Перейти к публикации

Mercedes W202 90-LT-731

elmar677
 Поделиться

Рекомендованные сообщения

Я за 65 азн взял

Ewitmiwem burdaki giymetlernen gurcustanda ogederde ferg etmir teker baresinde..

Hemde bidene tekere gore oboyda yol fikirlewiremki deymez..

tekerler deyishilmelidir.isteyirem gedim Gurcustana.serfelidir orda deyishmek?teze tekerler nechiyedir orda?ne meslehet gorursuz?belke burda deyishim?yaxshi tekerler teze burda nechiyedir?

Если ищюн варса Тифлисдя, то можно там поменять. А ехать исключительно из-за покрышек туда, будет перерасход.

Тем более у тебя 15шки.  Ал бурада тязясини и кайфуй. 

• Yeri var! 4

teze teker al , R15 60 azn yuxari.

ok bash uste.ishlenmishin onsuzda istemirem

Я за 65 азн взял

Ewitmiwem burdaki giymetlernen gurcustanda ogederde ferg etmir teker baresinde..

Hemde bidene tekere gore oboyda yol fikirlewiremki deymez..

men ele bilirdim ferqi choxdur.Bakidaki qiymetlerden xebersizdim.dedim yeqin en azi 300manat ferqi olar

Если ищюн варса Тифлисдя, то можно там поменять. А ехать исключительно из-за покрышек туда, будет перерасход.

Тем более у тебя 15шки.  Ал бурада тязясини и кайфуй. 

meslehete gore choxsaqol.Allah seni bizlere chooox gormesin Orik

Содержимое этого сообщения скрыто.
Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.

• Yeri var! 3

Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.
heyif bundan.mendeki 15 ilin mashinidi amma ele bil konveyrden indice dushub.mersin yaxshisi-pisi olmur,baxilib baxilmamishi olur

• Yeri var! 2

hormetli forumchular,bele bir problemle uzleshmishem.salondaki elektronniy klimat kontrolu klyuchat eleyende,meselen isteyirem pechkani vuram,avtomatik"AUTO"-nun ishiqda yanir.ne illah eleyiremse sonmur."REST"-in ishiqida yanmir duymesini basanda.EC-in ishiqi yanir amma.chunki onu ozum aktiv elemishem ki kompressor ishlemesin pechkani vuranda.belke sizler bilesiniz ne edim ki pechkani yandiranda AUTO-?nun ishiqi yanmasin ve REST ne uchundur?

Изменено пользователем elmar677

Bakida olanda(teqriben 7-8 gun evvel)bashima bele bir ish geldi.mashini Bayilda mehlelerin birinde saxladim getdim qohumlerin birinin evine.gelende gordum ki mashinin yaninda 2 dene pakrishka var.basha dushdum ki ushaqlar oynayiblar bu pakrishka ile.mashina baxanda gordum ki surucu terefden her iki qapi,arxa bufer ve qabaq bufer surtulub.pakrishkannin izleri qalib ushaqlar oynayanda.saq terefde ise kimse dash ile bakin krishkasi terefde ciziq atib ve dashi mashinin bakinin krishkasinin arasina salib.vse.deli oldum.tapdim o pidaraz ushaqlari.derslerim verdim.valideyinlerine kimi gedib chixdim.hamisida tupoy kimi ancaq uzr isteyirdiler.amma hech biri deyen xesateri odemeyi diline bele getirmirdi.nese kor peshiman yollandim mashian  sari..ardi var

nese geldim mashina sari.diqqetle baxdim ve gordum ki demrde batiq yoxdur.sevindirici haldir.benzobakin krishkasi terefe baxdim ve gordum ki dash kubikin ksoku idi,mel kimi idi tam dashlashmamishdi.amma kraskani cizmishdi.nese mashini chekdim kenara.mashinda polirovka var idi,Sonax shirketinin.amma ichinde chox az qalmishdi ve suyu qurumushdu.onuda deyim ki teker surtulen tereflerde kraska zedelenmemishdi amma tekerin izi emelli bashli qalmishdi.bak terefde ise kraskani zedelemishdiler.polirovkani surtdum teker surtulen tereflere.pambiqla surtdum.hamisi temizlendi.ele bil hech bele shey olmayib.kechdim bak terefe.sutrdum polirovkani ciziqlarin ustune.sonra pambiqla surtdum.vse.hech izi bele qalmadi.nese chooox lezzet eledi bu polirovka.qardashimin mashininda bu polirovkanin tezesinden var idi bir banka.ondan goturdum polirovkani.mashini verdim sakit yere,sildim ve polnostyu polirovkaladim.vau.parilti,surushkenlik,ciziqlara xudahafiz dedim.nese lezzet eledi bu polirovka.qarshiniza chixsa alin,peshiman olmazsiz.bankasi 10 ya 12 manat olmalidir.

• Yeri var! 1

Eceb ushaglari soyursen Elmar qardash

Amma hele hesharat ushaglar choxdu

• Yeri var! 4

Eceb ushaglari soyursen Elmar qardash

Amma hele hesharat ushaglar choxdu

Abbas qadavi alim

onlar ushaq deyiller terminatordular.zarafat edirem.Allah shahiddir ki muqessirleri tutanda ozlerine hechne demedim.ozumde ushaq olmusham amma onlardan ferqli olaraq men hechkimin mashinina ve malina xesaret yetirmemishem.hele men yaxshi qurtarmisham,qonshular deyirki teze hunday gelmishdu,salondan birgun idiki goturmushdu sahibi..ushaqlar onun daminda atdanib duhshub pis gune qoyublar teze mashini.

nese olan sheydir,esas palirovka menim sihimi rahatlashdirdi.

• Yeri var! 1

hormetli forumchular,bele bir problemle uzleshmishem.salondaki elektronniy klimat kontrolu klyuchat eleyende,meselen isteyirem pechkani vuram,avtomatik"AUTO"-nun ishiqda yanir.ne illah eleyiremse sonmur."REST"-in ishiqida yanmir duymesini basanda.EC-in ishiqi yanir amma.chunki onu ozum aktiv elemishem ki kompressor ishlemesin pechkani vuranda.belke sizler bilesiniz ne edim ki pechkani yandiranda AUTO-?nun ishiqi yanmasin ve REST ne uchundur?

- və ya + düyməsini basanda sönmür auto ?

- və ya + düyməsini basanda sönmür auto ?

yox qardash.bu duymeleri basanda sonmedi auto

yox qardash.bu duymeleri basanda sonmedi auto

reset duyməsinin yanindaki (solda) onu bas yoxla, məndə sonur.

• Yeri var! 1

reset duyməsinin yanindaki (solda) onu bas yoxla, məndə sonur.

bash uste qardashim.choxsaqol.Bakida deyilem,gelen kimi yoxlayacam

bash uste qardashim.choxsaqol.Bakida deyilem,gelen kimi yoxlayacam

narahat olma ,iştiyər.

narahat olma ,iştiyər.

choxsaqol qardash.forumdakilarin Allah canin saq elesin,sizlerin komeyi ile mashinda ishlemeyen nese qalmaz

sonuncu shekiller idi,dedim sizinle bolushum

• Yeri var! 2

• 2 месяца спустя...

3-4 ay  idiki yox idim Bakida.gelen kimi getdim qaraja,chexolu qaldirdim,mashina oturub chixdim yola.10 dq sonra mashindan dushende gordum ki krila ve qabaq qapini qesheng ezibler.qaraj qaranliq olduqundan gormemishem.amma bezkraska.kraska eslen zedelenmeyib,chexol deyesen sozun esl menasinda qehremanliq gosterib.krilo ve qapi ezilib emelli amma kraska zedelenmeyib.Oleqin yanina getdim 300 manat istedi bez kraskaya.stayanshik 100 manat verdi,qalanin gerek ozum odeyem.mashin qarajda,ozude hereket olmayan yerde.chexolda ustunde,hansisa merdimazar yezidden toreyen vurub qachib.

• 3 месяца спустя...

tex.baxishdan kechirtdim mashini bugun.40 manat

• Yeri var! 1

• 2 месяца спустя...

bu gun basdim mashini neyi var yudum.matorxana,salonu temizledim ve polesosladim.bir sozle yaladim,heyif yaqish yaqirdi amma bu mene mane olmadi

mashin alinandan moyka gormeyib,ancaq ozum yumusham.moyka etibarin itirib menim uchun birde hech bir moyka bir ishi ki men ozum temiz ve seliqeli gorduyum kimi gore bilmez

• Yeri var! 2

yox qardash.bu duymeleri basanda sonmedi 

bas duymani hansidakinda dayishirsan kulayin istigametini yani ayaga virsun portprese ya ustuve o AVTO sonur.

reset ise sahf etmiram se mashinnan cixanda basirsan ve acari cixardirsan a bir nece dagige mashini gizdirir   

Пожалуйста, войдите для комментирования

Вы сможете оставить комментарий после входа

Войти сейчас
 Поделиться

• Сейчас на странице   0 пользователей

• Нет пользователей, просматривающих эту страницу.
  • Создать...