Перейти к публикации

Mercedes W202 90-LT-731

elmar677
 Поделиться

Рекомендованные сообщения

shubhelelrim ozunu doqrultdu,Bakida munasib qiymete yaxshi malyar yoxdur.MB servisde tanish var,onun yaninda belke rengletdirdim,ox ne zanudni ishdir bu malyarka :sorry2:jalka mashinu,her yoldan kechene verib rengletdirmek istemirem

Изменено пользователем elmar677

Yaxshi usta duzdu azdi bakida yaxsh rengleyen

Изменено пользователем Isik

Эльмар покрась в General Motors. У них там очень хорошие маляры и оборудование. Очень много крутых машин там красили и их хозяева оставались очень довольными.

Я бы посоветовал бы тебе своего маляра, который красил мою цешку. Просто он не пунктуальный человек. Но красит бесподобно.

Saglignan!Xeyirli olsun)

Choxsaqol qardashim.ALLAH daha yaxshisin sizlere nesib elein!

Yaxshi usta duzdu azdi bakida yaxsh rengleyen

ele bu sebebden 2 ildir ki mashini rengletdire bilmirem,bir terefden Bakida az oluram bir terefden de yaxshi  ve sozunun aqasi olan malyar tapa bilmirem,dirnaq arasi "malyara" verib rengletdirmek  sonrada  esebleshmekdense ele bele surmeyi ustun tuturam.amma uje terpeniyam chatmir ve yaxsh malyar soraqlashib tez bir zamanda rengletdirmek isteyirem.birin uje zametkalamisham.

Эльмар покрась в General Motors. У них там очень хорошие маляры и оборудование. Очень много крутых машин там красили и их хозяева оставались очень довольными.

Я бы посоветовал бы тебе своего маляра, который красил мою цешку. Просто он не пунктуальный человек. Но красит бесподобно.

salam Orxancan.getmishem General Motorsa,ele forumdan bu servis baresinde orgenmishem.rengledikleri mashinlari gormushem,xoshuma gelib.qiymetinde razilashmamisham amma zapas variant kimi nezerimdedir.MB servisde danishmisham.ishleri ve qiymetleri meni qane edir.baxaq gorek nece olur.

• 3 недели спустя...

shubhelelrim ozunu doqrultdu,Bakida munasib qiymete yaxshi malyar yoxdur.MB servisde tanish var,onun yaninda belke rengletdirdim,ox ne zanudni ishdir bu malyarka :sorry2:jalka mashinu,her yoldan kechene verib rengletdirmek istemirem

Mawinda malyar iwi varsa zor malyar var sadece bawqalarinda 20-30% baha iwleyir zato zor iwleyir. Men mawinimi ilk defe onlara verdim onda BMW ile RR iwleyirdiler, mawinimi goturende ise Uje Bently ile Ferrari iwleyirdiler.

Содержимое этого сообщения скрыто.
Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.
  Yaxwi malyardirlar, demeyim odur krutoy mawinlarin ekseri onlarin yanina gedir, Yaxwi iwledikleri uchun. Bawqa malyarlar kimi ucuzlu materiallardan istifade etmirler

• Yeri var! 1

• 2 недели спустя...
Mawinda malyar iwi varsa zor malyar var sadece bawqalarinda 20-30% baha iwleyir zato zor iwleyir. Men mawinimi ilk defe onlara verdim onda BMW ile RR iwleyirdiler, mawinimi goturende ise Uje Bently ile Ferrari iwleyirdiler.
Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.
  Yaxwi malyardirlar, demeyim odur krutoy mawinlarin ekseri onlarin yanina gedir, Yaxwi iwledikleri uchun. Bawqa malyarlar kimi ucuzlu materiallardan istifade etmirler

choxsaqol qardash,mashin artiq renglenib.yuyum mashini shekillerin qoyacam

efsus gec gordum temani

• 2 недели спустя...

hamiya salam.shekil soz vermishdim amma furset tapib mashinin temiz shekillerin cheke bilmedim,artiq xaricdeyem,amma MB servis baresinde bunu deye bilerem.mashini bu servisde rengledim.aboyshik(buferi sokub yiqan)polniy otstoy.ele bil vaz servisde ishleyir.buferi o sokub yiqandan sonra neche dene sehvin tapdim.ozum bashqa yerde yiqdirdim.adi guzgulerin oboqrevin duzgun otuzdura bilmir.vobshem lox.malyar ise buferi 3 defe rengledi.birinci defe butun buferi eyni rengde rengledi amma buferde 2 reng var.sonra sehvini ona basha saldim,ikinci defe rengledi ve malyarni skochu qopardanda teze rengi zedeledi.uchuncu defe rengletdirdim.buda MB servis.

• Yeri var! 4

Orda normal usta yoxdu,iki qatda pula kraskaliyilar.Deyerdin mene yaxshi malyar deyerdim sene gederdin onun yanina.

• 2 недели спустя...
Orda normal usta yoxdu,iki qatda pula kraskaliyilar.Deyerdin mene yaxshi malyar deyerdim sene gederdin onun yanina.

baqishla gec yazdim,bilmedim sende yaxshi malyar var.ishleri pis chixmayib,Bakida olanda shekillerin chekib gondererem,esas bufershik sarsaqliq edib,gerek ozum buferin sokum baxim

bezkraska ishin goren lazimdir.kapotun ustunde balaca batiq var,akuratni chixardan lazimdi.kim taniyir bezkraska ishi goren?

Реклама Запрещена! da tema var malyuardi bezkraska cixardir nomreside var orda.

Реклама Запрещена! da tema var malyuardi bezkraska cixardir nomreside var orda.

bezkraska chixardan choxdu amma zavod ishi goren,ishine cavabdeh olan ve problemi 100%aradan qaldiran azdir.ele ish gorsun ki dalqa(volna)qalmasin.disputda ozun terifleyen choxdur yaxshi ish goren az.kimse ozu bele ish gordurub ve razi qalib ustadan?

degig bilmirem men yaxshi gorur ya yox,prosto gordum temani orda.day bilmirem nece ish gorur

Lisk choxsaqol.duzelden kimi xeber verecem,mashinin xirda ishleri choxdur.gozumde daq  kimi gorunur

yaxshi usta tapmaq chetindir

• 2 недели спустя...

Hamiya salam.bayraminiz mubarek.bereketli hefte oldu mashinim uchun.kapotda olan batiqi bezkraska Oleqin yaninda chixartdirdim.kraska aldim mashin uchun ve skol olan yerleri tochkaladim.krishada olan2 qara  kantlari sokdum,teze shpilkalar aldim ve ozum yeniden ustanovka eledim.bir sozle etdiyim ish ureyimce oldu.

qabaq bufer,dam ve iki guzguler MB servisde rengletdirdim.ish qesgeng chixib amma aboyshikin ishi fuflo.onun sokduyun ozum yeniden sokub yiqiram.amma malyarin ishi yaxshi chixib

• Yeri var! 1

bu gun AvtoMirden teze ayaqaltilar aldim.keyfiyyeti yaxshidir.mashini ter-temiz sildim..matorxana 3 aya yaxin silinmediyine baxmayaraq temiz qalib.bir sozle mashindan raziyam.dunen ise damda olan iki qara kanti sokub teze shpilkalarla ustanovka eledim.qabaq oblichovkani mohkemletdim.kraska 2 rengde alib skollari kibritle tochkasadim

• Yeri var! 2

• 2 недели спустя...

tekerler deyishilmelidir.isteyirem gedim Gurcustana.serfelidir orda deyishmek?teze tekerler nechiyedir orda?ne meslehet gorursuz?belke burda deyishim?yaxshi tekerler teze burda nechiyedir?

tekerler deyishilmelidir.isteyirem gedim Gurcustana.serfelidir orda deyishmek?teze tekerler nechiyedir orda?ne meslehet gorursuz?belke burda deyishim?yaxshi tekerler teze burda nechiyedir?

teze teker al , R15 60 azn yuxari.

Пожалуйста, войдите для комментирования

Вы сможете оставить комментарий после входа

Войти сейчас
 Поделиться

• Сейчас на странице   0 пользователей

• Нет пользователей, просматривающих эту страницу.
  • Создать...