Перейти к публикации

Mercedes W202 90-LT-731

elmar677
 Поделиться

Рекомендованные сообщения

Hamiya Salam.mawin yaponkadir,sifariwle getizdirilib.bir ildir almiwam.alanda 62000 idi yuruwu.indi 72000

.880e4567b565.jpg

Mercedes Benz-C ClassW202-il-1998

rengi-metallik gumuwu

mator-2.0

benzin-injektor

avtomat

Yaponkadir.

Tuning-zavod uslubuna ustunluk verirem.

muherrik 2-dir,2.8 deyil.amma vozduxomeri deyiwenden sonra ele bil taket surursen.2 beledirse gor 2.8 nece uchur :)

diskleri deyiwmek fikrim yoxdur ,zavod uslubuna daha chox ustunluk verirem,yollarimiz yol olsaydi deyiwerdim.bizim chalalara dozmez 17-18-lik diskler

aukchion qiymeti 4 salon ise C derecesi ile qiymetlendirilib.salonda potolok obvisat elediyinie gore C derecesi verilib.salon ele bil tep teze.hetta paroqda olan aliminum xetlerin uzerindeki zavod klyonkalar indiye kimi qalir.qabaq bufer ve guzgude ciziqlar var,gerek renglene.wekilde bilinir ciziqlar.amma bele bezkraska mawindi.ekser temir iwlerin ozum edirem.arxaya nazik qara perde tikdirdim,plyonka spirala ziyandir.salonda yaponka mafon FM dalqalarin tutmurdu,nemka mafon ile deyiwdim.butun rasxodnikler deyiwdirilib.su pompasi,vozduxomer,vozduxomere geden plastmas boru bu yaxinda deyiwdirilib.mawin sifariw olan kimi kuzani qorumaq uchun mexsus chexol xaricde sifariw verilib.helelik bu qeder.ekser temir iwlerin ise ele ozum edirem,neyi bacariram.

post-5859-0-47153600-1334365680_thumb.jp

post-5859-0-03807400-1334365905_thumb.jp

post-5859-0-60093400-1334365976_thumb.jp

Изменено пользователем moFF
  • Yeri var! 12

Hamiya Salam.mawin yaponkadir,sifariwle getizdirilib.bir ildir almiwam.alanda 62000 idi yuruwu.indi 72000.

Saglignan. Elmar biraz etrafli yaz mashin baresinde biley ili nedir. motoru deyesen 2.8 dir. salonda neyi var neyi yox.

Ilk once disk tekeri deyismey lazimdir bu mashina

Saglignan,2.8 ela motordu.

BDU-da oxuyursan?

BDU-da oxuyursan?

choxsaqol Qardawim.yox orda oxumuram.amma yaxinliqda qaliram

Saglignan. Elmar biraz etrafli yaz mashin baresinde biley ili nedir. motoru deyesen 2.8 dir. salonda neyi var neyi yox.

Ilk once disk tekeri deyismey lazimdir bu mashina

Salam Rowqa qaqaw.choxsaqol,bundan yaxwisi sizlere qismet olsun.baw uste etrafli yazacam.mawin Yaponkadir.Muraddan almiwam sifariwle.2 aya yaxin gozlemiwem bu mawini.perekidka deyil.ili 1998.probeq aliw zamani 62000 idi.indi 72000dir.

Saglignan brat! Xeyir ishlere suresen!

aukchion qiymeti 4 salon ise C derecesi ile qiymetlendirilib.salonda potolok obvisat elediyinie gore C derecesi verilib.salon ele bil tep teze.hetta paroqda olan aliminum xetlerin uzerindeki zavod klyonkalar indiye kimi qalir.qabaq bufer ve guzgude ciziqlar var,gerek renglene.wekilde bilinir ciziqlar.amma bele bezkraska mawindi.ekser temir iwlerin ozum edirem.arxaya nazik qara perde tikdirdim,plyonka spirala ziyandir.salonda yaponka mafon FM dalqalarin tutmurdu,nemka mafon ile deyiwdim.butun rasxodnikler deyiwdirilib.su pompasi,vozduxomer,vozduxomere geden plastmas boru bu yaxinda deyiwdirilib.mawin sifariw olan kimi kuzani qorumaq uchun mexsus chexol xaricde sifariw verilib.helelik bu qeder.ekser temir iwlerin ise ele ozum edirem,neyi bacariram.

Saglignan brat! Xeyir ishlere suresen!

Nazim choxsaqol Qardawim!daha yaxwisi sizlere qismet olsun

Mövzu bu NÜMUNƏYƏ uyğun açılmalıdır.

ok,uzurlu hesab edin.nezere alinacaq

bu da qaqamin mawinidir

Содержимое этого сообщения скрыто.
Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.
onda nemkadir.

Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.

uzuvu goray

xeyirli olsun

BDU-da oxuyursan?

Elmar ailəli adamdı.

Çox mübarək, Elmar. Əla seÇimdi deyə düşünürəm.

Saglignan gardaw xeirli olsun . O biri c-ni satdun ?

Salam Hemid qardaw.necesen?choxsaqol.yox o biri Feriddedir.hech mersi,ozude mexanikani,tembolee nemesin akkuratni baxilmiw mawinini da satarlar?satib ondan yaxwi ne alacayiq? Ferid de bolluca salam gonderir sene.arada qizimizi(677)goruruk hemiweki yerinde ne yaxwi ki yaxwi insanlara nesib oldu

uzuvu goray xeyirli olsun

Salam Sina Can!!necesen qardawim?choxsaqol eziz insan.bundan defelerle yaxwisi sene nesib olsun.

Elmar ailəli adamdı.

Çox mübarək, Elmar. Əla seÇimdi deyə düşünürəm.

salam Qardawim.necesen?yaxwi sechimdir,raziyam seninle.yadindadir seni de o vaxtlar narahat edirdim ki nece Almaniyaya getmek olar ve ordan mawin getirmek olar?2 defe Gurcustana getdik amma ureyimce olan mawin tapa bilmedik.elibow qayitdiq.hetta cidden fikirlewirdim ki gedim ozum Almaniyadan mawin sechim getirim.bunu Muraddan aldim.xirda iwleri var,lazim olan ehtiyat hisselerin Bakida tapmaqda chox chetinlik chekirem.tesevvur ele chewka Bakida ne qeder amma istediyin ehtiyat hissesin tapa bilmeyesen

Изменено пользователем elmar677
  • Yeri var! 1

Salam Hemid qardaw.necesen?choxsaqol.yox o biri Feriddedir.hech mersi,ozude mexanikani,tembolee nemesin akkuratni baxilmiw mawinini da satarlar?satib ondan yaxwi ne alacayiq? Ferid de bolluca salam gonderir sene.arada qizimizi(677)goruruk hemiweki yerinde ne yaxwi ki yaxwi insanlara nesib oldu

Salam Sina Can!!necesen qardawim?choxsaqol eziz insan.bundan defelerle yaxwisi sene nesib olsun.

salam Qardawim.necesen?yaxwi sechimdir,raziyam seninle.yadindadir seni de o vaxtlar narahat edirdim ki nece Almaniyaya getmek olar ve ordan mawin getirmek olar?2 defe Gurcustana getdik amma ureyimce olan mawin tapa bilmedik.elibow qayitdiq.hetta cidden fikirlewirdim ki gedim ozum Almaniyadan mawin sechim getirim.bunu Muraddan aldim.xirda iwleri var,lazim olan ehtiyat hisselerin Bakida tapmaqda chox chetinlik chekirem.tesevvur ele chewka Bakida ne qeder amma istediyin ehtiyat hissesin tapa bilmeyesen

Narahat etmirdin, xoş idi, ay Elmar. Ne axtarırsan ki? Bəlkə bizdən tapdıq? Amma bizdə də detallar demək olar ki, Bakı qiymətinədi.

Gürcüstana da hər zaman yaxşı maşın gəlmir. O dəfələrdə Gürcüstanlı alverçi Tallində 2001 model C180 CDİ aldı. Uşaqlar deyir, Rauf, heç maşına baxmadı da. Yürüşü 200 000 km-dən çox idi. Maşın usta maşını idi. Deyir alverçi deyib ki, mənə 5000 avroya qədər olan maşınlar lazımdır. Yürüşü zadı önəmli deyil. Bax belə şeylər də var.

Salam Hemid qardaw.necesen?choxsaqol.yox o biri Feriddedir.hech mersi,ozude mexanikani,tembolee nemesin akkuratni baxilmiw mawinini da satarlar?satib ondan yaxwi ne alacayiq? Ferid de bolluca salam gonderir sene.arada qizimizi(677)goruruk hemiweki yerinde

ne yaxwi ki yaxwi insanlara nesib oldu

Saol gardawim manim adimnan da Farida salam gondar . Ela 677 bir vaxtlar manda deildi indi yena goturmuwam ela ozumda olur na vaxt istasan xeber ela goruwak kohna mawinina da bax ela ))

Bu birisi mashininda can sagligiva gismat bunanda yaxwisina sahib olasan

Mashin haqda bir az etrafli yaz. Ele absha dushdum ki Motoru 2.8 di he ? Eger eledirse menim fikrimce en zor motordu bu mashina, duzdu kik dauna basanda bir ani saniye fikirleshir, amma sonra ele bil uragandi.

Diskleri deyishsen yaxshi olar cox sadedi.

p.s. Arxa shushede Erebce yazilanlarin menasi nedi ?

Saglignan,2.8 ela motordu.Diskleri deyish 18 dik goy,pasadkani sal ashagi

!
Внимание!
Size xeberdarlig edilmishdir ki movzunu qaydalara uygun yaradasiz. Xeberdarligi nezere almadiginiza gore +20%
Birinci postu duzeldin. Numune buradadir http://www.auto.az/forum/index.php/topic/22887-%D0%BC%D0%BE%D0%B9-%D0%B0%D0%B2%D1%82%D0%BE-%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%BC%D0%B5%D1%80-%D1%81%D0%BE%D0%B7%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%8F-%D1%82%D0%B5%D0%BC%D1%8B/

Narahat etmirdin, xoş idi, ay Elmar. Ne axtarırsan ki? Bəlkə bizdən tapdıq? Amma bizdə də detallar demək olar ki, Bakı qiymətinədi.

Gürcüstana da hər zaman yaxşı maşın gəlmir. O dəfələrdə Gürcüstanlı alverçi Tallində 2001 model C180 CDİ aldı. Uşaqlar deyir, Rauf, heç maşına baxmadı da. Yürüşü 200 000 km-dən çox idi. Maşın usta maşını idi. Deyir alverçi deyib ki, mənə 5000 avroya qədər olan maşınlar lazımdır. Yürüşü zadı önəmli deyil. Bax belə şeylər də var.

salam Qardaw.axtardiqlarimdan biri ve tapa bilmediklerimden hemchinin mawin (C Class W202)qabaq faralarinin uplotnite rezinleridir.faranin ichinde olur.bu da kodlari,sehv etmiremse kodlar bunlar olmalidir

уплотнители

1 301 015 190 BOSCH правый

A 202 826 15 80 ориг левый

!
Внимание!

Size xeberdarlig edilmishdir ki movzunu qaydalara uygun yaradasiz. Xeberdarligi nezere almadiginiza gore +20%

Birinci postu duzeldin. Numune buradadir http://www.auto.az/f...B5%D0%BC%D1%8B/

hormetli moFF.LS-e yazdim

Saol gardawim manim adimnan da Farida salam gondar . Ela 677 bir vaxtlar manda deildi indi yena goturmuwam ela ozumda olur na vaxt istasan xeber ela goruwak kohna mawinina da bax ela ))

Bu birisi mashininda can sagligiva gismat bunanda yaxwisina sahib olasan

Salam Hemid bey.choxsaqol qardaw.qismet olsa goruwerik.xow arzulara gore tewekkur

Mashin haqda bir az etrafli yaz. Ele absha dushdum ki Motoru 2.8 di he ? Eger eledirse menim fikrimce en zor motordu bu mashina, duzdu kik dauna basanda bir ani saniye fikirleshir, amma sonra ele bil uragandi.

Diskleri deyishsen yaxshi olar cox sadedi.

p.s. Arxa shushede Erebce yazilanlarin menasi nedi ?

muherrik 2-dir,2.8 deyil.amma vozduxomeri deyiwenden sonra ele bil taket surursen.2 beledirse gor 2.8 nece uchur

diskleri deyiwmek fikrim yoxdur ,zavod uslubuna daha chox ustunluk verirem,yollarimiz yol olsaydi deyiwerdim.bizim chalalara dozmez 17-18-lik diskler

Arxa wuwede yazilan ise Islam Peyamberi Muhammed(S)nevesi,Imam Huseyn(E)-a unvanlanan hormet ve ehtiramdir.(Salam olsun sene ey ALLAHIN bendesi Huseyn(e)

Xeyirli olsun)

Choxsaqol Qardawim.senin uchun olsun

Saglignan,2.8 ela motordu.Diskleri deyish 18 dik goy,pasadkani sal ashagi

Choxsaqol Qardaw.diskleri deyiwmeye heleki $ yoxdur.bizim yollarda pasadkani awaqi salmaq ise mawini mehv etmeye beraberdir.yollarimiz pis gundedir

mawinin probeqi ve alt hissesi

..

• Yeri var! 4

Пожалуйста, войдите для комментирования

Вы сможете оставить комментарий после входа

Войти сейчас
 Поделиться

• Сейчас на странице   0 пользователей

• Нет пользователей, просматривающих эту страницу.
  • Создать...