Перейти к публикации

Project: Black Samurai Airlift suspension

Android788
 Поделиться

Рекомендованные сообщения

Ceyhun bes bunlari hamisini goshan savatli usta varda sende demali? Birdeki kompressoru ve balonu hara gizledmisen zapaskanin yerindedir?

Ceyhun bes bunlari hamisini goshan savatli usta varda sende demali? Birdeki kompressoru ve balonu hara gizledmisen zapaskanin yerindedir?

Surxay men yigdiranda heckim yaxin durmadi, dedi qaqash qoshmamishiq bizlik deyil. Qosha bilen rusiyada ishlemishlerde panapoliyaya gore 800AZN istediler. Men oz ustamla biryerde yigdiq. Elada alindi. Hecbir problem yoxdur. Amma bu ebaydan gelene men sene qarant vere bilmerem ki beli qurashdira bileceyik. Chunki men aldigim adamlar emelli firmadir nece ilder ishleyirler, komplektde son shrupa qeder qoyurlar, herbirshey oz yerinde. Ona gore deye bilmerem ebaydakinin ustunde herbir shnuru,relesi, zajimleri nebilim neleri gelecek ya yox. Hemde onlarda bilirem ki sirf bu komplekt filan mashina qurashdirmaq olacaq.

Avadanliqlari zapaskanin yerine seksi bir veziyyetde yigmisham hele yigiram. 

• Yeri var! 3

Panapoliya??????!!!!! )))))))))))))))

Dost bu sozu yazmazdan qabaq bir google-da vur gor neca yazilir hec olmasa

• Yeri var! 4

Panapoliya??????!!!!! )))))))))))))))

Dost bu sozu yazmazdan qabaq bir google-da vur gor neca yazilir hec olmasa

yazmaqdar getmiree ish, insaniqda olur el klaviaturaya seh deyir, sehv yazmisham denen " qardash bu soz ele yox bele yazilir" neye lazimdirngir google bax ve,s

Sehvimi duzelt qebul edim,

• Yeri var! 2

Salam Bibioglu, 2 gundur bu sehiveni oxuyuram, axir ki cixdim basa.

Cox mohteshem proyektdir ve mohteshem de alinib.

Qalib indi canli gormek, ya siz bize gelende, ya da ki men siz terefe gelende.

Mubarekdir! Superdir!!!

Perfect! Brilliant! Very very successfull!

P.S : Sende mashallah yaman yazansana, haminin cavabini vermisen.

• Yeri var! 1

Salam Bibioglu, 2 gundur bu sehiveni oxuyuram, axir ki cixdim basa.

Cox mohteshem proyektdir ve mohteshem de alinib.

Qalib indi canli gormek, ya siz bize gelende, ya da ki men siz terefe gelende.

Mubarekdir! Superdir!!!

Perfect! Brilliant! Very very successfull!

P.S : Sende mashallah yaman yazansana, haminin cavabini vermisen.

Salam dayioglu))))

yaxshi elemisen, oxuyub praktika yigmaq lazimdir, sabah kliyent tapsan sene % vererem

Cox sag Elik, indi gore senin nece bibioglanlarin  varda   obiride kanadani sokur

Gorushmek deyende bazar gunu kinoya gedirik ancaq er-arvad(ushaqsiz) istesen zeng ele

Menim borcumdur cavab vermek. Forumda ele oglanlar varki menimle birge heyecan keciribler, meslehetler veribler, fikirlerini esirgemeyibler. Onlara bir daha teshekkur edirem

beledeki seninde cavabini verdim.

Содержимое этого сообщения скрыто.
Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.

• Yeri var! 1

Yox , kino menlik deyil. Multfilm olanda xeber ele

Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.

Kstati, forumun nakleykasini hardan zakaz elemek olar, menimcunde teshkil ele, SantaFe-nin arxa shushesine vurum mende.

• Yeri var! 1

Yox , kino menlik deyil. Multfilm olanda xeber ele

Kstati, forumun nakleykasini hardan zakaz elemek olar, menimcunde teshkil ele, SantaFe-nin arxa shushesine vurum mende.

PM yaziram offtop etmiyek. Movzuya aid istesen yaz

Jeyhun, ayin 5 - i işdəsən? gələrdim məmuniyyətlə , realda baxmaq istərdim əziyyətinə.

Изменено пользователем Xaqani
  • Yeri var! 1

Jeyhun, ayin 5 - i işdəsən? gələrdim məmuniyyətlə , realda baxmaq istərdim əziyyətinə.

5 ishde olacam yeqin ki, amma bilmek olmurda, 1 zeng ve men orda yoxam. Sen her ehtimal uchun zeng ele mene evvelceden.

• Yeri var! 1

Mumkunse video yerlesdirerdin baxardim  nece qalxib dusur 

Video olacaq qardashim sadece ishlerim zad coxdur chatdira bilmirem, InshaALlah bugun seher bosh olacam saat 20ye qeder ne ede bilsem edecem))))

Qəşənğ, halal olsun! Fırtına DJEKA

Qesheng gunun olsun qardashim. Sen haqqini halal ele senle gor nece zamandan beri gorushe bilmedik. Amma mutleq gorusheceyik. 

Senetkar qani varda mende ona gore elimden azdan coxdan gelir.

• Yeri var! 3

• 3 недели спустя...

Miralay bu movzunun aktivliyi hal hazirda nacaq senden asilidir. Qaqam ne vaxt hell edirik o meseleni?

• 1 месяц спустя...

Бро класно всё получилось прочитал всё супер, ты мне одно скажи ресивер от чего???

• Yeri var! 1

• 2 недели спустя...

Бро класно всё получилось прочитал всё супер, ты мне одно скажи ресивер от чего???

Cox sag ol. Oxumusansa demeli her sheyi bilirsen, Herbir avadanliq qarishiq Receiver Airlift firmasindan geldi. Pakofkada baglamada, nakleyka ve.s ile. Nedense hardansa kenar veya samadelka nese qoymamisham

Cox sag ol. Oxumusansa demeli her sheyi bilirsen, Herbir avadanliq qarishiq Receiver Airlift firmasindan geldi. Pakofkada baglamada, nakleyka ve.s ile. Nedense hardansa kenar veya samadelka nese qoymamisham

бро я про балон говарю, ты же вроде если он был новый зачемты его красил ?? И ешё на российских форумах ребята от камаза ставят об этом что скажешь?? У меня куча вопросов , бро почём сядет если на мою машину собрать ,если самому собрать получится ли нормально ??? Изменено пользователем Seymur_9966
  • Yeri var! 1

бро я про балон говарю, ты же вроде если он был новый зачемты его красил ?? И ешё на российских форумах ребята от камаза ставят об этом что скажешь?? У меня куча вопросов , бро почём сядет если на мою машину собрать ,если самому собрать получится ли нормально ???

Brat men tekce pnevma deyil, diqqetle baxsan eger dizaynada ustunluk vermishem, ona gore 50AZn verib ag mirvari rengletdirmishem. hele ishler gedir sadece shekilleri qoymuram ki, exclusive olsun. Kamazdan da eleave qazeldende qoya bilersen sadece kolxoz varianti alinacaq. yeni nece ki, balonu qoydun ona 8km bazarindan fittingler perexadnikler ve zajimler almalisan, 150PSI tezyiqe davamli borular almalisan, Kompressor tapmalisan ve esas pult ve klapanlar alinacaq. Hetta podushkalarida ordan burdan tapa bilersen amma yenede onun senin avtoya qoymaq uchun neqeder peredelkalar gedeceyi boyuuuukl ????? altindadir. Menim avtoda ancaq arxada peredelka ishleri getdi. Eger oz mashinin uchun 2 klapan pult balon amort podushka hamsi ile 2200$ oturacaq mene. Yigmaq zad hardasa 400-500AZN edecek. aparaturani yigmaga men komek ederem, ozumdede ozum yigdim hamisini, shekillerde gormusen yeqin.

• Yeri var! 1

Бро ты помоему в Гюнешлях живёш как нить время зделаю приеду к тебе! Oturub cay icerik!

• Yeri var! 1

Пожалуйста, войдите для комментирования

Вы сможете оставить комментарий после входа

Войти сейчас
 Поделиться

• Сейчас на странице   0 пользователей

• Нет пользователей, просматривающих эту страницу.
  • Создать...