Перейти к публикации

Поездка в дом престарелых

Кнопочка
 Поделиться

Рекомендованные сообщения

Весь этот сёз сехбят напомнил мне одну фотку.

Содержимое этого сообщения скрыто.
Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.

Ни к чему эти высказывания "гял саваб газан" "вы сочли свои дела важнее стариков" "ей гядя, гял диян бизим джяргядя" итд.

Зачем на показуху "пальцы веером" ?!

Это дело каждого!

Кто пожертвовал и не поехал, кто пожертвовал и поехал. Аллах явязини версин.

За акцию - молодцы!

• Yeri var! 9

Biliremde ne ishleyirsen. CS oynamaqdan,  CMD-de eshelenmekden bashqa ne edirsen? Dervishler nece deyib? Shair Gel qoshul bize.

Fərhad-ın şəxsi işi ola bilməz ? Evində, ailəsiylə bağlı işi ola bilməz? Bu nə mənasız sözdü. Biraz mənalı danışın, onun nə iş gördüyünü və başqalarınında nə iş gördüyünü sizə aidatı yoxdu. Burnuvuz girmiyən yerə başıvızı soxmuyun.

Bir dəfə getmisiz əlivizə alıb bayrag eləmisiz. Mən 5-6 ildi gedirəm, nələr elədiyimi nə etdiyimi Allah bilir. Forumnan yuzlərcə dəfə getmişik, forumnan kənar oz tanışlarımıznan minlərlə işlər etmişik. Vaxtı ilə sən oturub kolonka ustanovka eləyəndə mən işimi gücümü atıb uşaq evinə kombi çekdirmək üçün dükanları gəzirdim və heç kimə demirdim ki siz niyə kömək eləmirsiz. Kim nə eləyir öz şəxsi işidi. Özüvüzə gəlin. Siz olmayandada bu forumda camaat uşaq evinə, gocalar evinə gedirdi. 

Изменено пользователем 131
  • Yeri var! 11

Syamik'i eseblewdirmiyin

Содержимое этого сообщения скрыто.
Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.

hec bir iw aileden vacib deil...

• Yeri var! 3

Fərhad-ın şəxsi işi ola bilməz ? Evində, ailəsiylə bağlı işi ola bilməz? Bu nə mənasız sözdü. Biraz mənalı danışın, onun nə iş gördüyünü və başqalarınında nə iş gördüyünü sizə aidatı yoxdu. Burnuvuz girmiyən yerə başıvızı soxmuyun.

Bir dəfə getmisiz əlivizə alıb bayrag eləmisiz. Mən 5-6 ildi gedirəm, nələr elədiyimi nə etdiyimi Allah bilir. Forumnan yuzlərcə dəfə getmişik, forumnan kənar oz tanışlarımıznan minlərlə işlər etmişik. Vaxtı ilə sən oturub kolonka ustanovka eləyəndə mən işimi gücümü atıb uşaq evinə kombi çekdirmək üçün dükanları gəzirdim və heç kimə demirdim ki siz niyə kömək eləmirsiz. Kim nə eləyir öz şəxsi işidi. Özüvüzə gəlin. Siz olmayandada bu forumda camaat uşaq evinə, gocalar evinə gedirdi. 

Men Ferhadla zarafat edirem bunu Ferhad bilir. Sen ne qizishdin bele? O ishlerden danishiblar. Nece shamaxiya, bilgehe ve.s yerlere getmisiz.  Semender sende adiyyatin olmayan suala cavab verme.

• Yeri var! 3

Гость
Эта тема закрыта для дальнейших сообщений.
 Поделиться

• Сейчас на странице   0 пользователей

• Нет пользователей, просматривающих эту страницу.
  • Создать...