Перейти к публикации

Немецкие именные номера

Germany_cars
 Поделиться

Рекомендованные сообщения

Salam gardaw sen eskiz verdiyin nomrelerde 3 cu 4 cu wekilde orda sag terefde girmizi sari fonda ayin tarixi gedir.Olar orda 29 05 88 olsun?

Содержимое этого сообщения скрыто.
Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.

Salam gardaw sen eskiz verdiyin nomrelerde 3 cu 4 cu wekilde orda sag terefde girmizi sari fonda ayin tarixi gedir.Olar orda 29 05 88 olsun?

Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.

Salam qardash. Bu isde ele en problematik mesele odu, onlar herden eliyirler herden ise yox. Men gerek onlara nomreni deyim ki, meselen sen dediyin kimi, 29-05-88 alinir ya yox? onlar deseler he onda elbette mumkundur. Cunki bu nomreleri duzelden yeke bir cihaz var, o herden bezi nomreleri eleye bilmir mene bele basa salmisdilar. Ancaq sen deqiq de men sorushum nece variantda isteyirsen olsa edek.

Ugurlar

Salam Samir. Bu ay 100% olacaq. Ancaq deqiq deye bilmerem, amma 15-20arasi 100% hetta belke de tez. Ne ise lazim idi?

Salam Ferid. Mesele burasindadiki bu ayin 10-20 arasi Bakida olmayacam. Ancaq ayin axiri 20-den sonra goru6e bilerik. Imkan varsa o vaxt goturum senden nomreleri. Birdeki gaga6 4ali6 nomre ag fonda olsun, sag terefde girmizi fonda regem zad yazilmasin. Sagol

Изменено пользователем Samir DK 777

Salam Ferid. Mesele burasindadiki bu ayin 10-20 arasi Bakida olmayacam. Ancaq ayin axiri 20-den sonra goru6e bilerik. Imkan varsa o vaxt goturum senden nomreleri

Ok Samir, elbette problem deyil, tam rahat islerini gor. Ugurlar sene:).

Esas odur ki, sifarisi alacaqsan, mende qalmayacaq basa dusuler mence men de buna xerc cekirem:)

Ok onda danisdiq 3 eded nomre, SAMIR 777, T-MAYILOV ve CORBINATOR. Duzdur qardash?

Nomren de deyismeyecek ki? 050 211-53-87

Menim de nomremi qeyd ele: 055 262 35 00, ve 050 210 94 13

Ok Samir, elbette problem deyil, tam rahat islerini gor. Ugurlar sene:).

Esas odur ki, sifarisi alacaqsan, mende qalmayacaq basa dusuler mence men de buna xerc cekirem:)

Ok onda danisdiq 3 eded nomre, SAMIR 777, T-MAYILOV ve CORBINATOR. Duzdur qardash?

Nomren de deyismeyecek ki? 050 211-53-87

Menim de nomremi qeyd ele: 055 262 35 00, ve 050 210 94 13

Narahat olma sozum sozdu. Duzdu bu 3 nomreler olacag. Mobil nomrem ele hemin nomre olacag. Senin nomreni geyd eledim, in6allah ayin axiri goru6erik senle. Helelik

Narahat olma sozum sozdu. Duzdu bu 3 nomreler olacag. Mobil nomrem ele hemin nomre olacag. Senin nomreni geyd eledim, in6allah ayin axiri goru6erik senle. Helelik

Ok Samir basa dusdum. Inshaallah goruserik. Helelik

Allah amaninda

Salam gardash !!! Eger imkan varsa isteyirem mende sene zakaz verim

MEDVED sozu yazilsin nomrem 055 334 34 89

Salam qardash,imkan varsa menim ucun FARID ve RASHAD,teshkil ele,gabagcadan minnatdaram nomrem 055 393 50 50

Salam gardash !!! Eger imkan varsa isteyirem mende sene zakaz verim

MEDVED sozu yazilsin nomrem 055 334 34 89

Salam qardash. ok MEDVED ederem:) bir de Adini da yazarsan zehmet olmasa. istesen pm-e yaz. gorusenedek

Salam qardash,imkan varsa menim ucun FARID ve RASHAD,teshkil ele,gabagcadan minnatdaram nomrem 055 393 50 50

Salam ok ederem prob deyil. Farid ve Rashad

Zehmet olmasa adini da yazardin ki, men qeyd edim gelende zeng edecem:)

Allah amaninda. ugurlar

Salam ok ederem prob deyil. Farid ve Rashad

Zehmet olmasa adini da yazardin ki, men qeyd edim gelende zeng edecem:)

Allah amaninda. ugurlar

Adim Rashad,demeli FARID RASHAD ve FRD 111,birde ki ne vaxta texmine nomreler olar bakida?055 393 50 50 Rashad

Изменено пользователем 111

Salam qardash. ok MEDVED ederem:) bir de Adini da yazarsan zehmet olmasa. istesen pm-e yaz. gorusenedek

adim Chingiz !

Salam brat , imkan varsa birinde mene duzeltdir

isteirem ki ALISHKA 150 ve yaxud ALISHKA yazilsin , bele bir shey mumkundur ?

nomrem 055 7653307 adim ALI

Изменено пользователем СоуЛ_ХантеР

Ferid,orda olar cixardmak naprimer 10 FS 302 ????? ele olar? PMe yaz da zehmet deyilse,gozleyirem,alinsa 1-2 nomre goturerem... PM

Изменено пользователем Faraj_302

Салам бро. мне нужен номер ELF

Nevaxta duzeler?

Salam brat , imkan varsa birinde mene duzeltdir

isteirem ki ALISHKA 150 ve yaxud ALISHKA yazilsin , bele bir shey mumkundur ?

nomrem 055 7653307 adim ALI

PM -e yazdim , burda da qeyd edim ele qoymurlar. o mashin nomresidi:) gor tutdura bilirsen sen:))))

uda4i

Salamlar hamiya. Butun sifarisleri elemisem.

Bundan sonra ise sifarisler olsa biraz sonra gelecek. Yeni men artiq eledim daha vaxt catmir yenilerini elemeye. 1aydan sonra ya da Martin evveline ola biler.

Men xeber edecem.

Bakiya gelen kimi xeber edecem hamiya. Allah amaninda

PM -e yazdim , burda da qeyd edim ele qoymurlar. o mashin nomresidi:) gor tutdura bilirsen sen:))))

uda4i

Salamlar hamiya. Butun sifarisleri elemisem.

Bundan sonra ise sifarisler olsa biraz sonra gelecek. Yeni men artiq eledim daha vaxt catmir yenilerini elemeye. 1aydan sonra ya da Martin evveline ola biler.

Men xeber edecem.

Bakiya gelen kimi xeber edecem hamiya. Allah amaninda

Sorry Ali men casdhim sene reply eledim. Faraj_302 sene deyeekdim. Sen dediyin kimi qoymurlar:)

o ki mashin nomresidi ele sey eleyerler qanunu pozmaqdi o:)

Allah amaninda

Ferid,cvb yazmadin ee mene,mene lazimdi,gozleyirem...

Ferid,cvb yazmadin ee mene,mene lazimdi,gozleyirem...

Faraj qardas yazdim axi. Deyirem ele olmur:) o mashin nomresi kimidi ou hec qoyarlar:)

sag ol.

Faraj qardas yazdim axi. Deyirem ele olmur:) o mashin nomresi kimidi ou hec qoyarlar:)

sag ol.

ok,cox sag ol,heyif...

Ferid indi zakas versem,ne vaxta gelecek?

Menin nomrelerin ne vaxta olar?

Гость
Эта тема закрыта для дальнейших сообщений.
 Поделиться

• Сейчас на странице   0 пользователей

• Нет пользователей, просматривающих эту страницу.
  • Создать...