Перейти к публикации

90-XB-522-elmar677

elmar677
 Поделиться

Рекомендованные сообщения

her Azeri ailesine bir mers :kiss:

2 ay qabaq bu mawini aldim...qardawim ve men ozumuz gedib Gurcustandan gerirdik..fikirlerinizi bilmek pis olmazdi

1998-ci il.202w.warlotta.1,8 mator.mexanikadir..icherisi de karbon..vurulmayib ve renglenmeyib

post-5859-1286217530_thumb.jpg

post-5859-1286217531_thumb.jpg

post-5859-1286217532_thumb.jpg

Tebrikler,saglignan.Sagligiva qismet.Salonun weklini cek qoy bura baxaq daa )

Изменено пользователем MUHTAR

Qardash, almisansa hansi fikrimizi sorushursan? Xeyirli olsun. Tecili disk tekerini deyish, chunki kalpaklarla mashina qiymet vermek mumkun deyil

Содержимое этого сообщения скрыто.
Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.
1.8 mexanika eshitdiyime gore yaxshi gedir. Gurcustanda surulub? Yoxladib aldin? Hara istehsalidir? Karbon varsa ve zavod deyilse (espritde zavod olur?) mence Gurcustanda surulub. Salonun sheklini qoy. Bir de eger sirr deyilse Bakiya oturma qiymeti barede melumat ver.

saglignan xeyir islere suresen...1.8 mexanikanin yaxsi getmeyi varr..diskleri deyis birde elave ksenon..

Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.

Qardash, almisansa hansi fikrimizi sorushursan? Xeyirli olsun. Tecili disk tekerini deyish, chunki kalpaklarla mashina qiymet vermek mumkun deyil 1.8 mexanika eshitdiyime gore yaxshi gedir. Gurcustanda surulub? Yoxladib aldin? Hara istehsalidir? Karbon varsa ve zavod deyilse (espritde zavod olur?) mence Gurcustanda surulub. Salonun sheklini qoy. Bir de eger sirr deyilse Bakiya oturma qiymeti barede melumat ver.

choxsaqol.tecili olaraq diskleri deyiwmek mumkun olmayacaq..iqtisadi bohranin kuleyi bizim mehlelerden de yan otuwmeyib

1,8 mexanika ela chekir desem yanilmaram..Gurcustanda surulmeyib.yoxlatdirib aldim.ozumun de bawim az-chox chixir..AAlman istehsaldir..(nemka)karbonun zavod olub olmamasin deqiq bilmirem..amma chox temiz ve seliqeli salonu var..ele bil ki hech surulmeyib..deqiq bilmirem ki espritde karbon olur ya yox...mawina hech xerc qoymamiwam...oturacaqlara qara toxuma(six toxuma)toxutdurdum..110manat vermiwem..talodkalari deyiwmiwem..Antifrizi deyiwmiwem(deyiwenden sonra melum oldu ki deyiwmesem de olardi)

Bakiya kimi butun xerclerin pm-e yazdim sene

Saglignan.Wadliglara suresen!Mexanikanin yeri vaaar

saglignan xeyir islere suresen...1.8 mexanikanin yaxsi getmeyi varr..diskleri deyis birde elave ksenon..

desem ki cekmeyi zor,sozum yox yanilmaram..benzini de qenaetle iwledir..chekmeyi heqiqeten de eladir..mawinin hech bir yerinde nasazliq yoxdur...wukur ALLAHA yaxwi mawindir..men raziyam...bundan yaxwilari sizlere nesib olsun

Saglignan.Wadliglara suresen!Mexanikanin yeri vaaar

Saqol Qardawim..1,8 avtomat,isti yay havasinda kondisionerle ve 4-5 neferle demek olar ki padyomda chekmeyecek..bu ise mawaallah yeri cirmaqlayir..bir de bunun mexanikasi vazin mexanikasi ile chox ferqlenir..choooox yumuwaqdir

bizim balawka necedir?yolum siz terefe duwende boyuk hevesle 677-e baxiram..qizimizdan muqaat ol

salonun weklini chekmek helelik mumkun olmayacaq..men Bakida deyilem ve ola bilsin gec qayidam..mawin da qarajdadir..uzurlu hesab edin..gelen kimi soz verirem salonun da weklini chekib gonderecem..bezi wekiller var..onlari da yaxin gunlerde yerlewdirecem

Алишка говорил что вы привезли машину, красивый Ц-класс, саглыгнан.

Алишка говорил что вы привезли машину, красивый Ц-класс, саглыгнан.

rengi yaxwidir amma chetin rengdir..gerek chaliwasan ki ciziq duwmesin..gunun altinda bir reng,golgede bawqa,axwam ise tam bawqa rengde gorunur.xirda bir beche ciziqi var idi..polirovka etdim goturdum onlari..

Поздравляю,води на здоровье!

Saglignan qardash. Biraz el gezdirsen gesheng olar. W202

Tebrikler. Zor mashindi. Esil Azerbaycan mali. Mexanikada ki

Saglignan qardash. Biraz el gezdirsen gesheng olar. W202

elime pul gelsin verecem ozumu Gurcustana..200$ verirsen ve oz disklerivi,hansi mawinin ustunde xowuva gelen disk varsa goture bilersen..amma klassik gorunuwu de menim ureyimcedir..bir de bizim yollara ancaq 15lik diskler davam getirir

Tebrikler. Zor mashindi. Esil Azerbaycan mali. Mexanikada ki

eger 1,8 gorurursense ancaq mexanika..yoxsa chekmiyecek

choxsaqol qardawim..yadindadirsa seninle Almaniyadan mersin getirme yollarin orgenirdim..gedib Gurcustandan getirdim..nece deyerler qismet...mawin da xowuma geldi Gurcustanda olan veziyyet de..gurculer baresinde ewitdiklerim tam yalan oldu..ay atanwiklerdi,oqurluq mawinlar..hamisi bow weylerdi..atanwik,ruwvet ve oqurluq sohbetim men oz serheddimizi kechenden sonra ewitdim..

choxsaqol qardawim..yadindadirsa seninle Almaniyadan mersin getirme yollarin orgenirdim..gedib Gurcustandan getirdim..nece deyerler qismet...mawin da xowuma geldi Gurcustanda olan veziyyet de..gurculer baresinde ewitdiklerim tam yalan oldu..ay atanwiklerdi,oqurluq mawinlar..hamisi bow weylerdi..atanwik,ruwvet ve oqurluq sohbetim men oz serheddimizi kechenden sonra ewitdim..

O söhbətlər qədimi söhbətlərdi. 90-cı illərin əvvələrində orda güclü oğurluq maşın al-veri gedirdi. Gürcüstandan ailəvi azərbaycanlı dostlarımız var, ordan bilirəm.

Deyəsən indi o işlərlə məşğul deyillər.

Mexaniki transmissiya seçməkdə çox düzgün iş görmüsən.

O söhbətlər qədimi söhbətlərdi. 90-cı illərin əvvələrində orda güclü oğurluq maşın al-veri gedirdi. Gürcüstandan ailəvi azərbaycanlı dostlarımız var, ordan bilirəm.

Deyəsən indi o işlərlə məşğul deyillər.

Mexaniki transmissiya seçməkdə çox düzgün iş görmüsən.

Mexanika ile tam raziyam seninle...chox rahatdir ve lazim olan an,tehlukeden tez uzaqlawmaq uchun mexanika chox gereklidir..

ALLAH elememiw mexanika xarab olsa temiri de chox ucuzdur..amma avtomat transmisiya xarab olsa gerek teqriben mers uchun 1500manat ehtiyatin olsun..

Saglignan,xeyirli olsun.Mashin super,carbon vapshe

Ugurlar

fikirlerinizi bilmek pis olmazdi

1998-ci il.202w.warlotta.1,8 mator.mexanikadir..vurulmayib ve renglenmeyib

saglignan gardas,xeyirli olsun

amma inqima,gabag sag gapi kantdan asagi ranglanib

saglignan gardas,xeyirli olsun

amma inqima,gabag sag gapi kantdan asagi ranglanib

Avtomobillərdən elə də pis anlamıram, daha çox şəkilin elə düşdüyü görünür. Ona qalsa arxa qapının ətəyi də qabaq qapı kimidi. O qiymətləndirməni ancaq realda baxıb vermək olar.

Mənim maşınımın qabaq bamperi dəyişib. Heç realda belə baxıb, seçə bilməzsən özüm deməsəm.

Гость
Эта тема закрыта для дальнейших сообщений.
 Поделиться

• Сейчас на странице   0 пользователей

• Нет пользователей, просматривающих эту страницу.
  • Создать...