Перейти к публикации

Радары и камеры

Турал
 Поделиться

Рекомендованные сообщения

в самом тонеле перехода между Шяфа и Азизбековым

• Yeri var! 1

Там на Московском, во многих местах стоят нелегальные радары.

Фоткают, звонят и кто придет , придет.

• Yeri var! 2

Недавно мне позвонили и сказали, что я превысил скорость на Московском и радар зафиксировал это. Сказали, что там, где нужно ехать 60 км/ч, я ехал 90 км/ч.. На мой вопрос, что где попал именно и где там дорога в 60 км/ч, ответили, что подойди в Низаминский р-н и там покажут.. Естественно, я не поехал и мне больше не звонили.. Думаю, это "левый" радар около перехода
Содержимое этого сообщения скрыто.
Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.

через пару месяцев арест будет, будьте уверены.

на бабеке почти все отлично работают) с фотками и всё как надо.

на красный меня сфоткали с 4 сторон - с Н.Нариманов хейклкл в сторону цсу первый светофор.(около лязиз) и на инглабе с тблиского в сорону тгдк.

оповешяние пришло-не пришло им по барабану кидают друг на друга, нахаду везут в штрафную(после ареста) права возваращают им они не нужны при аресте машины.

меня всегда интересовало, круги, когда не уступаешь или  так получилось что не уступил )) в кругах нереально заехать без нарушений) кому нибудь такое нарушение приходило?

Если нет знака i-radar то они не имеют права штрафовать кого то! Но наши гай-цы лево звонят что мол вы попали в радар придите оплатите штраф. Надо требовать чтоб они отправляли письмо домой! Чтоб все было легально.

Есть одно но.. Почта привозит домой почту но не стучится и не предоставляет лично почту кому  нибудь а просто тупо прикрепляет в дверь и уходит. Это тоже не правильно ведь кто-то может взять и просто выбросить а ты так и не узнаешь что тебе отправляли письмо с ГАИ! 

Раньше около "Karvan" shadliq sarayi стоял Hyundai Sonata с круговой пленкой, серого цвета и без номеров . А внутри сонаты был радар.  

o onu eve gonderse sene serf elemir axe , lazimi paravaya bal yazilsin?)

Очень отличная тема.а почему никто не покупает радар детекторы???

mende var ,evvel kohne radarlarnan yaxsi iwdiyirdi, ama indi menasiz bir esya olub

я както слышал что за детектор радара нехилый штраф и конфискация.незнаю насколько достоверно.

duz eshitmisiz)

• Yeri var! 1

радар детектор и антирадар айры-айры шейди.

радар детектора штраф йохду. мандада вар, 3да 2 ил гездирмишдим торпедада шушейе япышан. лазымзыз ещйайа донуб инди.

радар детектор и антирадар айры-айры шейди.

радар детектора штраф йохду. мандада вар, 3да 2 ил гездирмишдим торпедада шушейе япышан. лазымзыз ещйайа донуб инди.

трассда комейи олмур?

Heleki salamatciliqdi

Содержимое этого сообщения скрыто.
Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.

Ya bizim eve gelesi posilkalar dolmuyub, ya da dogurdan cerime yoxdu)

через пару месяцев арест будет, будьте уверены.

на бабеке почти все отлично работают) с фотками и всё как надо.

на красный меня сфоткали с 4 сторон - с Н.Нариманов хейклкл в сторону цсу первый светофор.(около лязиз) и на инглабе с тблиского в сорону тгдк.

оповешяние пришло-не пришло им по барабану кидают друг на друга, нахаду везут в штрафную(после ареста) права возваращают им они не нужны при аресте машины.

меня всегда интересовало, круги, когда не уступаешь или  так получилось что не уступил )) в кругах нереально заехать без нарушений) кому нибудь такое нарушение приходило?

Bizde vapweta kurqlarda duzgun hereket sistemi yoxdur, bezi dairelerde sen gozleyirsen bezilerinde ise dairani gozleyirler. Nece defeler wahidi olmuwamki dairaevi hereket chatanda camaat dayanir bir birine baxir. Azneft dairesi eledirki hami bilir orani amma Ukrainski daire qariwiqdir.

Indiyecen ewitmemiwem ele cerime gonderilsin, Ekser hallarda dairelerin yaxinliginda puskuda dururlar. Meni ukrainskide 2 defe saxlayiblar ki guya saga baxmadan kecdim)))).

babekde Radar yox kameralar olar. Orda men radar gormemiwem.

Temanin xususi yeri var, stukachliq eleyen olmasa yaxwi olar)))) Men sukan arxasina oturandan cemi 2 defe radara duwmuwem, Bilirsizki xalqlar korpusune gunewli terefden daxil olanda goy tablo var, amma yazilmayib ki qabaqda radar var yoxsa wekil ceken, yol boyu ise 4 eded izleme kamerasi var, radari orda ancaq mawinin icine qurawdirirlar, amma ilk defe radara duwende orda, mawinin wekli yuxaridan cekilmiwdi, mene cox maraqli geldiki bu nece olub, indi orda hemiwe 80-85 sururem, Ola bilerki o 4 eded izleme kamerasindan hansisa radar kimi iwleyir, Senin morvagzalda duwduyun radar ise ele iwareden sonra 2-ci sari krana benzer fiqurun ustundedir, Mene hemiwe maraqli olan 1 sual var? Radar info iwaresinden sonra neqeder araliqda yerlewdirile biler? Bu bizim uchun 1 kozur ola biler bei hallarda

эти камеры не фоткают))фоткают только с машины,и те что с красными фигнюшками))

мы с родственником 170 ехали по этому мосту)))

Bizde vapweta kurqlarda duzgun hereket sistemi yoxdur, bezi dairelerde sen gozleyirsen bezilerinde ise dairani gozleyirler. Nece defeler wahidi olmuwamki dairaevi hereket chatanda camaat dayanir bir birine baxir. Azneft dairesi eledirki hami bilir orani amma Ukrainski daire qariwiqdir.

Indiyecen ewitmemiwem ele cerime gonderilsin, Ekser hallarda dairelerin yaxinliginda puskuda dururlar. Meni ukrainskide 2 defe saxlayiblar ki guya saga baxmadan kecdim)))).

babekde Radar yox kameralar olar. Orda men radar gormemiwem.

ela manda o ukrainskida buraxdim 2-3, soram getdim amma birnin gabagin kesdim istemeden( nese ele alindi. raboci terefden girirdim..

babekde gashay waklimi cakiblar suratnan, ozde gep-gece)

radar-detectorda, stacionarlari gormur, ancag kecen kimi zirt-pirt eleyir i vse.. cunku stacionarlarin volnalari-signali protiv dvijenya baxmir, po napravleniyu potoka...nabilim balkam bahalisi-navarocennisi uzagdan tutar.

ela manda o ukrainskida buraxdim 2-3, soram getdim amma birnin gabagin kesdim istemeden( nese ele alindi. raboci terefden girirdim..

babekde gashay waklimi cakiblar suratnan, ozde gep-gece)

radar-detectorda, stacionarlari gormur, ancag kecen kimi zirt-pirt eleyir i vse.. cunku stacionarlarin volnalari-signali protiv dvijenya baxmir, po napravleniyu potoka...nabilim balkam bahalisi-navarocennisi uzagdan tutar.

Babekde hansi terefde?

Rawka mawinda cekse nece menim mawini yuxaridan ceke biler? sual budur!

Babekde hansi terefde?

Rawka mawinda cekse nece menim mawini yuxaridan ceke biler? sual budur!

men axi yazdim yuxardan cekiler ancaq o qirmizi wuweyinen olan,o qebirstanligin yaninda var ee,bax mawin bazarinda hem biz terefe hemde weher terefe o kameradan var

men axi yazdim yuxardan cekiler ancaq o qirmizi wuweyinen olan,o qebirstanligin yaninda var ee,bax mawin bazarinda hem biz terefe hemde weher terefe o kameradan var

Men soruwmuwam onlar radar deyiller. Onlar Nomre yaddawcilaridir, yoldan kecen butun nomreleri yaddawa vururki hansi vaxt hansi deqiqede bu nomreli mawin bu yerden kecdi. O bawqa

Menim mawinin weklini korpunun ustunde cekmiwdiler. menede maraqli geldi ki bu yuxaridan ceken meger radardir? Reis dediki orda suet 60-dir maksimum 80 gede bilersen. Mende hemiwe orani 80 gedirem. Hadise Korpuye kameralar qurawdirilandan 2 hefte sonra olmuwdu. Mamamda orda duwub 1 defe. Karoce bunlarin iwini bilmek olmur, izleme kamerasi ile suret kamerasi bir birine oxwayir ikise ag rengde olur.

Men soruwmuwam onlar radar deyiller. Onlar Nomre yaddawcilaridir, yoldan kecen butun nomreleri yaddawa vururki hansi vaxt hansi deqiqede bu nomreli mawin bu yerden kecdi. O bawqa

Menim mawinin weklini korpunun ustunde cekmiwdiler. menede maraqli geldi ki bu yuxaridan ceken meger radardir? Reis dediki orda suet 60-dir maksimum 80 gede bilersen. Mende hemiwe orani 80 gedirem. Hadise Korpuye kameralar qurawdirilandan 2 hefte sonra olmuwdu. Mamamda orda duwub 1 defe. Karoce bunlarin iwini bilmek olmur, izleme kamerasi ile suret kamerasi bir birine oxwayir ikise ag rengde olur.

80 yox)))70))))qohum mawinida duwum radara,ancaq usta sururdu yoxlayirdi mawini))70de rada duwmur))71 uje duwur))

Rashid duz deyir men ozum orani 160-170 gedirem tez-tez , o podzorniy trubaya oxshayanlar cekmir...

80 yox)))70))))qohum mawinida duwum radara,ancaq usta sururdu yoxlayirdi mawini))70de rada duwmur))71 uje duwur))

Rewid orani hergun men 80-85 avtopilotla gedirem helede ovaxtdan beri ses semir cixmayir.

Rashid duz deyir men ozum orani 160-170 gedirem tez-tez , o podzorniy trubaya oxshayanlar cekmir...

Oz dilimizde daniw, podzorni truba nedir?

Mende  dushmustim babek korpunun  ustunde radara.  mene  mektub gelmishti gedtim  cerimeni odemee  ve mene shekili gosterdiler   suretim 91km olub  sorushdum  orda maksimum neceynen gedmek olar mene dediler 90  onnan artix  sursen radara  dushursen (gel indi bunlardan bash ac!)

Podzorniy truba su alti gemilerde olur eee, baxillar ki colde ne var ne yox )))

Mende  dushmustim babek korpunun  ustunde radara.  mene  mektub gelmishti gedtim  cerimeni odemee  ve mene shekili gosterdiler   suretim 91km olub  sorushdum  orda maksimum neceynen gedmek olar mene dediler 90  onnan artix  sursen radara  dushursen (gel indi bunlardan bash ac!)

Onlar atirlar, Menede gelmiwdi 93-le. Deyirem men orda avtopilotla 80-85 gedirem. deyir belke abqona cixmisan sureti qaldirmisan. Bizim qanunda bowluqda odurki radara duwenden 20 gun sonra sene zeng veya mektub gelir. Gel indi yadiva salki 20 gun bundan qabaq men orda abqona cixmiwam ya yox, 80 getmiwem ya yox. Kime subut edessen? heckime,

Podzorniy truba su alti gemilerde olur eee, baxillar ki colde ne var ne yox )))

Sendende sozler cixir haaaa!

• 4 недели спустя...

Был в Сумгаите недавно, сколько у них там радаров в жизни столько не видел, почти каждые 5 метров.

Пожалуйста, войдите для комментирования

Вы сможете оставить комментарий после входа

Войти сейчас
 Поделиться

• Сейчас на странице   0 пользователей

• Нет пользователей, просматривающих эту страницу.
  • Создать...