Перейти к публикации

Mazda 6 90-NN-788

Android788
 Поделиться

Рекомендованные сообщения

5-ci gun getmiwdim Mazda Servise mawini mirta yoxlatdirmaga ki, hec olmasa gorum o servisde ne var ne yox. vopwim yenede Muwterilerimden biri Allah saxlamiw tapwirdiki vopwim NN 788-i ot i do yoxlayirsiz servis gosterirsiz. Ustalardan birine tapwirdilar, Mawini qaldirdi ora bura baxdi. Motorun yagini deyiwdi. Peredok, tyaqa ve.s ela veziyyetde. Bu ustani bir tek mawinin biraz esmesi maraqlandirdi ve dedeiki motorun sol paduwkasi cesiz, onuda deyiwmek lazimdir< Dedim mawini teze almiwam sonralarda gelerem edersiz. Kompyuterede saldilar baxdilar herwey ela.Geldim eve ve yolda Check Engine iwigi yandi. Acdim kitabini oxudum ki, bu iware neyi bildirir.

1)Motorun elektrikasinda problem var

2)Motorun cixiw sisteminde problem var

3)Motorun iwlemesinde nasazliq var

Allah saxlamiw Neriman yadima duwdu, Dunen zneg etdim dedi sabah gel. Seher Neriman kompyutere saldi motor xanaya baxdi ve dedeiki nese var motorda 100%. Ya babin yada forsunka. Dedim gele evvel forsunkalari yoxlayaq sonra babainleri yoxlamaq asandir. Neriman oz Cuda aparati ile forsunkalari yoxlayanda bele bir rezultat cixdi

Содержимое этого сообщения скрыто.
Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.

Forsunkalari yuyub ter temiz edenden sonra mawinda esmede itdi ve cekmeyide dahada yaxwi oldu. Allah Nerimana uzun omur versin, InwaAllah. Yoxsa servisde mene yalandan poduwkani siriyacaqdilar.

Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.

Rauf senede xeberlerim var. Qazanlarin olcusunu olcdum. Demek 37 uzunu. 30 eni, 18 hundurluyu. Indi novbe sendedir bax gor ne var Magnaflow-dan

Изменено пользователем Android788
  • Yeri var! 4

Сен бирдене 3 гун гет сур(бетонда)! Бахаг нейнир сток!

• Yeri var! 1

Сен бирдене 3 гун гет сур(бетонда)! Бахаг нейнир сток!

3-cu gun gedecem getmeyine, Uwaqlar razi olsalar mende ciddiye yox sadece CHECK UP ucun yoxlayaram gorum neynir, Bugun zig yolunda 4 defe tuda obratni surdum 200-220km/h cekinmeden darti mawin. texmini 8s/100km yigdi, deqiq olcenim yox idi, sadece ozluyumde sayirdim, 1-2-3-4...... Изменено пользователем Android788

))))

neyniyim eeee))))) Mawinin dadini cixartmaq lazim idi ya yox, temboli farsunkalar yuyulandan sonra.

Emil Raufla daniwdim axir fikre geldim ki, Magnaflow goturecem Tallinden. Sonra novge olacaq sende ki, qazanlari seliqeli svarka ile yigmaq. InwaAllah sen yadimdasan.

Сварканы лазым олса дейерем, йахынлашарсан дузелдерлер сенчин!

• Yeri var! 1

Сварканы лазым олса дейерем, йахынлашарсан дузелдерлер сенчин!

Allah seni bize dostluqda, qardashliqda cox gormesin. Ele dediyin Bileceri terefde hmm?
  • Yeri var! 1

Allah saxlamiw Neriman yadima duwdu, Dunen zneg etdim dedi sabah gel. Seher Neriman kompyutere saldi motor xanaya baxdi ve dedeiki nese var motorda 100%. Ya babin yada forsunka. Dedim gele evvel forsunkalari yoxlayaq sonra babainleri yoxlamaq asandir. Neriman oz Cuda aparati ile forsunkalari yoxlayanda bele bir rezultat cixdi

Mühərrikini 2-ci silindirində alışlanma xətaları aşkar olundu, (P0302 - misfire detected). Əvvəl mənə cox təəcüblü gəldi. Amma sonra düşündükcə anladım ki, bizim Bakı benzini ....çox təmiz və keyfiyyətlidir.

• Yeri var! 2

Emil Raufla daniwdim axir fikre geldim ki, Magnaflow goturecem Tallinden. Sonra novge olacaq sende ki, qazanlari seliqeli svarka ile yigmaq. InwaAllah sen yadimdasan.

Tallindən Magnaflow söz verməmişəm, Ceyhun, Simons istəsən, köməklik edəcəm.

Magnaflow eBay-dan alınmalı olacaq çox ehtimal.

Rauf senede xeberlerim var. Qazanlarin olcusunu olcdum. Demek 37 uzunu. 30 eni, 18 hundurluyu. Indi novbe sendedir bax gor ne var Magnaflow-dan

Bəs sistemin diametrini ölçməmisən? Sənə tapşırmışdım axı bərk-bərk.

Simons istəyirsənsə, variant bunlardır. Məncə bunlardan qoysan, qəşəng də səs gələcək. Bu mənim ehtimalımdı. Magnaflow istəyirsənsə, onu müzakirə edərik.

• Yeri var! 2

Simons istəyirsənsə, variant bunlardır. Məncə bunlardan qoysan, qəşəng də səs gələcək. Bu mənim ehtimalımdı. Magnaflow istəyirsənsə, onu müzakirə edərik.

Bele baxan eyni weylerdirler. dizaynlari eynidir MF ile. onu bugun olcecem Narahat olma tamammi!?
  • Yeri var! 1

Ceyhun nə ba də bunu salonuna barmağ eliyəsən aaaaa.........öldürərəm səni

• Yeri var! 4

Salonu həqiqətən superdi. Maşının xaricidə superdi! HEÇNƏ ƏLAVƏ etməyə gərək yox!

• Yeri var! 2

Ceyhun nə ba də bunu salonuna barmağ eliyəsən aaaaa.........öldürərəm səni

hahahaha, qeti hecne etmek fikrim yoxdur, ancaq Sisteme iwleyecem bu defe. Exhaust, chiptuning, airintake, ve.s

Salonu həqiqətən superdi. Maşının xaricidə superdi! HEÇNƏ ƏLAVƏ etməyə gərək yox!

Hele sen mawinin salonunu ximcistkasiz gormusen))))

Джейхун менде де беле проблем иди..амма 1 силиндирде!

Джейхун менде де беле проблем иди..амма 1 силиндирде!

Ala benzinimiz zibildide. menim yaxin taniwda Nerimanin yaninda olub, ele bugun ona Nerimani meslehet gorende sikund tanidi. Deyir Neriman onun mawinin forsunkalarini dal badal 3 defe yudu sonra davleni verdi sonra birde yudu ondan sonra farsunkalar normal iwledi. Gor indi orda neler varmiwda. menim forsunkalardan cixan atxodlari cekmedim amma coxlu zirbili cixmiwdi. Derdimiz boyukdureeeee.
  • Yeri var! 2

menim yaxin taniwda Nerimanin yaninda olub, ele bugun ona Nerimani meslehet gorende sikund tanidi.

Ким иди? Йадыма сал, мараглыдыр

Ким иди? Йадыма сал, мараглыдыр

Melik, S klass 4.6 ya 4.2 motordu sehv etmiremse

hahahaha, qeti hecne etmek fikrim yoxdur, ancaq Sisteme iwleyecem bu defe. Exhaust, chiptuning, airintake, ve.s

Nə edirsən et- əvvəlcədən otur götür qoy elə məsləhətləş sonra. Əsas 07lər dəki xor xor olmasın -)

Bax mikuda səs qəşəng çıxır - onnan məsləhətləş.

Çünki məndə də elədi. Məsləhətləşməmiş nəsə edəndə peşman olur adam sonra

Melik, S klass 4.6 ya 4.2 motordu sehv etmiremse

Həəə, Məlik qardaş yadımdadır. Təzəlikcə də zəng eləmişdi.

Гость
Эта тема закрыта для дальнейших сообщений.
 Поделиться

• Сейчас на странице   0 пользователей

• Нет пользователей, просматривающих эту страницу.
  • Создать...