Перейти к публикации

Всё о YPX

Турал
 Поделиться

Рекомендованные сообщения

he ozde agbaw kiwidi  bic sifeti var ogrewin ) evel 4oxsu taniyar yp539  3krugundaki wtrafnoyun komandiri rewad, ewitdiyime gore vurublar yaman, atiblar hansisa quru yere

o evvel 539da  meni bir defe saxladi telefonnan danisirdim mene basqa cerime yazdi dedi imzala men dedim imzalamiram..goturdu senedlerimi cixdi getdi...

Содержимое этого сообщения скрыто.
Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.

Sora pesman oldu getmeyine..

texniki baxiwin muddeti ne vaxtacandir???(vaz avtomobili ucun)...

Sev elemiremse Aprel  ayina kimi

he ozde agbaw kiwidi  bic sifeti var ogrewin ) evel 4oxsu taniyar yp539  3krugundaki wtrafnoyun komandiri rewad, ewitdiyime gore vurublar yaman, atiblar hansisa quru yere
Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.

o Rewadida taniyiram,o vaxti Nesiminin ypx reis muavini Cavanwir idi,onu verdiler Bineqediye reis.Bu Rewadda pacti onun veziflerin yerine yetirmeye bawdadi,wtrafnoy iwderinede o baxirdi,bilmirem ne olub amaki ne vaxt gorunmur ne 3un kruqunda,nedeki gecnlik zad tereflerde.

ele indice wehere teref gedende fehle prospekti ile babat gedirdim, qayidanda da babat gelirdim(texmini 100km), radar waqqillatdi(yerden karopka radar). eve gelib auto.az-da oxudum ki, zig wowwesinde yeni radar qurawdiriblar. yeni radari sifte eledim. 1-2gune YPX meni "rahliyajax"))))

• Yeri var! 1

ele indice wehere teref gedende fehle prospekti ile babat gedirdim, qayidanda da babat gelirdim(texmini 100km), radar waqqillatdi(yerden karopka radar). eve gelib auto.az-da oxudum ki, zig wowwesinde yeni radar qurawdiriblar. yeni radari sifte eledim. 1-2gune YPX meni "rahliyajax"))))

En sifteni men etmishem, 6-ci gun seher qurashdirdilar, axsham ishden qayidanda dushdum, sadece cox yaxin gedirdim, ola bilsin tuta bilmeyib nomreni, 3 gun kecib hele salamatciliqdir, gorekde 2 hefteyecen cagira bilerler. hetta ele adam var 1 aya cagirirlar

• Yeri var! 2

En sifteni men etmishem, 6-ci gun seher qurashdirdilar, axsham ishden qayidanda dushdum, sadece cox yaxin gedirdim, ola bilsin tuta bilmeyib nomreni, 3 gun kecib hele salamatciliqdir, gorekde 2 hefteyecen cagira bilerler. hetta ele adam var 1 aya cagirirlar

sag ol, qaqa, bir az teselli verdin... men bilirsen hansina duwdum???? uzu naxcivanskiye gelende, nargileni kecennen sonra, solda.... xeberim yoxdu, arxada da cindirin biri miqat-miqat, men de sureti artirdim, lap solnan gelirdim, birden waqqillatdi))) bir ypx dostum var, diyir ki, "bakida o qeder kameyara duwen var ki, ypx catdira bilmir... eger zeng gelmirse, demeli, sohbet oldu"...

• Yeri var! 2

sag ol, qaqa, bir az teselli verdin... men bilirsen hansina duwdum???? uzu naxcivanskiye gelende, nargileni kecennen sonra, solda.... xeberim yoxdu, arxada da cindirin biri miqat-miqat, men de sureti artirdim, lap solnan gelirdim, birden waqqillatdi))) bir ypx dostum var, diyir ki, "bakida o qeder kameyara duwen var ki, ypx catdira bilmir... eger zeng gelmirse, demeli, sohbet oldu"...

Mende ele o yolda eyni istiqametde dushmushem))))  Ola biler sohbet olsun, amma mende 2 variant var.

1. bardura six getdiyime gore nomre dushmesin

2. yeni qoyulduguna gore ishleye bilerdi amma belke sisteme qoshulmayib hele.

3. gelecek gedib cerimeni odeyecem. Sehvdir etmishem cerimesin odemeliyem

• Yeri var! 1

Mende ele o yolda eyni istiqametde dushmushem))))  Ola biler sohbet olsun, amma mende 2 variant var.

1. bardura six getdiyime gore nomre dushmesin

2. yeni qoyulduguna gore ishleye bilerdi amma belke sisteme qoshulmayib hele.

3. gelecek gedib cerimeni odeyecem. Sehvdir etmishem cerimesin odemeliyem

bir balaca "naxiw" lazmdir... sen texminen nece kecdin??? raziyam sehv etmiwik cerimesini de odeyeceyik. ama, cerimeni odeyende canim cixir. duwunurem ki, hemin pula mawina nese alardim(((

• Yeri var! 1

xirdalan postunda saxladi qayi deir ekologiya yoxlanishi olacag yoxladi 3.04% gosterdi apparat. normal 1 % olmali imish.. direshdim onunla o da en agirindan yazdi protokol. 150 manatlig yazib. ordan kecende ehtiyyatli,olun bigli polisdi. qanimi qaraltdi yaman. teze qaydadi deyir. 150 manat ziyana dushdum amma 150milyon defe duzdum bir sira)))))

• Yeri var! 2

Sev elemiremse Aprel  ayina kimi

vazda ke4en ayin axrina kimiydi indide ke4mey olar ama, eger mawinin istehsal tarixi 10ilden artix deilse ve ke4en il texniki baxiwdan ke4ibse, bu il ke4meye biler. kechsin 2014 de- pulunda cibinde

• Yeri var! 1

bir balaca "naxiw" lazmdir... sen texminen nece kecdin??? raziyam sehv etmiwik cerimesini de odeyeceyik. ama, cerimeni odeyende canim cixir. duwunurem ki, hemin pula mawina nese alardim(((

sen bardura six gedirdim, abqona kecmek isteyirdim deye suretide qaldirdim ki kecim ele o moment shik shik. Elbetde o pul sen bogazindan kesib verirsen. elbetde agritmalidir

firmada zadda qeydiyyatdan ke4irib lizinq zad kimi birweydi menim fikrimce, varriga ne darrig?! )

Şəxsi istifadə üçündü, SAXLA SAMANI, GƏLƏR ZAMANI ))

1 ay bundan qabaq isə demişdilər ki 10 la nömrə qalmayıb )

• Yeri var! 6

Şəxsi istifadə üçündü, SAXLA SAMANI, GƏLƏR ZAMANI ))

1 ay bundan qabaq isə demişdilər ki 10 la nömrə qalmayıb )

Biznesdide qaqam, indi o nomreleri 3 qat bahasina satacaqlar ki VIP-dir

• Yeri var! 1

her weyden pul tutduqlari kimi, nomreden de pul tuturlar.... o vaxti saxlayiblar ki, zaman kecennen sonra babat qiymete satsinlar... bir muddet kecsin, "OO"da acilacaq satiwa

Gunorta Bileceriden gelende uzu 20yanvar terefe tunelnengediridm sen deme qabagda radarlar dayaniblar 5-6 YPX-da kim sureti ashirdisa saxlayirdilar,98le radara dushdum 38 km/h artig mene deyir 3bal dushur 60manat cerime.Deyirem a kishi 20-40km/h 2bal+50 manat deyir ele deyil.deyirem getir kitabi baxag axri dediki sene hormet eleyirem ele yaziram.Ne qeder eledim yolada gelmediki cehenem remen yazsin bal dushmesin. 4ildi bal yazilmirdi pravama.Axirdada deyirki 2bal yazdim 20manat ver yoxsa gondereceyler Xezer rayonuna dedim daye yazdinda ne Xezere gondermey.Mugayet olun o tunelin girish cixishinda.

• Yeri var! 2

Gunorta Bileceriden gelende uzu 20yanvar terefe tunelnengediridm sen deme qabagda radarlar dayaniblar 5-6 YPX-da kim sureti ashirdisa saxlayirdilar,98le radara dushdum 38 km/h artig mene deyir 3bal dushur 60manat cerime.Deyirem a kishi 20-40km/h 2bal+50 manat deyir ele deyil.deyirem getir kitabi baxag axri dediki sene hormet eleyirem ele yaziram.Ne qeder eledim yolada gelmediki cehenem remen yazsin bal dushmesin. 4ildi bal yazilmirdi pravama.Axirdada deyirki 2bal yazdim 20manat ver yoxsa gondereceyler Xezer rayonuna dedim daye yazdinda ne Xezere gondermey.Mugayet olun o tunelin girish cixishinda.

Bu gun mende ordan kecirdim hardasa saat 3de dayan iwdilar radarnan bide 2dene YPX mawini,saxlayirdillar suretnen gelenleri,birinci defe idi orda ele gorurdumki dayaniblar

Bu gun mende ordan kecirdim hardasa saat 3de dayan iwdilar radarnan bide 2dene YPX mawini,saxlayirdillar suretnen gelenleri,birinci defe idi orda ele gorurdumki dayaniblar

Ele bil meni gozdeyirdiler men radara dushdum pratakolu yazanda tek men idim yigdilar cer cehizlerin getdiler.

Yadimdan chxidi yuxarda yazam hemde o YPX-dan sorushdumki 1var shtorka 1de var ramkada olan perde vurmag olar.dedi qarmoshka deyilse vur getsin.

• Yeri var! 1

Пожалуйста, войдите для комментирования

Вы сможете оставить комментарий после входа

Войти сейчас
 Поделиться

• Сейчас на странице   0 пользователей

• Нет пользователей, просматривающих эту страницу.
  • Создать...