Перейти к публикации

Project: Black Samurai Airlift suspension


Android788
 Поделиться

Рекомендованные сообщения

Бро ты помоему в Гюнешлях живёш как нить время зделаю приеду к тебе! Oturub cay icerik!

Problem deyil, ayin 27 ne kimi qonagimsan, vaxti qabaqcadan denen Nadiride, Oktayida chagirim birlikde oturaq, eger etiraz etmirsense

 

0555 788 788

Изменено пользователем Android788
  • Yeri var! 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 3 недели спустя...

Gagam sizinle nece elaqe saxlaya bilerem men ??? Mende pnevmo isteyirem amma elede yaxwi bawim chixmir ne lazimdi ne yox , bir meselehet vererdiz mene

Содержимое этого сообщения скрыто.
Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Gagam sizinle nece elaqe saxlaya bilerem men ??? Mende pnevmo isteyirem amma elede yaxwi bawim chixmir ne lazimdi ne yox , bir meselehet vererdiz mene

Содержимое этого сообщения скрыто.
Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.

esas cibinde pul olsun,ona gore hamsini zakaz elemek lazim olacaq

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

esas cibinde pul olsun,ona gore hamsini zakaz elemek lazim olacaq

O mütleq cibde olmalidi

Содержимое этого сообщения скрыто.
Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.
mene ancaq arxa yaylar lazimdi , komeklik gostere bilersiz mene ???

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

проект хорош. но собирай так что бы елаве аваданлыг предложениясыны ешитмиясян.

  • Yeri var! 4
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

проект хорош. но собирай так что бы елаве аваданлыг предложениясыны ешитмиясян.

онада илише билерлер ???

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

O mütleq cibde olmalidi

Содержимое этого сообщения скрыто.
Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.
mene ancaq arxa yaylar lazimdi , komeklik gostere bilersiz mene ???

Cibinde varsa gel sohbetlesheq, 16 sentyabrdan sonra mene zeng ele. nomrem yuxarda var

проект хорош. но собирай так что бы елаве аваданлыг предложениясыны ешитмиясян.

Mende heleki ele birshey yoxdur chunki seliqeli yigmisham ve sheherde tullana tullana gezmirem. Normal LOW ride

  • Yeri var! 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Cibinde varsa gel sohbetlesheq, 16 sentyabrdan sonra mene zeng ele. nomrem yuxarda var

Mende heleki ele birshey yoxdur chunki seliqeli yigmisham ve sheherde tullana tullana gezmirem. Normal LOW ride

Chox saolun sizede eziyyet oldu

Содержимое этого сообщения скрыто.
Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.
spasibo vsem ))

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

онада илише билерлер ???

Basovik - elave avadanliq sayilir. )) zarafatsiz deirem

  • Yeri var! 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 3 недели спустя...

Basovik - elave avadanliq sayilir. )) zarafatsiz deirem

Menede tanish DYP demishdiki 4 kalonkadana artiq EA sayilir. dedim mende zavod 8kalonka 1 basovkadir. dedi o olar. Sonradan yiglanlara aiddir.  En salamati al mashini zavod 03-kimi sur getsin demek isteyirler. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 1 месяц спустя...

Trunk project pnevmanin bir hissesine aid olduguna gore ele burda davam edecek. Elave movzuya mence ehtiyac yoxdur. Tubicantiniyud

  • Yeri var! 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Салам бро минимум ресивер на сколько литров должен быть ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Салам бро минимум ресивер на сколько литров должен быть ?

12L normaldir istifdade uchun.

  • Yeri var! 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Ресивер откамаза сколько литров ? На что влияет уровень литров тоесть если мало литражный ресивер что будет ? Не лудше немного больше взять ? Допустим взять 2 камазовских порезать и заварить тоесть получить 2 в 1ом??

  • Yeri var! 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Ресивер откамаза сколько литров ? На что влияет уровень литров тоесть если мало литражный ресивер что будет ? Не лудше немного больше взять ? Допустим взять 2 камазовских порезать и заварить тоесть получить 2 в 1ом??

тебе вполне хватит и одного камазовского,он большой

  • Yeri var! 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Ресивер откамаза сколько литров ? На что влияет уровень литров тоесть если мало литражный ресивер что будет ? Не лудше немного больше взять ? Допустим взять 2 камазовских порезать и заварить тоесть получить 2 в 1ом??

Litr cox olanda mashini normal salib ve qaldirmaq olur, amma az olsa meselen saldin ve qaldirdin, yene nese salsan uje qaldira bilmeyeceksen. gerek gozleyesen resiver dolsun sonram

  • Yeri var! 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Litr cox olanda mashini normal salib ve qaldirmaq olur, amma az olsa meselen saldin ve qaldirdin, yene nese salsan uje qaldira bilmeyeceksen. gerek gozleyesen resiver dolsun sonram

Ceka ona kamazin resiveride bes eliyir,kamazin resiveri sendekinende boyukdu diyesen

  • Yeri var! 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Ceka ona kamazin resiveride bes eliyir,kamazin resiveri sendekinende boyukdu diyesen

onda lazim deyil. Sen tesevvur ele o nece gorunecek. Maksimum kolxoz ewdition olacaq. Yadsa bilirsen nece etmek olar, onu yari bolub altina list svarkalamaq ve malyarkaya vermek

  • Yeri var! 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Пожалуйста, войдите для комментирования

Вы сможете оставить комментарий после входа



Войти сейчас
 Поделиться

  • Сейчас на странице   0 пользователей

    • Нет пользователей, просматривающих эту страницу.
×
×
  • Создать...