa düşürsə, yaxşıdır.

Android788, qardaş sənin başına çoxlu yol əhvalatları gəlib aa.

Velosipedciler beyem qayitdilar uje? Ewitmiwdim ki, bes bakidan qebeleye gedibler?

Bəlkə də velosiped sürənlərə görə deyildi, soruşdum dedilər ki, velosiped sürənlər gedirlər.

Haminin bawina ehvalat gelir. Sadece men hemen bu ehvalatlari unutmuram. Indi birazdan cixacam babeke. gorum indi bawima neler gelecek! Babek bezpridel yollardan birirdir. Sizin bawiniza hec ehvalat gelmeyibki?

Haminin bawina ehvalat gelir. Sadece men hemen bu ehvalatlari unutmuram. Indi birazdan cixacam babeke. gorum indi bawima neler gelecek! Babek bezpridel yollardan birirdir. Sizin bawiniza hec ehvalat gelmeyibki?

Qardaş, hər xırda şeyi yadda saxlayıb, bu qədər əsəbləşsə insan, o zaman insan da əsəb deyilən bir şey olmaz.

Разинде бидене сфетофор вар!!!

ону кеченкими Любой маршрут сразу сахлаир клиент олду олмады и дорога узкая мен башым чыхмы бу рэтуалдыр?

би дене дойур,станция и вся алейка бу гюндеди.Автобуслар хер тин баши сахлайир

Maraqli meqam: Zebranin ustunde ve ya adi yolda,Kishi xeylagi kechmek isteyende ekser hallarda hech kim yol vermir. Amma bir qiz dayanir haa,hech belke de kechmek istemir yolu,butun dvijeniya dayanir.Hami yol verir.Sizce bu niye beledir?

Maraqli meqam: Zebranin ustunde ve ya adi yolda,Kishi xeylagi kechmek isteyende ekser hallarda hech kim yol vermir. Amma bir qiz dayanir haa,hech belke de kechmek istemir yolu,butun dvijeniya dayanir.Hami yol verir.Sizce bu niye beledir?

Bizde axi coxu bomba oglandi ) ona gore
  • Yeri var! 1

Sözüvə qüvvət mənə həmişə gülməli gələn hal odur ki, fikir vermisizsə bizdə cütlük yolu keçəndə bizim "qaqaşlar" çox zaman qızı avtomobil terefe verirlər özləri isə onların kürəyinin arxasında yola baxırlar )) Sevgi başqa şeydi )

Изменено пользователем D2K
  • Yeri var! 3

Sözüvə qüvvət mənə həmişə gülməli gələn hal odur ki, fikir vermisizsə bizdə cütlük yolu keçəndə bizim "qaqaşlar" çox zaman qızı avtomobil terefe verirlər özləri isə onların kürəyinin arxasında yola baxırlar )) Sevgi başqa şeydi )

Davud, sevgi yox eee...

Can şirin şeydi...

Изменено пользователем FRHD
  • Yeri var! 2

Dünən nömrəsini görmədim, amma belə hallar başıma çox gəlir: aeroport yolunda birinci cərgə həmişə sürətli gedir. ikinci cərgə isə 100dən artıq sürmür çox vaxt. və niyəsə tez-tez birinci yola çıxırlar. Aviasiya Akademiyasının qabağında belə bir hal oldu. gəldiyim yerdə ц-шка qabağıma çıxdı. yaxşı ki, vaxtında tormoza basdım. dönmə işıqlarını da yandırmamışdı... beləsinə nə deyəsən axı?? bir az gedəndən sonda Socara çatmamış at ərəbəsi sağ cərgədən sola keçir, özdə maşınlara perpendikulyar olaraq... mən qaçırdım, amma arxadan gələn mers az qala vurmuşdu... bu Aeroport yolu dəhşətdir... piyadalardan isə danışmağın mənası yoxdur. yuxarida keçid ola-ola aşağıdan düz keçidin altından yolu qaçırlar. kişiləri yenə başa düşdüm, bu yupkada qadınlar ortadakı dəmirləri necə aşırlar?!

Bu haqda mende yuxarida yazmiwam, Bizimkiler fikirlewir belke qiz gule buna veya Xarici filmlerde oldugu kimi ola "Call me"))))))))))))))))0

Dünən nömrəsini görmədim, amma belə hallar başıma çox gəlir: aeroport yolunda birinci cərgə həmişə sürətli gedir. ikinci cərgə isə 100dən artıq sürmür çox vaxt. və niyəsə tez-tez birinci yola çıxırlar. Aviasiya Akademiyasının qabağında belə bir hal oldu. gəldiyim yerdə ц-шка qabağıma çıxdı. yaxşı ki, vaxtında tormoza basdım. dönmə işıqlarını da yandırmamışdı... beləsinə nə deyəsən axı?? bir az gedəndən sonda Socara çatmamış at ərəbəsi sağ cərgədən sola keçir, özdə maşınlara perpendikulyar olaraq... mən qaçırdım, amma arxadan gələn mers az qala vurmuşdu... bu Aeroport yolu dəhşətdir... piyadalardan isə danışmağın mənası yoxdur. yuxarida keçid ola-ola aşağıdan düz keçidin altından yolu qaçırlar. kişiləri yenə başa düşdüm, bu yupkada qadınlar ortadakı dəmirləri necə aşırlar?!

Ele onagore o yolda vecni qeza var. Siz hele yaxwi qurtarmisiz. Men isterem milli meclis bele qerar qebul etsin. Zebradan kenar ve bardurdan kenar vurulan serniwinler gunahkardirlar. Chunki onlar bizim ve oz heyatlari ile klass oynayirlar.

O qadinlara gelmiwken, deye bilerem ki, onlar kaskadyordurlar))))

Bele qerar olmasa da ,bu yaxinlarda Aeroport yolunda 3 neferi vurub oldurmush xanim surucu hebs olunmadi. Sebeb ise piyadalarin tam piyada kechidinin altinda vurulmalari oldu.

Aha yaxwi qerar cixariblar. Bu mowennikleride yigiwdirsalar ela olar. Bilmirem forumda yazmiwam ya yox amma birde yazacam.

Seher seher iwe gelende iwimizin yanindaki Huseyn kiwi axwamki hadiseni mene daniwir.

Axwam radelerinde 3 nefer gelib durub yol ayricinda ve sohbet edirler. Sonra biri dayancaq terefe hereket etdi ve orda dayandi, sonra bu ikisi yuxaridan gelen avtomobillere baxirdirlar. Avtobus gelib dayanacaqda dayndi ve bu dayanacaqda dayanmiw wexs kecdi avtobusun qabagina ve bu iki neferden iware gozleyirdi, ele avtobusun yaninda prado chatmiwdiki buna iware verdiler ve bu ozunu atdi pradonun ustune. Wofer duwub ay bagiwla gel seni aparim xestexanaya zada. Camaat duwub yigiwdi, ele bizim taksi woferleri hadise yerine yaxinlawib bunlari affirist olduqlarini dediler ve prado surucusune lazimi info verdiler. Polise zeng edende bu 3 nefer ele yox oldular ki, onlari tapmaq olmadi))))))))))))))

Пожалуйста, войдите для комментирования

Вы сможете оставить комментарий после входа

Войти сейчас
 Поделиться

• Сейчас на странице   0 пользователей

• Нет пользователей, просматривающих эту страницу.
  • Создать...