Перейти к публикации

Vaz 2103 Aksesuarlari

Unknown062
 Поделиться

Рекомендованные сообщения

Salam, Kimde 03-e aid ehtiyat hisseleri, aksesuarlar varsa mumkundurse yazsin ve ya sheklini atsin zehmet olmasa. men oz mashinimi yigdiriram chatishmayan mueyyen sheyler var.. Meselen: Teze kolpaklar, arxa stoplkar, sukan, ablisofkanin sol reshotkasi. emblem lada. ve.s

Teze?ishlenmish hisseler maraglandirir?

tezede munasib qiymete , ishlenmishde olar ama yaxshi veziyyetde:)

52 минуты назад, Unknown062 сказал:

tezede munasib qiymete , ishlenmishde olar ama yaxshi veziyyetde:)

Arxa bufer var,kliklari ili birlikde.bele normal veziyyetdedir.

клык учун накладка вар 2 эдэд тэзе

9 часов назад, Самир М сказал:

Arxa bufer var,kliklari ili birlikde.bele normal veziyyetdedir.

Samir qardash, Buferler var yaxshi veziyyetde. men esas axtariram yaxshi veziyyetde olsun kolpaklar. arxa stoplar rezinleriyle bir yerde, ablisofkanin sol reshotkasi, yaxshi veziyyetde emblem lada orijinal, sukan olsun.. polun xalcasi olsa yaxshi veziyyetde.. bular birinci novbede lazim... 

2 минуты назад, Unknown062 сказал:

Samir qardash, Buferler var yaxshi veziyyetde. men esas axtariram yaxshi veziyyetde olsun kolpaklar. arxa stoplar rezinleriyle bir yerde, ablisofkanin sol reshotkasi, yaxshi veziyyetde emblem lada orijinal, sukan olsun.. polun xalcasi olsa yaxshi veziyyetde.. bular birinci novbede lazim... 

Sükan bazarda var,internetdede az deyil.kim aglina neciye gelir satir 20-100 azn arasi.kolpaklar teze tapmag mumkundu.

sol qabagdan vurmushdum yungul, qalan bele hisse deyilsilmeyen mashindi reng deymeyen, 7-8 ay evvelin shekilleridi. artiq tam sokulu veziyyetdedi yigilir..

Содержимое этого сообщения скрыто.
Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.

1 минуту назад, Самир М сказал:

Sükan bazarda var,internetdede az deyil.kim aglina neciye gelir satir 20-100 azn arasi.kolpaklar teze tapmag mumkundu.

var sizde kolpaklar teze?

Xeyirli olsun.taparsiz hamisini.sadece vaxt lazimdir

Cox Sagolun, InsaAllah.

Teze kolpaklar var dediz? hardan tapa bilerem?

Только что, Unknown062 сказал:

Cox Sagolun, InsaAllah.

Teze kolpaklar var dediz? hardan tapa bilerem?

Tapmag mumkundu.Rossiya,Ukraina ve s. Sadece axtarmag lazimdir.Bakida axirinci defe bizim bazarda gormushem teze kolpaklar 110 manata verirdi 4-nü.bir il bunnan gabag.indi amma ishlenmish var orda.bir-iki hefte olar gormushem.

Только что, Самир М сказал:

Tapmag mumkundu.Rossiya,Ukraina ve s. Sadece axtarmag lazimdir.Bakida axirinci defe bizim bazarda gormushem teze kolpaklar 110 manata verirdi 4-nü.bir il bunnan gabag.indi amma ishlenmish var orda.bir-iki hefte olar gormushem.

Rosiyya Ukraina.. Gerek elaqe olsun ordan tapmag uchunde.. bazara getmishdim mende ishlenmishler var idi ... olardansa mende olan kolpaklar daha yaxshi veziyyetdedi.. 

Men bu movzunu acdimki forumda, kimdese olsa mene satsin InsaAllah tapilar.. hele 2-3 ay vaxt var mashinin yigilmagina.. her gun girib maraxlanacam:)

Gardash demeli bele-oblicovka var ideal veziyyetde-catsiz,girigsiz,passiz her iki terefi amma ockilersiz 90azn.Arxa stoplar "Carello" italiya istehsali teze,upakovkada sbor korpus ve shusheler 100azn,sükan ideal veziyyetde sinigsiz,catsiz 40 azn.

• Yeri var! 1

Samir gardash cox sagol maraglanirsiz komeklik edirsiz, ama mene yazdigim kimi lazim sol reshotkasi ablisofkanin. arxa stoplarda rezinleri ve suseleri lazim. sukani 30 manata verseler goturerdim. birinide bazarda men tapmishdim duzdu normal veziyyetdeydi ama 20 manata verirdi. eger sizin dediyiniz yaxshidisa goturerdim .

Oblicovkani tek bir terefli satmag istemirem sadece.ona gore sbor sag ve sol.arxa stoplar shusheleri ve rezinleri biryerde 40 manat.rezinler teze,shusheler cooox az ishlenmish.yaniki cati,cizigi,bozarmagi yoxdu

• Yeri var! 1

Mende ockileri var oblisofkanin. eger siz bir terefini satsaz (sol) gorusherdik siznen ruluda goturerdim stoplarin shushelerinide rezinlerinide ablisofkanida. Qiymetdede razilashardig hamisini bir yerde alardim

bir iki xirda sheylerde var olarida tapa bilmirem belke komeklik ederdiz.

Gardash men alverci deyilem))))))butun bunlari oz mashinima zapas almishdim.Sadece zapaslarim cox olduguna göre satiram.Aldigim giymetede satiram.men giymetleri yazdim.Fikirleshin baxin goturmek isteseniz giymetler budur.oblicovka  sbor satiram.

• Yeri var! 1

В ‎08‎.‎11‎.‎2016 в 13:24, Unknown062 сказал:

sol qabagdan vurmushdum yungul, qalan bele hisse deyilsilmeyen mashindi reng deymeyen, 7-8 ay evvelin shekilleridi. artiq tam sokulu veziyyetdedi yigilir..

Содержимое этого сообщения скрыто.
Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.

var sizde kolpaklar teze?

bu rul 03 rulu deyil

26 минут назад, Самир М сказал:

Gardash men alverci deyilem))))))butun bunlari oz mashinima zapas almishdim.Sadece zapaslarim cox olduguna göre satiram.Aldigim giymetede satiram.men giymetleri yazdim.Fikirleshin baxin goturmek isteseniz giymetler budur.oblicovka  sbor satiram.

arxa stopun şüsəsi var TƏZƏ?

birda alt - podnoşka kanti lazimdır

@бетон да,есть.очень мало использованные "Carello" 35азн.От новых не отличаются.Вместе с новыми резинками 40 азн

3 часа назад, Самир М сказал:

Yaxshi qardash basha dushdum)) Siznen Sabah Cumeden Sonra Gorushek InsaAllah. men Stoplari rezinleriynen ve rulu goturerem. bir iki sheyde sorusharaqm sizden belke olar sizde)) olmasada yonlendirersiz hardan tapa bilerem..

2 часа назад, бетон сказал:

bu rul 03 rulu deyil

men dedimki bu rul 03 ruludu qardash? olmadigina gore mende 2103 rulu aliramda...

Пожалуйста, войдите для комментирования

Вы сможете оставить комментарий после входа

Войти сейчас
 Поделиться

• Сейчас на странице   0 пользователей

• Нет пользователей, просматривающих эту страницу.
  • Создать...