Перейти к публикации

Радары и камеры

Турал
 Поделиться

Рекомендованные сообщения

Узнаю завтра к кому и от кого сказать, напишу в личку.

• Yeri var! 1

<blockquote class='ipsBlockquote'data-author="Ruffian" data-cid="1153132" data-time="1364848268"><p>

Узнаю завтра к кому и от кого сказать, напишу в личку.</p></blockquote>

Буду ждать-)

• Yeri var! 1

<blockquote class='ipsBlockquote'data-author="Ruffian" data-cid="1153132" data-time="1364848268"><p>

Узнаю завтра к кому и от кого сказать, напишу в личку.</p></blockquote>

Буду ждать-)

У тебя сколько радаров было?

• Yeri var! 1

3 было

Dunen eve mektub gelib fevralin 25ne guya gayda pozmuwam fikirlewiremki onu men odemiwem mektub bir az gec gelib ola biler bele bir wey?

Her etimala garwi isterdim gedim yoxlayim rahatlanim

• Yeri var! 1

3 было

Dunen eve mektub gelib fevralin 25ne guya gayda pozmuwam fikirlewiremki onu men odemiwem mektub bir az gec gelib ola biler bele bir wey?

Her etimala garwi isterdim gedim yoxlayim rahatlanim

Mende fevralin 25-i radara dushmushem. Nedi radardi yoxsa bashqa nese?

<blockquote class='ipsBlockquote'data-author="AVTOMANYAK" data-cid="1153161" data-time="1364850530"><p>

Mende fevralin 25-i radara dushmushem. Nedi radardi yoxsa bashqa nese?</p></blockquote>

Bilmirem gayda pozuntusu yazilib mektubda

Men radarlari kameralari hell eledim mene dediler ged keyf ele uje hecne galmadi-) bu mektub dunennen cawdirib meni...gerek gedim orgenim..

• Yeri var! 1

<blockquote class='ipsBlockquote'data-author="AVTOMANYAK" data-cid="1153161" data-time="1364850530"><p>

Mende fevralin 25-i radara dushmushem. Nedi radardi yoxsa bashqa nese?</p></blockquote>

Bilmirem gayda pozuntusu yazilib mektubda

Men radarlari kameralari hell eledim mene dediler ged keyf ele uje hecne galmadi-) bu mektub dunennen cawdirib meni...gerek gedim orgenim..

En yaxshisi nepalenno get maraqlan. Berkem MMX-di?

<blockquote class='ipsBlockquote'data-author="AVTOMANYAK" data-cid="1153166" data-time="1364851474"><p>

En yaxshisi nepalenno get maraqlan. Berkem MMX-di?</p></blockquote>

Nepalenno neter olur?) Onsuz maraglansam wupelenecekler..

MMx nedi brat?

• Yeri var! 1

<blockquote class='ipsBlockquote'data-author="AVTOMANYAK" data-cid="1153166" data-time="1364851474"><p>

En yaxshisi nepalenno get maraqlan. Berkem MMX-di?</p></blockquote>

Nepalenno neter olur?) Onsuz maraglansam wupelenecekler..

MMx nedi brat?

MMX-ni gonderirler qeydiyyatda oldugun rayonun qaisina gor. gailiq deyil.

• Yeri var! 1

Bizde Ismayilliya gedende her yol ayricindan sonra radar isharesi qoyublar, qanuna esasen ishare quvvesini yol ayricinda itirdiyine gore bunlar her yol ayricinda qoyurlar. Bu uje cigalciliqdir. Hec qoymasalar ondan yaxshidir. Ondansa radar isharesi evezine suret bildiricisi qoysalar yaxshidir ki, bu yol 60 veya 90-dir

he onu duz deyirsiz , cunki ozum o geder hele vezyet olubki  yazmiyiblar znaki 60 ve yaxud 90 , i radar i radar doldurublar butun yolu axirda mecbur olub 60 nan surursen ki cehenneme teki cekmesin...

Aeraport yolunda uje hech sebrim chatmir getmeye 120km/h azdi.Qabag cehenem 160-170surmey olurdu bu radarlar bezdiribler.o boyda yolda 2si lohvede radar yoxdu qalani hamsinda var.

helem orda ishler gedir yol ayiran demiri duzeldennnen soram yene dolduracaglar olralari radarnan lap cox olacag ... hele gunler gabagdadi ...)

• Yeri var! 1

Buzovnaya geden yoldada qurublar radarlar.Guya bele qezalarin qabagin alirlar?

• 2 недели спустя...
he onu duz deyirsiz , cunki ozum o geder hele vezyet olubki  yazmiyiblar znaki 60 ve yaxud 90 , i radar i radar doldurublar butun yolu axirda mecbur olub 60 nan surursen ki cehenneme teki cekmesin...

helem orda ishler gedir yol ayiran demiri duzeldennnen soram yene dolduracaglar olralari radarnan lap cox olacag ... hele gunler gabagdadi ...)

Bomba sohbet var. DYP ile danishiram. Deyirem bizde znak azligi var.

deyirhe, deyirem bes oboyda yolllara Radar isharesi duzubler olmazdi birine 60 yazib qoysunlar? deyir o lazim deyil, Surucu ozu sureti teyin etmelidir, Yashayish varsa 60, Yoxdursa 90. Vopshim ozu bilmelidir. Deyirem Onda men fikirleshirem Raboci 80-dir. Sedn ise deyessen 60. Onda nece? dushdu tekere

Deyirem Naxcivanskiden maqistral isharesine qeder olan yolda suret heddi neqederdir? deyir 60, niye? Axi solumda zeytunluq var. orda yashayish sahesi yoxdur! Orda nece 60 olur? yene tekere dushdu.

• Yeri var! 1

Qardaş, Fəhlə prospektinin sürətini deyəsən heç kəs bilmir.

Gah 60, gah da 70 deyirlər.

Содержимое этого сообщения скрыто.
Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.

• Yeri var! 1

Qardaş, Fəhlə prospektinin sürətini deyəsən heç kəs bilmir.

Gah 60, gah da 70 deyirlər.

Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.

ora 60-dir 69 sure bilersen, ve radar 80-de tutur

Sen bu gun slu4ayni orda radar duwmedin Ceyhun??Sene neyi var ag Elantra tirka verdi)))qiz iydi))

• Yeri var! 1

Sen bu gun slu4ayni orda radar duwmedin Ceyhun??Sene neyi var ag Elantra tirka verdi)))qiz iydi))

Oranin radarlarini ezber bilirem. Qizdan danishma eee. arxamdaki 07-miqatladi o yol verdi, mende 80 gedirem geldi arxamda dayandi miqatladi. Mende otuzdurdum 120-130-140 gordum uje gelmir. yavashitdim yene, gordum geldi arxama chatanda gordu yene hemen delidir, surdu 3-cu palasi ile getdi. 

• Yeri var! 2

Oranin radarlarini ezber bilirem. Qizdan danishma eee. arxamdaki 07-miqatladi o yol verdi, mende 80 gedirem geldi arxamda dayandi miqatladi. Mende otuzdurdum 120-130-140 gordum uje gelmir. yavashitdim yene, gordum geldi arxama chatanda gordu yene hemen delidir, surdu 3-cu palasi ile getdi. 

sen surende,o ke4di sag terefe,sag terefle getdi,ne sen ne de o svetofora duwmediz))o senin arxanca getmedi))o zor qil qoyurdu)))

• Yeri var! 2

sen surende,o ke4di sag terefe,sag terefle getdi,ne sen ne de o svetofora duwmediz))o senin arxanca getmedi))o zor qil qoyurdu)))

Reshid qil vurmurduye Allah onu saxlayirdi ele mashin surerler? men 80 ile gedirem baxiram sag sol 100-120 gedire qabagda. Radarin yanindanda 80-90 kecdi, sonra yene qoydu ustune.Ele qadin suruculerden uzaq olmaq yaxshidir. Bizimkilerde qeza edibler babekde korpunun ustunde. 

• Yeri var! 2

• 1 месяц спустя...

по дороге в зых, после кафе Наргиля 

• Yeri var! 2

по дороге в зых, после кафе Наргиля 

6-ci gun dushdum buna, 100 ile, bilmirem tuta bildi ya yox amma vspishka geldi. Tuta bilmesin ola bilsin, chunki bardurun kenari ile gedirdim, cox yaxin gedende uqol abzora gore shekile nomre dushmur

Пожалуйста, войдите для комментирования

Вы сможете оставить комментарий после входа

Войти сейчас
 Поделиться

• Сейчас на странице   0 пользователей

• Нет пользователей, просматривающих эту страницу.
  • Создать...