Перейти к публикации

My next Trip

Android788
 Поделиться

Рекомендованные сообщения

Bir daha hamiya Salamu Aleykum.

Kecen defe acdigim Moskva seferinde Akim, Nadir ve, bashqa forumcanlara yardimcil ola bildiyimden. budefe ise Almaniya Berlin seferim var ordan kececem Kopenhagene, ordanda Gemi ile Isvechin Malmo sheherine ve sonra Stokholma. Seferin sebebi ise budur

ifa_header.jpg

3gun Berlinde

1gun Kopenhagende

3gun Stokholmda

Kime nece komek ede bilerem ve kim mene komek ede biler. Neceki Ra1000 almaniyada olmushdu. Mene komek ederdi ki BMW muzeyi harda idi ve bashqa haralari gedib gore bilerem. Kim bilirse yazsin cox xahish. Soz verirem ki Miralayin Seyyahlar movzusunda yaxshi bir post yazacam seferim barede. Please

Sifarishler:

1)Raufa 1-2 kantrabanda aparacam

2) Forumdan 1 nefere Berlinden Heiniken pivesi

3) Isvecdeki qohumlara pal-paltar.

4)......

5)......

• Yeri var! 9

Artemis only

Содержимое этого сообщения скрыто.
Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.

• Yeri var! 3

Artemis only

Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.

ichen deyilem bilmirem. Vam yasnee. Size daha aydindir bu mesele

ichen deyilem bilmirem. Vam yasnee. Size daha aydindir bu mesele

Ichmey uchun yer deyir ora

Meslehetdi yerdi, atveCatam

• Yeri var! 2

Ceyhun, mənə adresivi yaz, sənə bir şey yollacam, İsveçə gəlməyə hazır olasan.

• Yeri var! 2

Artemis only

Ichmey uchun yer deyir ora

Meslehetdi yerdi, atveCatam

hahahha, indi basha dushdum, google poisk verdim gordum ne neticeler cixdi)))
  • Yeri var! 1

Mene 1 dene e36 kupe getir, Berlinnan

getirerdim amma men berlinden sonra bashqa 3 yere gedecem 

Ceyhun, mənə adresivi yaz, sənə bir şey yollacam, İsveçə gəlməyə hazır olasan.

Rauf cox maraqli geldi ki ne gonderessen, ozude cox maraqli,mpm yaznureyim partladi, 

Sag salamat gedib gelesen!

Coxsag ol Bro
  • Yeri var! 1

Sağ-salamat, İnşAllah!

• Yeri var! 1

Sag Salamat Insha ALLAH

Изменено пользователем Культурный
  • Yeri var! 1

Sag salamat Ceyhun qardash!

• Yeri var! 1

Heineken Holland pivəsi deyil məyər?

Men Holladiyaya deyil Almaniyaya gedirem ve ancaq ordan ala bileceyime gore ele ordan alacam Holland pivesini.

• Yeri var! 1

Men Holladiyaya deyil Almaniyaya gedirem ve ancaq ordan ala bileceyime gore ele ordan alacam Holland pivesini.

Sorry. Yəni vətənindən mal gətirmək ideyası çaşdırdı məni

Yeri gəlmişkən, Kopenhagendə dəyirmi qüllə, eksperimentlər muzeyi və heyvanlar bağını görməyi tövsiyə edərdim.

• Yeri var! 3

Sorry. Yəni vətənindən mal gətirmək ideyası çaşdırdı məni ;)Yeri gəlmişkən, Kopenhagendə dəyirmi qüllə, eksperimentlər muzeyi və heyvanlar bağını görməyi tövsiyə edərdim.

ola biler, birshey deyil. dediyin yerler haqqinda etrafli melumat vere bilersen mi, ki heyvanlar baginda ne var, eksprimentler muzeyinde neler var. yolda ve boshuna vaxt itirmek istemirem, yeqin basha dushdun

ola biler, birshey deyil. dediyin yerler haqqinda etrafli melumat vere bilersen mi, ki heyvanlar baginda ne var, eksprimentler muzeyinde neler var. yolda ve boshuna vaxt itirmek istemirem, yeqin basha dushdun

Başa düşürəm, təbii. Eksperiment muzeyi (bəlkə də adı başqa cürdür) rahat mühit yaradılmış bir muzeydir. Burda maraqlı eksponatlara toxunmaq, onlardan istifadə etmək olar. Zəlzələ effektini hiss etmək, yalan detektorunu işlətmək, qulaqasma cihazlarının necə işlədiyi ilə tanış olmaq olar. Yəni bütün eksponatlara toxunmaq və istifadə etmək olar. Muzey əsasən elm və texnologiya üzrə interaktiv bir müəssisədir. 

Heyvanlar bağında müxtəlif ağlagəlməz heyvanların olması ilə yanaşı müəyyən heyvanların yemlənməsində iştirak etmək olar. Məsələn pələngi ya timsahı yemləmək hər zooparkda mümkün deyil.

Dəyirmi qüllə isə orta əsrlərə məxsus bir binadır. Burada Avropanın ən qədim rəsədxanası var. 

Yadımda qalanları bu qədər.

• Yeri var! 2

Başa düşürəm, təbii. Eksperiment muzeyi (bəlkə də adı başqa cürdür) rahat mühit yaradılmış bir muzeydir. Burda maraqlı eksponatlara toxunmaq, onlardan istifadə etmək olar. Zəlzələ effektini hiss etmək, yalan detektorunu işlətmək, qulaqasma cihazlarının necə işlədiyi ilə tanış olmaq olar. Yəni bütün eksponatlara toxunmaq və istifadə etmək olar. Muzey əsasən elm və texnologiya üzrə interaktiv bir müəssisədir. 

Heyvanlar bağında müxtəlif ağlagəlməz heyvanların olması ilə yanaşı müəyyən heyvanların yemlənməsində iştirak etmək olar. Məsələn pələngi ya timsahı yemləmək hər zooparkda mümkün deyil.

Dəyirmi qüllə isə orta əsrlərə məxsus bir binadır. Burada Avropanın ən qədim rəsədxanası var. 

Yadımda qalanları bu qədər.

Cox sag ol qardash. Cox maraqli melumatlar idi. Chalishacam her uchune gedim. Allah razi olsun,

• 2 недели спустя...

Джейхун,

Моему близкому товарищу нужны свечные провода на W210 мерс. Сможешь привезти комплект? Мотор В-образный Е240 2000год. WDB2100611B044606.

Пожалуйста, войдите для комментирования

Вы сможете оставить комментарий после входа

Войти сейчас
 Поделиться

• Сейчас на странице   0 пользователей

• Нет пользователей, просматривающих эту страницу.
  • Создать...