Перейти к публикации

az 10 DХ 116

orxan116
 Поделиться

Рекомендованные сообщения

Orxan pasatka kankret tutdu bu mawini. Mence hec diskleride deyiwmek lazim deyil diskin ortasini qizilli rengde elemek lazimdir i vsyo)

• Yeri var! 1

Orxan gagawim halaldi mawin kukladi prosto disklere fikirlew birde stoplar fara

• Yeri var! 1

Orxan pasatka kankret tutdu bu mawini. Mence hec diskleride deyiwmek lazim deyil diskin ortasini qizilli rengde elemek lazimdir i vsyo)

Deyishsem odaki BBS yadaki Lenso-du deyesn risunkasi BBS kimi olana.BBS chox bahadi.Bulari ise rengletdirecem odaki ele bele.

Orxan gagawim halaldi mawin kukladi prosto disklere fikirlew birde stoplar fara

Diskileri deyishsem ancag yuxarda yazdglarmla deyishecem odaki indi mumkun olan ish deyil.Stopdu faradi bular hamisi ele bunun tezesine deyishilecek.

Рауфа по глушителям можно узнать)))))

Купившие не жалуется.

senun glusıtel teklif ettiyunden seni tanidim

Məsləhət istədi, mən də məsləhətimi verdim. Ondan sonra onun işidir. Etdiyim təkliflərdə bir qəpik də olsun xeyir güdmürəm. Sadəcə keyfiyyətli mal almaları üçün təklifimi irəli sürürəm. 

Rauf bu 18di?

Gözüm məni aldatmırsa, 16-dır. Təkərlər də ensiz və aşağı profillədir.

Borunu orta qazanin yerine qoyum?diametri ne olmalidi borunun?

Maşının altının şəkilini çək, mən sənə təxminən deyəcəm borunun diametri neçədir. Çox ehtimal səndə 60-dı. Özün ölçə bilərsən. Həndəsədən universitetə imtahan vermisən.

Bilirsen nece ses istirem zeif abarotda zeif gelsin abarot verende(neceki Q7-de qaz verirsen babat sesi chixirha)ele birshey elemey olar buna?

Orta qazanla arxa qazanı mən dediyim kimi eləsən, səviyyəli səs alınmalıdır. Ola bilsin sadəcə orta qazanı dəyişməklə nəsə dəyişiklik əldə edə bilərsən. Orta qazanın yerinə boru qoysan, səs fərqini dərhal hiss edəcəksən. Qaldı ki, Q7 kimi səsə, nəzərə al ki, V8-in səsi ilə L6-nın səsi eyni deyil.

Содержимое этого сообщения скрыто.
Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.

Изменено пользователем Wa1do

Купившие не жалуется.

Məsləhət istədi, mən də məsləhətimi verdim. Ondan sonra onun işidir. Etdiyim təkliflərdə bir qəpik də olsun xeyir güdmürəm. Sadəcə keyfiyyətli mal almaları üçün təklifimi irəli sürürəm. 

Gözüm məni aldatmırsa, 16-dır. Təkərlər də ensiz və aşağı profillədir.

Maşının altının şəkilini çək, mən sənə təxminən deyəcəm borunun diametri neçədir. Çox ehtimal səndə 60-dı. Özün ölçə bilərsən. Həndəsədən universitetə imtahan vermisən.

Orta qazanla arxa qazanı mən dediyim kimi eləsən, səviyyəli səs alınmalıdır. Ola bilsin sadəcə orta qazanı dəyişməklə nəsə dəyişiklik əldə edə bilərsən. Orta qazanın yerinə boru qoysan, səs fərqini dərhal hiss edəcəksən. Qaldı ki, Q7 kimi səsə, nəzərə al ki, V8-in səsi ilə L6-nın səsi eyni deyil.

Содержимое этого сообщения скрыто.
Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.

Bilirem ele deyil V8 hara  6 hara.Yeni deyiremki Q7-de qaz vermesen sesi chixmir abrot veren kimi nerildeyir ona oxshamasin ammaki bundada deyirem abarob verende sesi berk chixardi.Sheklin bash uste yama tapib salib chekerem.O Simons dedinha teqriben qiymeti ne olar onun?

Helelik istirem qazani deyishim radnoyun qoyum balaca deshdirim turkun meseliki sesi olsun?ne deyirsiz?yoxsa turba qoyum qazanin yerne?elede berk ses istemiremki sora YPXlarla problem olmasin.

Helelik istirem qazani deyishim radnoyun qoyum balaca deshdirim turkun meseliki sesi olsun?ne deyirsiz?yoxsa turba qoyum qazanin yerne?elede berk ses istemiremki sora YPXlarla problem olmasin.

mence yaxsı ses istiyirsense torba goy , gazan bogucey sesi .

mence yaxsı ses istiyirsense torba goy , gazan bogucey sesi .

Bilrisen yaxshi deyendeki yeni gur ses istemiremde yoxsa YPXlar bezdireceyler.Bele surureme heleki salamatdgdi amma bir gun elesi rast gelecek bascag shtrafnoya.ona gore bilmirem ne edim.qabaglarim orta qazanda bir deshik achdirmisdhim babat chixirdi ne berk nedeki zeif rahat rahat sururdum.Indi qazan demey olarki yoxdu chox berk chixir.

Bilrisen yaxshi deyendeki yeni gur ses istemiremde yoxsa YPXlar bezdireceyler.Bele surureme heleki salamatdgdi amma bir gun elesi rast gelecek bascag shtrafnoya.ona gore bilmirem ne edim.qabaglarim orta qazanda bir deshik achdirmisdhim babat chixirdi ne berk nedeki zeif rahat rahat sururdum.Indi qazan demey olarki yoxdu chox berk chixir.

sende arha gazan var ??? yani orta gazandan baska hersey var ve saz veziyettedi ???

sende arha gazan var ??? yani orta gazandan baska hersey var ve saz veziyettedi ???

he var o normal vezyetdedir.Mende churuyen tekce orta qazandi.

he var o normal vezyetdedir.Mende churuyen tekce orta qazandi.

he onda gazanın yerıne torba goy ,desilmis gazandan daha cox ses cixar neinki salamat torbadan .

Qazanin yerne turba qoymag ne qeder eleyer xerci ne chixar?

sesin saba chekerem telefona qiymet verin turbayla ondan chox chixar ya az.mene lazimdi indikinden az chixsinki YPX bezdirmesin.

Изменено пользователем orxan116

Qazanin yerne turba qoymag ne qeder eleyer xerci ne chixar?

sesin saba chekerem telefona qiymet verin turbayla ondan chox chixar ya az.mene lazimdi indikinden az chixsinki YPX bezdirmesin.

men orda sende glusitel sistemini bilmirem amma tanis ustan olsa 5 -10 manata eliyer mence .

men orda sende glusitel sistemini bilmirem amma tanis ustan olsa 5 -10 manata eliyer mence .

Seher achilsin ishlermi yerbeyer eleyim gedim hell edim bunun sesini.Turba alim duzeldim gorum ne efekt verir.

Orxan orta gazan ne gundedi?konkret pastlanib tokulur?

Orxan orta gazan ne gundedi?konkret pastlanib tokulur?

Sesi dehwet berk chixdigndan getdim ustaya dedimki curuyleri duzelt.Oda baxdi dedi temiz churuyub sokub yerde duzeldim sora nece dene istesen deshik acharam.Mende qalmisham bele duzeltdirim tezeden deshik achdirim yoxsa turba qoyum qazanin yerine.

http://autotrendnews.net/remauto/884-remont-glushitelya-avtomobilya-svoimi-rukami.html

mence duzeltdir.shexsi fikrimdi.xoshuna gelmese truba svarkalamaga sonra ne varki. bidene bu ssilkani oxu.amma duzeltdirib mence deshik acma turkun meseli.Rauf(avtomaniya) meslehet versin yaxshi sesli bir axirinci gazani deyishdir.onda sesi hem gyozel,hem solidni olacag.deshikli glushitelin sesi o gederde gyozel deyil mence))))

Изменено пользователем Самир М
  • Yeri var! 2

http://autotrendnews.net/remauto/884-remont-glushitelya-avtomobilya-svoimi-rukami.html

mence duzeltdir.shexsi fikrimdi.xoshuna gelmese truba svarkalamaga sonra ne varki. bidene bu ssilkani oxu.amma duzeltdirib mence deshik acma turkun meseli.Rauf(avtomaniya) meslehet versin yaxshi sesli bir axirinci gazani deyishdir.onda sesi hem gyozel,hem solidni olacag.deshikli glushitelin sesi o gederde gyozel deyil mence))))

Rauf yazig qazan gosterib prosta ishler var olari hell edenen sora qazan alacam dediyinden.Amma men indi istirem nese duzeldimki hech olmasa rahat sure bilim.Yoxsa her tinde sesine gore saxlamasinlar.

• Yeri var! 1

Rauf yazig qazan gosterib prosta ishler var olari hell edenen sora qazan alacam dediyinden.Amma men indi istirem nese duzeldimki hech olmasa rahat sure bilim.Yoxsa her tinde sesine gore saxlamasinlar.

men yerleshdiyim ssilkadaki kimi duzeltdir goy helelik olsun zavod sesi.hem ypx ilishmez,hemde normal ses olacag.sonra imkan olanda axirinci gazani deyishdirersen.

Пожалуйста, войдите для комментирования

Вы сможете оставить комментарий после входа

Войти сейчас
 Поделиться

• Сейчас на странице   0 пользователей

• Нет пользователей, просматривающих эту страницу.
  • Создать...