Перейти к публикации

Немецкие именные номера


Germany_cars
 Поделиться

Рекомендованные сообщения

Ferid teze variantda nomreler 4ixmiyib ??? yani ki rengleri ayri ili vidde bashqa cur?

Изменено пользователем Zone_77
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

qardaw salam zehmet deyilse mene de NOVXANI 727 duzeltde nomrem 050 210 9339 viziv at men sene ozum yigacam

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Salam gardash !!!!! sene bir sifarishim var mumkundirse Yusif-Lala sheklinde bir nomre duzeldersen? eger yadiva dushse mene birini duzeltmishtin MEDVED hemin nomredeyem 055 334 34 89 Chingiz

P.S. ne vaxta duzeler ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 3 недели спустя...

Гагаш,мяндя сифариш элиярдим. DXB 300 нёмрясини истяирям.

Форума гиряндя,мяня ПМ-я яз.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Ferid,sene zeng vururam deyir nomre iwlemir...mene srocni yenede normre lazimdi ad gunume kimi ayin 30 una kimi.....nomrevi PM e yaz zehmet deyilse,srocni lazimdi ya da zeng ele srazu daniwag 050 318 22 22 ...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 1 месяц спустя...

Hamiya bir daha salamlar. Mueyyen bir muddet aradan sonra yene nomre sifarisleri qebul olunur. Artiq burada cox adam meni taniyir. Hamiya calismisam vaxtinda nomreleri getizdirim. Bezi vaxt problemleri olub sonradan hell elemisik.

Nomrelerin qiymeti demek olar ki, hemiseki kimidir.. 40-45 Manat. Istenilen sey yazdirmaq olar. Adi standart nomre olculerindedir, demirden ve keyfiyyetli pozulmayan.

Ancaq zehmet olmasa kim 100% isteyir sifaris versin. Men inanib ozum burda pul verib eletdirirem sonra ise qalmasin mende.

P.S. bir nefer menden nomre istemisdi, Bakida olanda, telefon nomresini itirmisem, Bakida restoranda isleyir MADO-da sehv elemiremse. Eger oxusa zehmet olmasa elaqe saxlasin nomre Bakidadi gotursun. 10 Manat da evvelceden pul vermisdi.

Bir de Bakida kimse bu nomrelerden yeni getizdirir bezileri hetta menden de alib sonra 100manata ve s satib. Eyni seydir yeni ferqi yoxdur;)

Sifaris elediyiniz nomreler avqust ayinin ortasinda sizde olacaq. Shekilleri ise burda yuxarida var baxa bilersiz. Kimin ne suali olsa PMe veyamail faridsafarli@yahoo.de yaza biler. Telefon nomremi de yazim sms ya zeng elemek isteyen de olsa. +4917685076050

Allah amaninda

Изменено пользователем Germany_cars
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

гагаш смс да яздым сяня мене бир дене номире лазым олачаг амма четкий язылсын язы: T I M A

иншАллах бакыя гелен кими зенгиви гозлиечем ......номиремде 055 67 44 111 адым Теймур

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Salam Teymur. SMSi indice oxudum. Ok problem deyil. Men artiq qeyd eledim. Tezlikle xeber edecem. Nomren deyismeyecek de? Eger deyishse elese ozun ayin 10na kimi elaqe saxla. Allah amaninda

гагаш смс да яздым сяня мене бир дене номире лазым олачаг амма четкий язылсын язы: T I M A

иншАллах бакыя гелен кими зенгиви гозлиечем ......номиремде 055 67 44 111 адым Теймур

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Ay mashaallah. Bundan sonra da hemise aciq olsun inshaallah:)

ok danisariq

xeir nomirem deiwlmezdi 7 ildi uje iwleyir bu nomire naraxat olma !
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Gagash mene de nomre duzelt imkan varsa giymeti nedi verim...ayin 4 avgust zeng ele gelim goturum 050-2357257 gozleyirem nomrede yazarsan KESHLE 694..esli nese olsa p.m yazarsan.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

PM-e yazdim. Allah amaninda

Gagash mene de nomre duzelt imkan varsa giymeti nedi verim...ayin 4 avgust zeng ele gelim goturum 050-2357257 gozleyirem nomrede yazarsan KESHLE 694..esli nese olsa p.m yazarsan.
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Salam Ferid!! Sene 2 sualim var:

1) Bir liste (nomre) neche herf yerleshir?

2) Shekilde baxdim! Orda nomrenin solunda gцy hissede, D herfinin yerine O herfi yazdirmaga imkan var?

Qabaqcadan vereceyin cavablara gore chox sagol!

Содержимое этого сообщения скрыто.
Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.

Изменено пользователем GuliyevicH
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Salam Ferid!! Sene 2 sualim var:

1) Bir liste (nomre) neche herf yerleshir?

2) Shekilde baxdim! Orda nomrenin solunda gцy hissede, D herfinin yerine O herfi yazdirmaga imkan var?

Qabaqcadan vereceyin cavablara gore chox sagol!

Содержимое этого сообщения скрыто.
Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.

Нет о Д хярифи уже дямирин устюндядир, они дештирмяй хеч олмур

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Нет о Д хярифи уже дямирин устюндядир, они дештирмяй хеч олмур

Teessufler olsun! Bes birinci suala kim cavab verecek plzzz?

P.S bir de 3-cu suali verim:

3) Nomrelere intim sozler yazmaq olar?? Meselchun: SEXY, Pussy CAT ve s.

Содержимое этого сообщения скрыто.
Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.

Изменено пользователем GuliyevicH
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Teessufler olsun! Bes birinci suala kim cavab verecek plzzz?

P.S bir de 3-cu suali verim:

3) Nomrelere intim sozler yazmaq olar?? Meselchun: SEXY, Pussy CAT ve s.

Деясян 6 хярифтян чох язмаг олмаз

Сян нормяя Гитлердян башка хяр шей яза билярсян

Содержимое этого сообщения скрыто.
Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Tuner chox sagol!

Onda bele shey mumkundur?

SEXY WAGON ya da SEXY 2104??

Esas birincidir! Cavabi gozleyirem 2-sinden birini 100% sifarish verecem!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Братуха, я сейчас просто не в Германии был бы я там я бы тебе сделал бы оба номера чтобы ты менять их мог постоянно. Думаю что при желание можно будет и то и другое написать. Даже на квадратном номере было бы сделать такую тему получилось бы намного сексуальней чем на обычном

Содержимое этого сообщения скрыто.
Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Гость
Эта тема закрыта для дальнейших сообщений.
 Поделиться

  • Сейчас на странице   0 пользователей

    • Нет пользователей, просматривающих эту страницу.
×
×
  • Создать...