Перейти к публикации

Немецкие именные номера

Germany_cars
 Поделиться

Рекомендованные сообщения

Salam Ferid! Qadasi chox sagol nomreye gore! Xoshuma geldi! Allah senden razi olsun!! Qardashin da tanish geldi mene!! Bir universitetde oxuyuruq! Demek olar ki, her gun gorurdum onu!!

Содержимое этого сообщения скрыто.
Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.

Изменено пользователем GuliyevicH

Salam Ferid! Qadasi chox sagol nomreye gore! Xoshuma geldi! Allah senden razi olsun!! Qardashin da tanish geldi mene!! Bir universitetde oxuyuruq! Demek olar ki, her gun gorurdum onu!!
Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.

Hee lap yaxsi qadasi. Allah senden de razi olsun. Goruserik. Helelik.

P.S. diger nomre sifaris verenler biraz da gozlesinler gelecek az qalib.

• 2 недели спустя...
Hee lap yaxsi qadasi. Allah senden de razi olsun. Goruserik. Helelik.

P.S. diger nomre sifaris verenler biraz da gozlesinler gelecek az qalib.

Ferid gardash salam !

Bir nefer bu nomrelerden zakaz elemek istiyerdi senden, E M I N yazilsin orda.

olar mi sen onnan bir elege yaradib danisharsan ? Onun mobil telefonu 0557772275.

Cox sag ol,

Hormetle Rustam.

Ferid gardash salam !

Bir nefer bu nomrelerden zakaz elemek istiyerdi senden, E M I N yazilsin orda.

olar mi sen onnan bir elege yaradib danisharsan ? Onun mobil telefonu 0557772275.

Cox sag ol,

Hormetle Rustam.

Salam Rustem!

He Rustem men onunla SMS-le elaqe saxlayaram. Cox sag ol. Helelik

Allah amaninda

Salam brat mende birin zakaz eliyerem amma sene bir sualim var bu nomrelernen sheherde gezmek olar ??? polisler imkan vererler???

Salam brat mende birin zakaz eliyerem amma sene bir sualim var bu nomrelernen sheherde gezmek olar ??? polisler imkan vererler???

Sualivi men cavablandirib xeyr brat gezmeye imkan vermirler masini surmesen saxlasan bele hansisa yerde PPX bele gelib ilisecey.

Sualivi men cavablandirib xeyr brat gezmeye imkan vermirler masini surmesen saxlasan bele hansisa yerde PPX bele gelib ilisecey.

Duzdu mene ele PPX ilishmishdi ondan sora olardan ele zehlem gedir.

Salam. Eslinde ppx-nin ixtiyari yoxdu. O suvenirdi. Mashina vurmaq ise olmaz cunki mashin nomresi dovlet nisani sayilir. Ancaq ne bilim isirahetde plajda ve s. Bele ppx ise gelib ne ise dese ancaq pul qopartmaq ucun deye biler) men arxa suseye qoymusdum. bir defe geldiler dedim suvenirdi yeni basqa meqsed deyil baxdi guldu hecne demedi dedi ki, yaxsi ki, bilirsen masina vurmaq olmaz sagol vse)))

Salam. Eslinde ppx-nin ixtiyari yoxdu. O suvenirdi. Mashina vurmaq ise olmaz cunki mashin nomresi dovlet nisani sayilir. Ancaq ne bilim isirahetde plajda ve s.
Bele ppx ise gelib ne ise dese ancaq pul qopartmaq ucun deye biler) men arxa suseye qoymusdum. bir defe geldiler dedim suvenirdi yeni basqa meqsed deyil baxdi guldu hecne demedi dedi ki, yaxsi ki, bilirsen masina vurmaq olmaz sagol vse)))

P.S. bir de bunu burda veren yer, Almaniyada elebil nomre veren yerlerdi>))

Axirinci sifarisler hazirdir. Birazdan Bakida olacaq:)

Bu yaxinlarda kim sifaris vermisdise 40 manata almisdi. Bundan sonra sifaris verenler ucun ise 35 manatdir artiq. Biraz qiymet dusdu.

Allah amaninda.

salam qaqa her vaxtin xeyir!men indi sifariw versem INWALLAH ne vaxta hazir olar??qaqa bura gele bilmesem imkan olsa 0504555510 sms yaz!!

salam qaqa her vaxtin xeyir!men indi sifariw versem INWALLAH ne vaxta hazir olar??qaqa bura gele bilmesem imkan olsa 0504555510 sms yaz!!

Salam qadas. Her vaxtin xeyir. Sene message yazdim. SMSde yazacam. Ayin axirina hazir olar Inshaallah.

Allah amaninda

brat, bas axi man sana yazdim LS-a...

yadindan cixib manim nomram?

brat, bas axi man sana yazdim LS-a...

yadindan cixib manim nomram?

Yox qardas yadimdadi cixmayib. Az qalib gelir))

Allah amaninda

Salam qaqa.. CAVID 743 hazirlaya bilersen?35 man. olacaqda hee??hazir olanda 0505000743 nomresine zeng edersende..evvelceden cox sagol

Жирным шрифтом писать запрещено.

Изменено пользователем V-zeer

Salam qaqa.. CAVID 743 hazirlaya bilersen?35 man. olacaqda hee??hazir olanda 0505000743 nomresine zeng edersende..evvelceden cox sagol

Жирным шрифтом писать запрещено.

Salam qardas. He eleyerem. Sene pme yazacam indi. Allah amaninda

Ne var ne yox gardash?

Салам гардаш, бу так называемая "акция" не вахта гедер олажаг? т.е. не вахта гедер номре заказ вере билерик?))

Ne var ne yox gardash?

Salam qardas yaxsiliq cox sag ol) Sene yazmisdim sonra ki, nece oldu nomreler razi qaldin:)

Shukur hersey yaxsidi. Allah amaninda

Салам гардаш, бу так называемая "акция" не вахта гедер олажаг? т.е. не вахта гедер номре заказ вере билерик?))

Salam qardas. Bu aksiya sen demis hemise quvveedir. Ne vaxt lazim olsa)

Allah amaninda

Гость
Эта тема закрыта для дальнейших сообщений.
 Поделиться

• Сейчас на странице   0 пользователей

• Нет пользователей, просматривающих эту страницу.
  • Создать...