Перейти к публикации

Sport Yaylar axtariram !

Rashad068
 Поделиться

Рекомендованные сообщения

Hammiya Salam ! Biraz komeyinize ehtiyyacim var , oz mashinima sport “Yaylar” axtariram teessufler olsunki tapa bilmirem , Ebay ve ona oxshar saytlarda qiymet chox bahadi , 400-500$ dollara gelib chixir qiymeti , büdceme uygun gelmir 😞 Bele maraglanmisham Optimaya , Rio , Accent , bu kimi model avtomobillere var 200-250 azn civarinda , terslikden menim mashinimin modeline yoxdu ! Eger rastiniza chixsa ishlenmish, teze fergi yoxdu , ve ya xud bu ishle mesgul olan getizdiren Yaylari munasib qiymete olsa sizden xahish mene melumat vererdiz . Diqqetinize gore Teshekkur edirem 🙂 

1859C010-A636-495E-96DF-686D184B1D60.jpeg

• Yeri var! 2

6 минут назад, Rashad068 сказал:

Hammiya Salam ! Biraz komeyinize ehtiyyacim var , oz mashinima sport “Yaylar” axtariram teessufler olsunki tapa bilmirem , Ebay ve ona oxshar saytlarda qiymet chox bahadi , 400-500$ dollara gelib chixir qiymeti , büdceme uygun gelmir 😞 Bele maraglanmisham Optimaya , Rio , Accent , bu kimi model avtomobillere var 200-250 azn civarinda , terslikden menim mashinimin modeline yoxdu ! Eger rastiniza chixsa ishlenmish, teze fergi yoxdu , ve ya xud bu ishle mesgul olan getizdiren Yaylari munasib qiymete olsa sizden xahish mene melumat vererdiz . Diqqetinize gore Teshekkur edirem 🙂 

Qonwu elan saytinda birdene qara sonata var 85 seriyaynan.

Onnan ya yerin soruw yada mawini satirda teklif ele gor ayrica satir?

Содержимое этого сообщения скрыто.
Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.

Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.

8 минут назад, Rustamoglu сказал:

Qonwu elan saytinda birdene qara sonata var 85 seriyaynan.

Onnan ya yerin soruw yada mawini satirda teklif ele gor ayrica satir

Gormushen elani 1 ay bundan qabag zeng elemishdim sadece maraglanmaga... Ele minnetnen cavab verdilerki peshman oldum soz sorushmaga

• Yeri var! 2
  • Haha 2

Qara sonatada, prujinleri qizdirib ele bil.

Coilover meslehetdi. Beledeki, tez bazar isteyirsense, bashga mashinin sport prujinlerine bax. Arxa hissesi, bir choxunda eynidi, e36 bax. Qabaqi ise, kes gedsin. 

8 минут назад, Lowenhart сказал:

Qara sonatada, prujinleri qizdirib ele bil.

Coilover meslehetdi. Beledeki, tez bazar isteyirsense, bashga mashinin sport prujinlerine bax. Arxa hissesi, bir choxunda eynidi, e36 bax. Qabaqi ise, kes gedsin. 

Kesib dogramag istemirem. Coilover yaxshi sheydi Pul olan yerde 😂😂

12 минут назад, 093 сказал:

Gabag 1 krug yarim,dal 1 krug.....

Darixma axirda onsuz deyesen ele olacag , heleki sebr edek gorey ne olur 😏

• Haha 1

E46, 36, birdeki passat b6, passat cc amerikankalarin prujinlerine bax, onlar ashagi olur.

Изменено пользователем Lowenhart

20 минут назад, Lowenhart сказал:

E46, 36, birdeki passat b6, passat cc amerikankalarin prujinlerine bax, onlar ashagi olur.

Chox sagol melumata gore baxaram 🙂 

Salam. Qardaş bir dostum var,optima sürür ve arxa yayları sehv etmiremse 1kruq kesib. Sen niye kesmirsen? Eger öz yayları baha deyilse,kes gedsun. Sora problem olanda yene zavod yay alıb qoyarsan üstüne. 

• Yeri var! 1

Dunen elan saytlarin birinde tesadufen satishda Eibach pro kit Sonata nf uchun dal qabag az ishlenmish qordum... qiymet hech necheye 150 azn bu gun zeng eledim deyir arxalari satmisham qabag qalib😕

@Lowenhart Belke ele siz deyen kimi qabaglari alim, arxalar bashqa mashinin ? 

55 минут назад, Rashad068 сказал:

Dunen elan saytlarin birinde tesadufen satishda Eibach pro kit Sonata nf uchun dal qabag az ishlenmish qordum... qiymet hech necheye 150 azn bu gun zeng eledim deyir arxalari satmisham qabag qalib😕

@Lowenhart Belke ele siz deyen kimi qabaglari alim, arxalar bashqa mashinin ? 

Mutleg al. Esas qabagdi

Bir chox mashinda, arxa nezavisimi podveskada, prujinler eyni diametrdedi. Vesine gore uygun birshey tapmaq olar.

@Lowenhart Передние пружины тоже проданы , тому же человеку кто купил задний... Бяхте бахдаа 🤦🏻‍♂️

• Haha 2

• 2 недели спустя...

Up

18 часов назад, Rashad068 сказал:

Up

050 362 65 40 Meherrem. Zeng ele izah ele ki qalxib dusen amortizator yigdirmag isteyirsen. Mene demisdir ki eleye bilir.

15.10.2019 в 19:45, Lowenhart сказал:

36, 46 arxalar eynidir, shekillerine baxdim sonatada biraz ferqlidir ele bir.

Rashad mende 36-dan birdene arxa prujin var, istesen verim primerka ele.

4 часа назад, Phobia сказал:

36, 46 arxalar eynidir, shekillerine baxdim sonatada biraz ferqlidir ele bir.

Ay menim shekilde na qlaz primerka eden dostum 😄. Realda baxmaq lazimdi. Choxsu mashinda, arxa prujinlerin oturacaq yeri eynidir, ve bir birine gedir.

8 минут назад, Lowenhart сказал:

Ay menim shekilde na qlaz primerka eden dostum 😄. Realda baxmaq lazimdi. Choxsu mashinda, arxa prujinlerin oturacaq yeri eynidir, ve bir birine gedir.

vid fasonu da basgadi axi qaqam 🙂 

Изменено пользователем Phobia
фотки вставил

5 часов назад, Phobia сказал:

Meherrem. Zeng ele izah ele ki qalxib dusen amortizator yigdirmag isteyirsen. Mene demisdir ki eleye bilir

Mene biraz qaranlig qaldi , qalxib dushen amartizator neye deyirsiz ?🤔

5 часов назад, Phobia сказал:

Rashad mende 36-dan birdene arxa prujin var, istesen verim primerka ele.

Geden deyil chox ferglidi , Optimanin arxa prujini getmedi , halbuki bire-bir eynidi 😒

1 час назад, Lowenhart сказал:

Choxsu mashinda, arxa prujinlerin oturacaq yeri eynidir, ve bir birine gedir.

Hyundai aid deyil 😂  

6 часов назад, Rashad068 сказал:

Mene biraz qaranlig qaldi , qalxib dushen amartizator neye deyirsiz ?🤔

Geden deyil chox ferglidi , Optimanin arxa prujini getmedi , halbuki bire-bir eynidi 😒

Hyundai aid deyil 😂  

Coiloveri deyirem, sadece eger sen bu usta ile danisanda desen ki koylover duzeltdirmek isteyirem, basha dusmeyecek seni. Ona gore dedim ki, qalxib dusen amortizator pasatka vermek ucun.

Изменено пользователем Phobia
  • Haha 1

1 час назад, Phobia сказал:

Coiloveri deyirem, sadece eger sen bu usta ile danisanda desen ki koylover duzeltdirmek isteyirem, basha dusmeyecek seni. Ona gore dedim ki, qalxib dusen amortizator pasatka vermek ucun.

Ясненько))) я то думаю “Qalxib Dushen Amartizator nedi “ 😂😂😂 А с пружинами что он будет делать интересно 🤔 Например амортизатор он сделал, типо Койлы... Пружины под них резать будет ? 

Гость
Эта тема закрыта для дальнейших сообщений.
 Поделиться

• Сейчас на странице   0 пользователей

• Нет пользователей, просматривающих эту страницу.
  • Создать...