Перейти к публикации

Ваз 2103: Custom Retro!

VYUGAR
 Поделиться

Рекомендованные сообщения

BLUE TRIPPLE @freddie 10.et 150.... o rengdir sehv etmiremse ele deimmi ?

Oxwayir, amma mence men dediyim biraz tunddu)

Oxwayir, amma mence men dediyim biraz tunddu)

Time will show, a birdeki bu reng deyishmek procedurasi DYPnin realliglarida necedir neceyedir ? birde ki normal procedur  bilen varmi ?

Time will show, a birdeki bu reng deyishmek procedurasi DYPnin realliglarida necedir neceyedir ? birde ki normal procedur  bilen varmi ?

Onu Abbas_DXB ve RA1000 biler) Men uzlewmemiwem) 

• Yeri var! 1

Onu Abbas_DXB ve RA1000 biler) Men uzlewmemiwem) 

a ok vaxti catanda maraglanaram  onlardanda

• Yeri var! 1

Dehshet gozel rengdir! Fikirleshmeden!

Zarafat filan da deyil, chox geshengdi

• Yeri var! 1

Time will show, a birdeki bu reng deyishmek procedurasi DYPnin realliglarida necedir neceyedir ? birde ki normal procedur  bilen v

Qardash san rengi deyis sonra ged gaiya orda reng deyismek rusumu 30 manatdi reng spravkasi 15 manatdi eger nese komey lazim olsa cekinme de

Qardash san rengi deyis sonra ged gaiya orda reng deyismek rusumu 30 manatdi reng spravkasi 15 manatdi eger nese komey lazim olsa cekinme de

Okkay cox sagol qardash, ne ise komeklik lazim olsa deyerem mashin onsuzda pereoformileniyada olunmalidir ele butun proceduru hamisini birlikda ederem

• 2 недели спустя...

Hamiya salam, bu ustalarla bacarmag olmur deirdiler inanmirdim amma dogurdanda azcana cetindir gerek cox sebrli olasan  sadece ustada adami gerekki tupoy yerine qoymasin  )  basha dushuruk ishlirler eziyyet cekirler... ammaki  4 dene qapini yerine baglamag 10 gun vaxt aparmir )))  peredoku sokmek 4 gun vaxr aparmir ) amma neterse olur  10  gun demirci uqlokislotni qazsiz qala bilir 

dolayisiyla mashinin arxasi hele indi indi tutuzdurulub  

Содержимое этого сообщения скрыто.
Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.

• Yeri var! 11

oooooo cox zor,uje mashin vidi alir 03 obligini alir cox mubarak cox, seviniram sanin yerina

calish tez tez shakilar goy procesa baxag neca yigilir

• Yeri var! 3

oooooo cox zor,uje mashin vidi alir 03 obligini alir cox mubarak cox, seviniram sanin yerina

calish tez tez shakilar goy procesa baxag neca yigilir

Teahekkur edirem , Ramin cox raziyam qabagini kesmelidorler gelen fefte onu qoyacam gedib ceke bilsem )
  • Yeri var! 1

Vuqar, nece gedir ishler?! tapa bilirsen mashinin zapchastlarini...men o dunen mashin bazarindaydim..oluxanada bir saticiya rast geldim..cavan oglandi..03-e ne varsa, ne dedimse hamisni dedi var...duzdu ishlenmish..no vse je da...olmiyan sheyleri de dedi ki iki uch gune duz qosh eleyib taapacaq...esli nado budit skaji ya nomer dam eqo...o ki qaldi mashina..eladi..sebrli olsan chox gozel mashin alinacaq..ustalarnan chetindi ishlemek..amma ki yaxshi usta olsa ona 10 gunden de chox vermek olar..teki urek isteyen kimi elesun..

• Yeri var! 1

Vuqar, nece gedir ishler?! tapa bilirsen mashinin zapchastlarini...men o dunen mashin bazarindaydim..oluxanada bir saticiya rast geldim..cavan oglandi..03-e ne varsa, ne dedimse hamisni dedi var...duzdu ishlenmish..no vse je da...olmiyan sheyleri de dedi ki iki uch gune duz qosh eleyib taapacaq...esli nado budit skaji ya nomer dam eqo...o ki qaldi mashina..eladi..sebrli olsan chox gozel mashin alinacaq..ustalarnan chetindi ishlemek..amma ki yaxshi usta olsa ona 10 gunden de chox vermek olar..teki urek isteyen kimi elesun..

Tewekkur yavash yavash gedir ishler,adi nedir o satici cavan oglanin? Ceyhun ? Odursa nem inanmiram onda ne ise olsun )) amma varsa super ,axtarmiram ehtiyat hissesi qirmizi iwig yanir ))) amma demirci ewlenirde yavash yavash, sonra tak dale malyar 3 aya kraskadan cixar sonra tent ve qish yuxusu

adini deqiqlewdirmedim...amma ki men ozume ordan qabaritler aldim, krilonun arkalarina kantlar aldim..yan guzguler..paxlavanin nikkellerini aldim (xokey).oblicovkani ucuzun dedi bu yaxinlarda tapacaq..gedib srazu onu da goturecem...arxa stoplari var idi...plus koja sidenkalar var idi..obivkalarnan bir yerde...300 azna verirdi..oz sidenklarun olsa lap yaxshi..onu verib ucuz goturmek olar...tak chto esli chto xeber ele nomresini verim...tapar sene de...ozum bir muddet qalmishdim bilmirdim hardan bu zapchastlari tapim...ona gore tapmisham deye xochetsa komu nado vsem posovetovat. ))) o ki qaldi qirmizi ishiqa..seni chox gozel basha dushurem ))ozumde de yanir..no beynime girib deye uje xeyri yoxdu..axira chatdirmaliyam..kak minimum cholunu. ))ne reng eleyesi oldun mashini?i malyarun hardadi?

p.s oblicovka indi de var...100 manata verir..ona sadece o qeder pul vermek istemedim deye dedim ucuzuunu tapsun

Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.
))

• Yeri var! 1

руки чешутся

вчера было скучновато после работы прямо на бабеко 8 км машин базары,

купил 4 крыла  перед и зад 

и переделка  своими руками .......

так как у меня молдинга не было купил молдинг от крышки багажника  ваз 2106,подгонял под передний молдинг ваз 2103...p10.jpg

время будет и молдинги на арки сделаю

p1.JPGp2.JPGp3.JPGp4.JPGp5.JPGp6.JPG

p7.JPG

a etot peredniy moldinq chto u teba nebilo, on ne takoy kak u 2106?i naskolko on otlichaetsa ot 2106??plus, chtob postavit povorotniki 2103 polyubomu znachit nado peredelovat krilo da?

a etot peredniy moldinq chto u teba nebilo, on ne takoy kak u 2106?i naskolko on otlichaetsa ot 2106??plus, chtob postavit povorotniki 2103 polyubomu znachit nado peredelovat krilo da?

!
Внимание!

Добро пожаловать на Форум.

Писать латинскими на русском запрещено. Используйте транслит.

Учитывая, что вы новичек - % не будет. Читайте правила.

!
Внимание!

Добро пожаловать на Форум.

Писать латинскими на русском запрещено. Используйте транслит.

Учитывая, что вы новичек - % не будет. Читайте правила.

chox sag olun...ok..sorry,bilmirdim..duzu bele shriftnan yazmagim daha rahatdi deye oz dilimizde yazsam yaxshidi...olar yagin ki...achigini da desem, tam da bashim chixmir bu forumdan...istediyim adamlara, adminlara lichkada da yaza bilmirem deye chox da derine getmirem..

adini deqiqlewdirmedim...amma ki men ozume ordan qabaritler aldim, krilonun arkalarina kantlar aldim..yan guzguler..paxlavanin nikkellerini aldim (xokey).oblicovkani ucuzun dedi bu yaxinlarda tapacaq..gedib srazu onu da goturecem...arxa stoplari var idi...plus koja sidenkalar var idi..obivkalarnan bir yerde...300 azna verirdi..oz sidenklarun olsa lap yaxshi..onu verib ucuz goturmek olar...tak chto esli chto xeber ele nomresini verim...tapar sene de...ozum bir muddet qalmishdim bilmirdim hardan bu zapchastlari tapim...ona gore tapmisham deye xochetsa komu nado vsem posovetovat. ))) o ki qaldi qirmizi ishiqa..seni chox gozel basha dushurem ))ozumde de yanir..no beynime girib deye uje xeyri yoxdu..axira chatdirmaliyam..kak minimum cholunu. ))ne reng eleyesi oldun mashini?i malyarun hardadi?

p.s oblicovka indi de var...100 manata verir..ona sadece o qeder pul vermek istemedim deye dedim ucuzuunu tapsun

))

Tebrikler yaxshi tapintilardir.hansini neceye almisan yaz .saticinin noresini yaz. oz movzunu ac kak raz aldigin hisseleri share et ish procedurunu yaz  ) malyara hele eytiyac yoxdur ))))) ozum rengleyecem kistle   

• Yeri var! 2

Demeli qabaritlere 25 azn, xokeylara 15 azn, moldinglarin ikisini tapmiwam hele ki, onlar da 10 azn...guzguler rodnoy deyil..ucuz 4 manatliqdi..amma rodnoylari var idi...baha idi sadece)

070 557 84 01..saticinin nomresidi.

Demeli qabaritlere 25 azn, xokeylara 15 azn, moldinglarin ikisini tapmiwam hele ki, onlar da 10 azn...guzguler rodnoy deyil..ucuz 4 manatliqdi..amma rodnoylari var idi...baha idi sadece)

070 557 84 01..saticinin nomresid

tebrik ve teshekkurler

nehayetki  qabagi kesilib  bir 15  gunede qabagi yagin yigilar , qalir padnojka ve onlarin usiliteleri +10 gun  gelen ayin axirixa  qara mat kombinirovanniy goy krishaynan hazir olar 

• Yeri var! 3

Гость
Эта тема закрыта для дальнейших сообщений.
 Поделиться

• Сейчас на странице   0 пользователей

• Нет пользователей, просматривающих эту страницу.
  • Создать...