Перейти к публикации

Mazda 6 90-NN-788

Android788
 Поделиться

Рекомендованные сообщения

Ə bə qardaaaş, çıxış sisteminin borusunun diametri nətər oldu bə niyə, hii?

Nə edirsən et- əvvəlcədən otur götür qoy elə məsləhətləş sonra. Əsas 07lər dəki xor xor olmasın -)

Bax mikuda səs qəşəng çıxır - onnan məsləhətləş.

Çünki məndə də elədi. Məsləhətləşməmiş nəsə edəndə peşman olur adam sonra

Duzdu Eli, ele men w202-ni forumdan kenar etmiwdim ve sonradan pewman oldum. Indi Canim qardashim RAUFu salmiwam cenemin altina, hergun daniwib meslehetlewirik. Sese geldikde Mikuda qewengdir, Amma yaxwi sesi almaq hem borularin olculerinden hemde qazandan asilidir. Men Raufla bir magnaflow birde Simons qazanlar beyenmiwik, Amma qazana baxanda bilmek olmur axi o ne ses verecek? bilinirki sadece brend Exhaust firmasidir.

Həəə, Məlik qardaş yadımdadır. Təzəlikcə də zəng eləmişdi.

Aha olar. Yaxwi insandir. Hemde dediki sen forsunka yuyanlarin icinde en ayxwisi ve en munasib iw gorenisen.

Изменено пользователем Android788
  • Yeri var! 1

саглыгнан ! очень дерзская машина клевый дизайн

• Yeri var! 1

Ə bə qardaaaş, çıxış sisteminin borusunun diametri nətər oldu bə niyə, hii?

Habe qardaaash 2.5" di dabe. Sen niye bele edirsen hiii? sen mene de menda zakaz edim dabe

саглыгнан ! очень дерзская машина клевый дизайн

Cox sag ol. Allah arzusunda olanlara qismet etsin.

Rauf sen birde ordaki maqazinlerde maraqlana bilersen mi orda cold air intake neciyedir? yeni tallinde.

Birde 2-cur airintake tapmiwam.

1) Adi filtir ile http://www.ebay.com/itm/230845522921?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1438.l2649

2)K&N filtir ile http://www.ebay.com/itm/370661935640?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1438.l2649

qiymet arasinda yerle goy ve kosmos kimi ferq var. Ne meslehet olar? K&N alinca 3 dene ondan almaq olar.

Habe qardaaash 2.5" di dabe. Sen niye bele edirsen hiii? sen mene de menda zakaz edim dabe

Magnaflow, ya Simons? Qərar vermisənmi?

Rauf sen birde ordaki maqazinlerde maraqlana bilersen mi orda cold air intake neciyedir? yeni tallinde.

Birde 2-cur airintake tapmiwam.

1) Adi filtir ile http://www.ebay.com/...984.m1438.l2649

2)K&N filtir ile http://www.ebay.com/...984.m1438.l2649

qiymet arasinda yerle goy ve kosmos kimi ferq var. Ne meslehet olar? K&N alinca 3 dene ondan almaq olar.

Mən Tallində deyiləm, bilmirsən?

Содержимое этого сообщения скрыто.
Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.

Adi filtrlə K&N-nin arasında yəqin ki, keyfiyyət fərqi olar. Qiymət cəhətdən elə eBay sərfəlidir.

Ceyhun, vaxt elə danışaq, son qərara gələk inşAllah.

Изменено пользователем Avtomaniya

Magnaflow, ya Simons? Qərar vermisənmi?

Mən Tallində deyiləm, bilmirsən?

Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.

Adi filtrlə K&N-nin arasında yəqin ki, keyfiyyət fərqi olar. Qiymət cəhətdən elə eBay sərfəlidir.

Yeqin ki Magnaflow. Amma sesin neter cixacagini bilirem ay Rauf, geler birden xor xor xoruldayar. Sen ozun yaxwi bilirsen men nece bir ses isteyirem!

onda ele 300$ -ra alim bunu deyirsen?

Yeqin ki Magnaflow. Amma sesin neter cixacagini bilirem ay Rauf, geler birden xor xor xoruldayar. Sen ozun yaxwi bilirsen men nece bir ses isteyirem!

onda ele 300$ -ra alim bunu deyirsen?

Qazan söhbətini skype-da münakirə edərik inşAllah.

K&N-nin qiymətini uşaqlardan soruş, gör neçəyədir. Dubaydan da maraqlan. Tələsmə.

Qazan söhbətini skype-da münakirə edərik inşAllah.

K&N-nin qiymətini uşaqlardan soruş, gör neçəyədir. Dubaydan da maraqlan. Tələsmə.

Dubayda tabiw var amma onun bele weylerden bawi cixmir. Gerek bawi cixan olsun. yenede malin kodunu vererem belke kodla tapa biler.

Dubayda tabiw var amma onun bele weylerden bawi cixmir. Gerek bawi cixan olsun. yenede malin kodunu vererem belke kodla tapa biler.

Orda başı çıxmalı nə var? Mağazaya girir və soruşur ki, K&N air intake varmı (yesı

)? Varsa, neçəyədir?

Buralardan heç nə təklif etmirəm, çünki sərf etmir.

Orda başı çıxmalı nə var? Mağazaya girir və soruşur ki, K&N air intake varmı (yesı

)? Varsa, neçəyədir?

Buralardan heç nə təklif etmirəm, çünki sərf etmir.

Rauf model sohbeti var, bunlarin boru ve vozduxamer datciki uchun yeri olmalidir.

Menim mawinim uchun olan model budur 69-6028TTK

birde o kapot meselesini oyrendim, demek Ruslar 150AZN -e verirler dasatav ile birlikde 4000RUR ozu, 2000RUR dastavka EMS ile

Moldovalilar ise 75AZN-e dastavka ile birlikde Eyni mali teklif edirler. Ne fikirlewirsen?

Rauf model sohbeti var, bunlarin boru ve vozduxamer datciki uchun yeri olmalidir.

Menim mawinim uchun olan model budur 69-6028TTK

birde o kapot meselesini oyrendim, demek Ruslar 150AZN -e verirler dasatav ile birlikde 4000RUR ozu, 2000RUR dastavka EMS ile

Moldovalilar ise 75AZN-e dastavka ile birlikde Eyni mali teklif edirler. Ne fikirlewirsen?

Kod varsa, lap rahat. Sadəcə hara getməli olduğunu bilməlidir, vəssəlam. Cavidgil bilir o yerləri.

Moldoviyaya güvənmirəm. Orda atanşiklər çoxdur. Rusiyadan hardasa 130 dollara gəlir, amma Rusiyada uşaqlar var, uşaqlardan o yer haqda maraqlana bilərəm, amma inanmıram ki, atsınlar. Ancaq Moldoviyada tanışım yoxdur.

Kod varsa, lap rahat. Sadəcə hara getməli olduğunu bilməlidir, vəssəlam. Cavidgil bilir o yerləri.

Moldoviyaya güvənmirəm. Orda atanşiklər çoxdur. Rusiyadan hardasa 130 dollara gəlir, amma Rusiyada uşaqlar var, uşaqlardan o yer haqda maraqlana bilərəm, amma inanmıram ki, atsınlar. Ancaq Moldoviyada tanışım yoxdur.

Cavide kecen defe agiz acdim utandim, Cavidle sadece forumda taniwam ona ikinci defe agiz acmaga cekinirem. Uwaqlara deyerem gorum ne cixir helem.

Otzivlarina baxiram 230 Ela 3 pis. Yeni atanwike oxwamir

Cavide kecen defe agiz acdim utandim, Cavidle sadece forumda taniwam ona ikinci defe agiz acmaga cekinirem. Uwaqlara deyerem gorum ne cixir helem.

Otzivlarina baxiram 230 Ela 3 pis. Yeni atanwike oxwamir

Keçən il eBay-dan karbon vinili sifariş verəndə şərhləri oxudum, hamı yazmışdı əladı. Aldığım mal 2 aydan sonra gəldi çatdı mənə.

Bu moldovanları hardan tapmısan, göstər görüm? Ruslar mövcud şəkili o qiymətə təşkil edirlər? Əgər mən başqa bir şey istəsəm, qiymət necə dəyişir? Sən Bakıda niyə maraqlanmırsan?

джейхун сен насос дубайдан тапа билерсен?

джейхун сен насос дубайдан тапа билерсен?

kakiraz ozumcunde filtir deyecekdim, deyerem, sadece bayramdir deye hele yazmiram 1-ci gun yazacam

Deməli belə.

Ceyhunda sistem 2"-dir (50.8mm). Mən təklif edirəm ki, ortada 2.5"-ə keçib, axırda da 3" qazanlar qoysun, ya da elə 2.5-lə axıra kimi gəlsin. Sizlər nə deyirsiz? Ceyhun qərarsız qalıb.

Mən Simons almasını deyirəm. Rişad aldı və çox razı qaldı. Məncə Ceyhunda da aşağı dövrlərdə səs gələcək, yuxarılarda səsi itəcək.

Simons almaq imkanimda var, MAgnaflow-da ala bilerem, Sadece yaxwi ses gelemsi uchun neylemeliyik?

Deməli belə.

Ceyhunda sistem 2"-dir (50.8mm). Mən təklif edirəm ki, ortada 2.5"-ə keçib, axırda da 3" qazanlar qoysun, ya da elə 2.5-lə axıra kimi gəlsin. Sizlər nə deyirsiz? Ceyhun qərarsız qalıb.

Mən Simons almasını deyirəm. Rişad aldı və çox razı qaldı. Məncə Ceyhunda da aşağı dövrlərdə səs gələcək, yuxarılarda səsi itəcək.

Heç kimin fikiri yoxdur?

Гость
Эта тема закрыта для дальнейших сообщений.
 Поделиться

• Сейчас на странице   0 пользователей

• Нет пользователей, просматривающих эту страницу.
  • Создать...