Перейти к публикации

Немецкие именные номера

Germany_cars
 Поделиться

Рекомендованные сообщения

Salam qardas. Demeli senin suallarina cava verirem. Duzdur TUNER adli istifadeci aktivlik gostererek cavab verdi, cox sagolsun, ancaq yene de menim movzum oldugu ucun ozum de cavab verim.

10 herif yazmaq olar rahat. Hetta 11:)

Qiragdaki goy erfle yazilan D-ni goturmek olar, ancaq deyisdirmek mumkun deyil. O hazir listde olur demirin ustunde qabardilmis sekilde. Yazilar da qabardilmis sekilde olur ancaq o D herifini deyismek olmur. Ancaq onsuz elemek olur, Yeni sadece ag demir list ustunde ise istediyin 11 herfli soz. D olanda ise 10 herf yerlesir.

Beli sexy pepsi mepsi ne isteyirsen yazdira bilersen:) ama bax da ele eleki men gedim polisde zakaz verirem bunlari mene baxib pis sey fikirlesmesinler:))) zarafat ne istesen olar.

Allah amaninda

Salam Ferid!! Sene 2 sualim var:

1) Bir liste (nomre) neche herf yerleshir?

2) Shekilde baxdim! Orda nomrenin solunda gцy hissede, D herfinin yerine O herfi yazdirmaga imkan var?

Qabaqcadan vereceyin cavablara gore chox sagol!

Содержимое этого сообщения скрыто.
Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.

Onda qadasi nomremi PM-e yazacam!

Bele gotur qoy eledim!! SEXY 2104 men bileni yaxshidir! D herfini goturmek sherti ile!! Amma goy hisse ve Avropa birliyinin simvolu qalsin!!! Nese basha dushemdinse, sualina cavab vermeye haziram! !!

PM-e de bu melumati yazacam! 100% lazimdir!! Isteyirsen lap nomrene de yazim!

Изменено пользователем GuliyevicH

Salam. Ok eletdirerem. Ancaq birsey var. Goy reng ve avropa birliyinin bayragi o d herifi ile bir olur e. ya o olur ya da ki yox. Cunki o goy fonda olan bayraq ulduzlarin altinda D herifi yazilib balaca. Burda nomrelerde beledir. Men de bunu gedib elebil bunlarin nomre veren yerinden aliram, nece masinlarda olur eyni sey sadece basqa yazili. Bildinmi qadasi?

Onda qadasi nomremi PM-e yazacam!

Bele gotur qoy eledim!! SEXY 2104 men bileni yaxshidir! Amma D herfini goturmek sherti ile!! Amma goy hisse ve Avropa birliyinin simvolu qalsin!!! Nese basha dushemdinse, sual ver!!

PM-e de bu melumati yazacam! 100% lazimdir!! Isteyirsen lap nomrene de yazim!

Salamlar nomreler Bakiya gelib catib:) bir iki gune kim ki sifaris verib zeng edecek oglan gorusub goturersiniz:)

Yene sifarisler qebul olunur.

MONTINSKIY сколько будет стоить?

MONTINSKIY сколько будет стоить?

Salam. 40 Manat

Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.

bir de cox saq ol nomrelere gore.Fulldular.

Salamlar nomreler Bakiya gelib catib:) bir iki gune kim ki sifaris verib zeng edecek oglan gorusub goturersiniz:)

Yene sifarisler qebul olunur.

gagw menim nomirem gelmiyib axi?

bir de cox saq ol nomrelere gore.Fulldular.

Cox sag ol Ilkin sene de cox sag ol, Allah razi olsun!

gagw menim nomirem gelmiyib axi?

Salam qardas. Gelib - gelib narahat olma Bakida. Sadece qardasim isleyir butun gunu bir-bir zeng edib catdirir. Sabah sene de zeng edecek narahat olma. PM-e yazdim sene.

Олду брат чох саол гозлеирем онда !)))всё ок

Олду брат чох саол гозлеирем онда !)))всё ок

Salam qardas. Nomreni goturdun. Necedi? razi qaldinmi inshaallah?

Bes men?? Hani menim seksualniy nomrelerim?

Salam qardash! Yadindadirsa 2 dene nomre artig almishdim senden. Zehmet olmasa N A Z I M nomresini duzub qoshmaq olarmi ? Qiymeti ne olacaq ve ne vaxt Bakida olar ? Evvelceden cox sag ol !

he gagash cox saol razi galdim )Allah komein olsun)

Bes men?? Hani menim seksualniy nomrelerim?

Salam qardas:) Senin sexualniy nomren Bakidadi. Qardasim bugun sene zeng elemeliydi. Sabah zeng eder yeqin. Isleyir ona gore gunde 1 nefere nomre catdira bilir:)

Sene PM-e nomreni yazdim senden xahis sabah ozun de bir elaqe saxla.

Allah amaninda

Salam qardash! Yadindadirsa 2 dene nomre artig almishdim senden. Zehmet olmasa N A Z I M nomresini duzub qoshmaq olarmi ? Qiymeti ne olacaq ve ne vaxt Bakida olar ? Evvelceden cox sag ol !

Salam qardas. He yadimdadir:)

He duz qos elemek olar. 10 gune max Bakida olar. Qiymeti ise 40 manatdir qardas, eger raziliq verirsense xeber ele duzeltdirim. Helelik

he gagash cox saol razi galdim )Allah komein olsun)

Buyur qaqash! Sen de sag ol. Allah amaninda.

ehtiyyatla amma masina vurub gezmek olmaz da:))

Менде истейирем.нечие баша гелечек,Зехмет олмаса пм е язарсан.

Менде истейирем.нечие баша гелечек,Зехмет олмаса пм е язарсан.

Salam. Nomrelerin qiymeti standartdir. Yuxarida sekili de var. 40 AZN. biri. PM-e etrafi yazdim.

Allah amaninda

Изменено пользователем Germany_cars

He duz qos elemek olar. 10 gune max Bakida olar. Qiymeti ise 40 manatdir qardas, eger raziliq verirsense xeber ele duzeltdirim. Helelik

Qardash,

Zehmet olmasa N A Z I M nomresini zakaz ele menim ucun, hazir olanda 050 4792622.

qaqaw mene emaile yazmiwdin nomre gelib  orda gosterdiyin nomreye zeng etdim diyir mende hele nomre yoxdu 

Qardash,

Zehmet olmasa N A Z I M nomresini zakaz ele menim ucun, hazir olanda 050 4792622.

NAZIM nomresini ok sifaris eleyerem:)

qaqaw mene emaile yazmiwdin nomre gelib  orda gosterdiyin nomreye zeng etdim diyir mende hele nomre yoxdu 

Salam qardas. Sen hansi nomreni sifaris vermisdin? yeqon nese sehv olub zehmet olmasa mene pme ya da bura yaz hansi nomre idi. deqiqlesdirim. ola biler nese sehv basa dusdub.

Allah amaninda

Гость
Эта тема закрыта для дальнейших сообщений.
 Поделиться

• Сейчас на странице   0 пользователей

• Нет пользователей, просматривающих эту страницу.
  • Создать...