Перейти к публикации

Mumkunse cavablandirin

Zeynal
 Поделиться

Рекомендованные сообщения

Salamlar eziz forum istifadechileri, mumkunse cavablandirin, X5 e53 4.4u 4.8 nece yigmaq olur ? Hansi detallar deyiwilmelidi ve giymetlerini de yazardiz zehmet deyilse ?

3 часа назад, Zeynal сказал:

Salamlar eziz forum istifadechileri, mumkunse cavablandirin, X5 e53 4.4u 4.8 nece yigmaq olur ? Hansi detallar deyiwilmelidi ve giymetlerini de yazardiz zehmet deyilse ?

en azinnan 4.4den 4.8 elemekchun,ilk novbede 4,4 motoru 4,8e deyishmek lazimdir.

• Yeri var! 5

2 часа назад, Zeynal сказал:

faralar, kapot, dal-gabag buferler, nozdri, krilolar, diskler, sesbogucunun nasadkalari, rul

biraz peredelka ishleride olacag

• Yeri var! 2

2 часа назад, miralay сказал:

en azinnan 4.4den 4.8 elemekchun,ilk novbede 4,4 motoru 4,8e deyishmek lazimdir.

Qardash motorun xerci ne geder olar deyishmey ? 

1 час назад, Rennfahrer сказал:

faralar, kapot, dal-gabag buferler, nozdri, krilolar, diskler, sesbogucunun nasadkalari, rul

biraz peredelka ishleride olacag

Mene dediler faralar uygun gelmir qardash bilmedim niye ?

24 минуты назад, Zeynal сказал:

Sef elemiremse mes orda neyise peredelka eleyirler onu day usta biler daha deqiqin, amma yuz faiz goymag olur.

• Yeri var! 1

4.4 4.8-in sesini vermiyecey :( Aldigin zapchastlara azi 3-4 min gedecey, ele onnansa 4.8 almaq yaxshidi

• Yeri var! 3

Qardash bu gun mene dediler ki, 4.4 e, 4.8 in qazanlari qoyulur ve onun sesini yeni 4.8 e ( rovniy ) ses chixir, menim dostumda 4.8 de olub 4.4 de olub 4.8 e yigilma, ses bogucu sistemine kimi deyir deyishdirib 4.8 in qoyursan hemen ses chixir, hemde bu gun birine getdim baxdim 4.4, 4.8 e yigilma satirdi qaqash, ses hemen ses idi yeni 4.8 in effektini verirdi, birde eshitdiyime gore KU 023 var sheherde oda evvel 4.4 olub sonra deyishibler 4.8 matorunu mu qoyublar ya qazanini mi qoyublar, onuda canli gormushem sesi deshetdi...

1 час назад, Rennfahrer сказал:

Sef elemiremse mes orda neyise peredelka eleyirler onu day usta biler daha deqiqin, amma yuz faiz goymag olur.

Chox sagol qardash

Qardashlar 4.8 in disklerini, fara ve buferlerini harda almaq olar ? Qiymeti bilen var ? Ve ya meslehetli yer mumkunse deyin mene ???

• 2 месяца спустя...
В 03.03.2017 в 17:25, miralay сказал:

Qaqaw vidin soruwur motor yerinde qalir 4.8in vidine igmaq istiyir

В 03.03.2017 в 19:43, Zeynal сказал:

Faralarin uygun gelmeyi ucun kapot ve krilo deyiwmelidi onda uygun gelecey

• Yeri var! 1

Пожалуйста, войдите для комментирования

Вы сможете оставить комментарий после входа

Войти сейчас
 Поделиться

• Сейчас на странице   0 пользователей

• Нет пользователей, просматривающих эту страницу.
  • Создать...