Перейти к публикации

Peugeot 406

Roshga080
 Поделиться

Рекомендованные сообщения

1 hefte evvel masinda orta qazani cixardim yerine adi turba varka eletdirdim gorum sesi nece olar. Cox da ferq elemedi. Axir ki dunen 1 dene qlusiteli agzi (nasadka) secib aldim cox gezennen sonra ve gedib ustaya arxa qazani da cixartirib evezine turba varka eletdirdim.

Ses dehset cox cixdi. Tesevvur eliyin ki, yarim saat surdum masini bas qulagim getdi. (Hele yoldaki milleti demirem) Pis ses cixmirdi ama dehset cox cixirdi. Tezeden orta qazani qaytardim yerine. Sesin 50-60 %-i azaldi. Ama yene de mene ele gelir ki coxdur. Neyniyim qaytarim goresen evvelki veziyyetine?

1 hefte evvel masinda orta qazani cixardim yerine adi turba varka eletdirdim gorum sesi nece olar. Cox da ferq elemedi. Axir ki dunen 1 dene qlusiteli agzi (nasadka) secib aldim cox gezennen sonra ve gedib ustaya arxa qazani da cixartirib evezine turba varka eletdirdim.

Ses dehset cox cixdi. Tesevvur eliyin ki, yarim saat surdum masini bas qulagim getdi. (Hele yoldaki milleti demirem) Pis ses cixmirdi ama dehset cox cixirdi. Tezeden orta qazani qaytardim yerine. Sesin 50-60 %-i azaldi. Ama yene de mene ele gelir ki coxdur. Neyniyim qaytarim goresen evvelki veziyyetine?

Çox qurdalanama, normal qazan al qoy, kef elə.

Nəsə təklif edərdim, amma, baha çıxacaq, hardasa 180-200 manata yaxın.

Çox qurdalanama, normal qazan al qoy, kef elə.

Nəsə təklif edərdim, amma, baha çıxacaq, hardasa 180-200 manata yaxın.

+1,лучше закажи что-нибудь

+1,лучше закажи что-нибудь

Я предлагаю с сайленсером из Швеции, банка + насадка. Но, обязательно надо узнать диаметр выхлопа.

• 2 недели спустя...
Я предлагаю с сайленсером из Швеции, банка + насадка. Но, обязательно надо узнать диаметр выхлопа.

Ne bilim. Hele ki, qalsin bele. Rayona getdim geldim. Evvel evvel menimde basima ses dusurdu. Sonra alishdim. Gedib geldik. Cox pis cixmir ses mence

Содержимое этого сообщения скрыто.
Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.
Indi de hele ki be surecem.

Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.

Rövşən, zəhmət olmasa videoya çək səsini, göstər görüm, səsi necədi? At bura, youtube-a özüm yerləşdirərəm.

ставь на нее диски,и газан повер,или ремус,или еус,она у теа красотка..пежо леззет елиир

Rövşən, zəhmət olmasa videoya çək səsini, göstər görüm, səsi necədi? At bura, youtube-a özüm yerləşdirərəm.

Rauf cekmeyine cekerem. Bilirsen neynedim? 1 dene de jiqulinin orta qazanini qoydum o axirinci qazanin evezine, hecne gorunmur. Ama ses evvelkinnen 40 % de azaldi. Cunki qazanlarin 2-sini de cixarib evezine turba qoyannan sonra ses cox cixdi. orta qazani yerine qaytarannan sonra azaldi ses ama cox qaz verende yenede sesi cox cixirdi. Indi ama cixan ses xosuma gelir. Adami lap ele de cox yormur. Videonu cekib qoyaram.

ставь на нее диски,и газан повер,или ремус,или еус,она у теа красотка..пежо леззет елиир

Inshallah disk alacam. Remus yox ama teze Eus varimdi. Qardasimin Audisine vurmusduq indi cixarrmisiq. Onun sesi cox qalin cixirdiyeee. Bu onnan yaxsidi. Hemde o Eus buferin asagisina yarasmadi.

гешенг диск ал,ресничка да пис тутмаз ,о пежо знакыныда чыхарт гара решетка вур.зор тутаджаг.

Rauf cekmeyine cekerem. Bilirsen neynedim? 1 dene de jiqulinin orta qazanini qoydum o axirinci qazanin evezine, hecne gorunmur. Ama ses evvelkinnen 40 % de azaldi. Cunki qazanlarin 2-sini de cixarib evezine turba qoyannan sonra ses cox cixdi. orta qazani yerine qaytarannan sonra azaldi ses ama cox qaz verende yenede sesi cox cixirdi. Indi ama cixan ses xosuma gelir. Adami lap ele de cox yormur. Videonu cekib qoyaram.

Inshallah disk alacam. Remus yox ama teze Eus varimdi. Qardasimin Audisine vurmusduq indi cixarrmisiq. Onun sesi cox qalin cixirdiyeee. Bu onnan yaxsidi. Hemde o Eus buferin asagisina yarasmadi.

Audi-nin mühərrikinin həcmi neçədi sizdə? EUS-un səsi necə çıxırdı?

EUS məncə bu mühərrikə uyğun deyil. Bir az dişivi sıxsan əla qazan göndərərəm, onun səsi daha az çıxacaq, sadəcə qiyməti bir az baha başa gəlir də. Bax, avqustun 24-ü burdan çıxıram, gedirəm Tallinə. İstəyirsənsə, əlivi tez tut. O Jiquli qazanı zıyandı maşına. O qazan sənin mühərrikindən çıxan hava axını üçün uyğun deyil.

Sən ora 50 manata Nissan Qashqai-nin orta qazanını al qoy. Eyni effekt olacaq səhv etmirəmsə. Uzun sözün qısası qoyduğun qazan zavod qazandan balaca olanda səs verir.

Coxsagol Rauf. Qazan hele isdemirem. Prosda beynime dusdu cixardim. Birde gordun ki, cixarib radnoynu basdim usdune. Masinda hele pul qoyulmali yerler cox var. 1 dene de problem yaranib masinda. gunorta vaxti istinin cirhacirinda kondisionernen gedirem normal surmey serti ile. 15-20 deyqe sururem sonra basdiyir bogulmaga. Berk surende (matoru qisqsra qisqira qova qova surende) olmur. Gerey servise aparim. deyirler injektor datciklerinin hansindasa problem ola biler, benzin nasosda problem ola biler.,

Arxa amartizatorun 1-i buraxib. Gerey 2-ni de deyism. Qabaq buferi rengletmeliyem. Ashagi 1 cut sari (H3500 limonniy) xenon almisam, 07 den cixardigim danq-danq, uelitel hele qarajda durur. Onlari da gerey buferi sokende ozum ustanovka eliyim. Ustalar nece geldi ustanovka eliyirler. Uje qazannan oynamaga hevesim qalmadi. Spoyler almisham baqajin ustu ucun o da qalib hele. Kraskalatmaliyam. Bunlari 1-ci eliyim ki sonra yay qutarannan sonra heves qalmicey.

Rövşən, bu problem qluşakı qurdalayandan sonra olmayıb?

Mühərrik oborotdan düşür kondisioneri qoşanda? Əgər elədisə mühərrikivin gücü çatmır. Onun isə datçikə heç bir aidiyyatı yoxdur. Çünki ola bilsin mühərrikin remeni həm də kondisionerin remenini fırladır. Kondisioneri qoşanda, aşağı oborotlarda gücü çatmır. Bu da ya kondisionerində problem olduğunu göstərir, ya da mühərrik gücdən düşüb. Əgər qluşakı qurdalayandan sonra olubsa, zavod qazanı yerinə qaytar. Əgər əvvəldən var idisə, kapotu aç, maşını xoddasınlar, sonra da aşağı oborotda kondisioneri qoşsunlar, görəcəksən problem nədədi. Əgər səs zad gəlsə, deməli kondisionerdə problem var, yox hər şey normaldısa, deməli mühərrikin gücdən düşüb.

Изменено пользователем Avtomaniya

Problem qlushitellik döyül, bunun başqa dərdi var. Benzin çatışmamazlığı hiss olunur.

Yox Rauf evvelden de var idi ama gec gec olurdu bu son zamanlar tez tez olur. Qlushak sohbeti deyil.

Problem qlushitellik döyül, bunun başqa dərdi var. Benzin çatışmamazlığı hiss olunur.

Onda gel cix, teskil eliyey duzeldey dee.

Deyirəm də, mühərrikin gücü çatmır. Daççiklik heç nə yoxdu. Onu artıq realda baxıb, qiymətləndirmək lazımdı.

Ola bilsin benzini lazımı qədər sormur, ya da yaxşı yandırmır. Qıraqdan variantlar bir neçə dənədi, əsas mühərrikin qapağını açıb baxanda bilmək olur nə nədi.

Егер истийирсен ки сес нормал чыхсын, газанлары гайтар йерине бирдене нулевой фильтр гой, хем гящанг гедир бирде йахши сяс галир, мяндя оз Пежома арха газаны чыхардыб труба гоймушдум, сяс чох чыхырды отурмаг мюмкин дейилди машинда,чыхардым, инди ися нулевкайнан йахшыды сяс,амма адам дарыхыр о хорулту ючюн ))) бялкя йеня гойдум трубаны амма инди ися нулевкайнан ))

Изменено пользователем nark

Егер истийирсен ки сес нормал чыхсын, газанлары гайтар йерине бирдене нулевой фильтр гой, хем гящанг гедир бирде йахши сяс галир, мяндя оз Пежома арха газаны чыхардыб труба гоймушдум, сяс чох чыхырды отурмаг мюмкин дейилди машинда,чыхардым, инди ися нулевкайнан йахшыды сяс,амма адам дарыхыр о хорулту ючюн ))) бялкя йеня гойдум трубаны амма инди ися нулевкайнан ))

nulevoy filter qoyande ses hardan cixir? vpusknoy klapannarin sesi gelir?

nulevoy filter qoyande ses hardan cixir? vpusknoy klapannarin sesi gelir?

Мотордан ) беля де гюдждю билмирем хардан, капотун алтынан )

Ne bilim. Hele ki, qalsin bele. Rayona getdim geldim. Evvel evvel menimde basima ses dusurdu. Sonra alishdim. Gedib geldik. Cox pis cixmir ses mence Indi de hele ki be surecem.

цвет клёвый её очень подходит зло

)

1-2 denede shekil. Birde sari xenon almisham dumannilara. Sekiller olucey inshallah. Ama masin yaxsi getmir. Sabah isdiyrem servise aparim

Изменено пользователем Roshga080

Гость
Эта тема закрыта для дальнейших сообщений.
 Поделиться

• Сейчас на странице   0 пользователей

• Нет пользователей, просматривающих эту страницу.
  • Создать...