Перейти к публикации

Avtomabil seçimi

Serxan518
 Поделиться

Рекомендованные сообщения

Salam dostlar.

Mene avtomabil seçiminde köməklik ederdinizde eger deqiq melumati olan varsa. 25000 azn mebleginde avtomabil almaq isteyirem. Mitsubishi Pajero 2008 3.0 motor. Bu avtomabili almaq isteyirem. Sizce bunu almaqa deyer ? Bu avtomabilin menfi ve musbet cehetleri nedir. Xais edirem bu avotmabili surenler veya deqiq melumati olanlar yazsin. Esasen iki sey meni maraqlandirir bu avtomabilde yanacaq serfiyyati ve konfor avtomabilin daxilinde ?

• Yeri var! 1

Salam Qardaş.Men bu dediyin maşından sürmüşam,rahatlıq görmadim men o maşında.Sanin yerinda olsam,o pulu o maşına vermazdim.Müsbat cahati odur ki,maşın dözümlü maşındır,yanacaq serfiyatı Sürmakdan asılıdır,deqiq bilmiram ne qadar yandırır ama çox yandırmır oni biliram.

Maslahatim odur ki,mercedes Eclass,2007-2008-2009 al.Hem rahatlıq,hem dözümlülüy,keyfiyyat,qeşeng görünüşü var.Müharrik seçimlerida çoxdur.Kuza yüngül olduğu üçün benzin çox işladmir,adamı incitmir,gedişide gedişdir.Demak olar ki,menfi cahati yoxdur.Allah xeir versin.Uğurlar

E-klass tam bashqa klass avtomobildir, onu Pajero ile muqayise etmek duzgun deyil.

Pajeroda olan dozumluk indi hech bir Mersedesde yoxdur.

Benzin texmini 15 litr / 100 km.

Komfortlu olmagina komfortludu, darisqal deyil, surucu uchun mashin surmeyde hech bir chetinlik yoxdur. Yumshaq olmagina ise hech yumshaq deyil, taxta kimidir.

Xercler teleb eden avtomobil deyil, zapchastlari rahat tapilir, ucuz olmagina yox, ucuz deyil.

Hem sheherde rahat surmey olur, hem rayona gedib dagin bashina qalxmaq.

• Yeri var! 3

Только что, Farid сказал:

E-klass tam bashqa klass avtomobildir, onu Pajero ile muqayise etmek duzgun deyil.

Pajeroda olan dozumluk indi hech bir Mersedesde yoxdur.

Benzin texmini 15 litr / 100 km.

Komfortlu olmagina komfortludu, darisqal deyil, surucu uchun mashin surmeyde hech bir chetinlik yoxdur. Yumshaq olmagina ise hech yumshaq deyil, taxta kimidir.

Xercler teleb eden avtomobil deyil, zapchastlari rahat tapilir, ucuz olmagina yox, ucuz deyil.

Hem sheherde rahat surmey olur, hem rayona gedib dagin bashina qalxmaq.

Düzdü mercedes başqadı,pajero başqadı.Ama maşında esas rahatlıqdı,görünüşdü,keyfiyatdı,dözümlülükdü.Bunlar Mercedesda var,pajero elabil boş disk üsta gedir,amartizator sistemi çox joskidir.Ümümliyatla pajeronun heç bir modelinnan men heçvaxt almaram.Qardaş 25000azn civarında çox mercedes modelindan ala bilar.Mercedes olmasada bmw ala bilar menim maslahatim 2 maşındır.Çünki indi istehsal olunan hyundai,kia,wolksvagen,bu maşınlarda ne rahatlıq,ne dözümlülük,heçna yoxdur.

Пожалуйста, войдите для комментирования

Вы сможете оставить комментарий после входа

Войти сейчас
 Поделиться

• Сейчас на странице   0 пользователей

• Нет пользователей, просматривающих эту страницу.
  • Создать...