Перейти к публикации

Battlefield 4 "Fishing in Baku"

GuliyevicH
 Поделиться

Рекомендованные сообщения

Forum üzvlərinin fikri mənə maraqlı oldu.. Bilirəm ki, oyunlar üçün xüsusi mövzü mövcuddur.. Amma ayrıca mövzü açmaq qərarına gəldim..  Bu oyun bu ilin payız fəslində rəsmi olaraq satışa çıxacaq.. Bilmirəm bu Bakıda olan yalnız missiyadır yoxsa bütün oyunda əməliyyatlar Bakıda gedəcək. Biraz xoş oldu ki, hansısa oyunda Bakını görə biləcəyik. bir tərəfdən isə qıcıqlandırdı.. Nəyə görə məhz Bakıda hadisələr cərəyan edib? Niyə Bakını belə bərbad halda tərtib ediblər? Əfqanıstandan seçilmir. :)  Ən böyük minus isə odur ki, küçədə olan vətəndaşların ifadələri rus dilindədir.. Rus dilli kimi təqdim ediblər bizi. Olmazdı ki, Azərbaycan dilində olsun kənar şəxslərın dialoqu?

• Yeri var! 14

Senin dediyin fikirnen raziyam biraz xoshdu,birazda qiciqlandirir adami.

Ashagida commentlerden biri

Содержимое этого сообщения скрыто.
Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.

Олег Вещий 4 minutes ago

снова убивать русских, идите на***

• Yeri var! 8

ORXAN xansisa  oyun deyande avropada enmehshur oyundu ..indi ki oyunlarin ichinde en zor parametrler hemishe battlefildlerde olub!

butun misiyalar bakida olacag! snenariya gore Kitay Amerika Russya arasinda muharibe gedir .

Изменено пользователем Nadir

Репетиция 3д рендер перед реальными боевыми действиями за Бакинскую нефть

Скоро-на всех улицах города

История Ирака и Ливии 2

• Yeri var! 9

Mene ele gelirki ancaq bir dene missiya Bakida olacaq, o da birinci missiya. Rus dilinde danishdiqlarini sen duzgun geyd etdin, olmazdimi Azerbaycan dilinde danishaydilar? Bu da bir minus. Amma o hal ki Baki dunyanin en meshhur oyununa daxil olub, bu artix progressdi. Butun oyunchular, Baki haqqinda bilmiyenler googleda search verib axtaracaqlar Baki haqqinda melumati. Men bele berbad halda Bakini gosterdikleri uchun minus saymazdim, nece beyem muharibe gedir hami gulur danishir, kucheler tertemiz ve ortalixda avtomatlarnan doyushchuler vurushur? Bu mence duzgun deyil. Bunlar hamisi menim fikrimce gabagcadan dushunulmushdu.

Bize ise ancaq oyunu oynamax ve ondan hezz almax galir ))

Изменено пользователем 455
  • Yeri var! 1

. Rus dilinde danishdiqlarini sen duzgun geyd etdin, olmazdimi Azerbaycan dilinde danishaydilar?

Milləin başı Sədərək tolkuckasında alvere qarışıb - ona görə də Azərbaycan dilində danışan yoxdur

Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.

Изменено пользователем AlekperoFF
  • Yeri var! 5

Там в начале кажется на "советской" была перестрелка... Мамед кишинин дюканы задыда дюшюб кадра...

Я бы с удовольствием поиграл, такие игры всегда было в кайф играть зимой, поздней ночью, когда отвратительная погода, сидишь дома за чашечкой горячего чая и фигачишь.. о чем это я щас вообще... короче ждем!

• Yeri var! 6

ORXAN xansisa  oyun deyande avropada enmehshur oyundu ..indi ki oyunlarin ichinde en zor parametrler hemishe battlefildlerde olub!

butun misiyalar bakida olacag! snenariya gore Kitay Amerika Russya arasinda muharibe gedir .

Men bunu umumi olaraq nezerde tuturam. . Ozun yaxshi bilirsen axi Men ozum de BattleField 3 Multiplayer-de oynayirdim..

menim uchun ferqi yoxdur Battlefield ve ya bashqasi.. En zay oyun da olsaydi orda bele bir shey gormek mene xosh olardi..

Mene ele gelirki ancaq bir dene missiya Bakida olacaq, o da birinci missiya. Rus dilinde danishdiqlarini sen duzgun geyd etdin, olmazdimi Azerbaycan dilinde danishaydilar? Bu da bir minus. Amma o hal ki Baki dunyanin en meshhur oyununa daxil olub, bu artix progressdi. Butun oyunchular, Baki haqqinda bilmiyenler googleda search verib axtaracaqlar Baki haqqinda melumati. Men bele berbad halda Bakini gosterdikleri uchun minus saymazdim, nece beyem muharibe gedir hami gulur danishir, kucheler tertemiz ve ortalixda avtomatlarnan doyushchuler vurushur? Bu mence duzgun deyil. Bunlar hamisi menim fikrimce gabagcadan dushunulmushdu.

Bize ise ancaq oyunu oynamax ve ondan hezz almax galir ))

Evvelki oyunlarda missiya harda olurdusa, kenar personajlar hemin dilde danishirdi..

Sen meni duzgun basha dushmedin.. Men qeyd elememishem orda camaat gulmelidir.. Men konstruktiv cehetden nezerde tuturam... Arxada Flame Towers olmasaydi bu rolike baxan ele bilerdi ki, Baki kenddir..

James Bond: Skyfall-da Istanbulu tesvir etdikleri kimi

• Yeri var! 1

Forum üzvlərinin fikri mənə maraqlı oldu.. Bilirəm ki, oyunlar üçün xüsusi mövzü mövcuddur.. Amma ayrıca mövzü açmaq qərarına gəldim..  Bu oyun bu ilin payız fəslində rəsmi olaraq satışa çıxacaq.. Bilmirəm bu Bakıda olan yalnız missiyadır yoxsa bütün oyunda əməliyyatlar Bakıda gedəcək. Biraz xoş oldu ki, hansısa oyunda Bakını görə biləcəyik. bir tərəfdən isə qıcıqlandırdı.. Nəyə görə məhz Bakıda hadisələr cərəyan edib? Niyə Bakını belə bərbad halda tərtib ediblər? Əfqanıstandan seçilmir.
 Ən böyük minus isə odur ki, küçədə olan vətəndaşların ifadələri rus dilindədir.. Rus dilli kimi təqdim ediblər bizi. Olmazdı ki, Azərbaycan dilində olsun kənar şəxslərın dialoqu?

Burada 1 ce dene missiya fishing in bakudur i fso basqasi basqa olkededir

Изменено пользователем Rzazade

Bayaq qardaşım göstərdi. Bu oyunları o oynayır. Bütün hissələri var. 4-ü gözləyir artıq. Qardaşım sual verir ki, niyə amerikanlar həmişə rusları öldürür belə oyunlarda? Oyun tamamilə Bakıda olacaqsa, maraqlıdır. Bakını belə vəziyyətdə göstərməkləri isə təəccüblü deyil, çünki müharibə olan yer başqa necə ola bilərdi? Əfqanıstan da oyunlarda göründüyü kimi xarabaxanalıq deyil əslində. Hardan bilirəm?! Burada əfqanlar var.

• Yeri var! 2

Ən maraqlısı da odur ki, rəsmi olaraq oyunun treylerini nümayiş etdiriblər... Orada da bütün fraqmentlər Bakıdakı aparılan əməliyyatların fraqmentləridir.. 

• Yeri var! 3

Ən maraqlısı da odur ki, rəsmi olaraq oyunun treylerini nümayiş etdiriblər... Orada da bütün fraqmentlər Bakıdakı aparılan əməliyyatların fraqmentləridir.. 

Nəticəni gözləyək, görək necə olacaq.

Onnansa GTA Baku versiyasini duzelderdiler,esl Baki,butun kuceleri,kendleri

• Yeri var! 1

Bakini "hansi" veziyyetde teqdim etmeleri vacib bir unsur deyil.. nezere alsaq ki, milyonlarla oyunda New York milyon veziyyetde tesvir olunub, bu adi haldir.. oyunda bele gosteriblerse o demek deyil ki, onlar mehz bele gorubler.. fikir ola bilsin ondan ibaretdir ki, Bakida nese bohran sheraiti zad olub, nese muharibe zad, her yer pis gundedi ve s.. bu barede hec pretenziya bildirmeyine deymez.. dil baresinde de qinamali ve qinamamali terefler var.. qinamali terefi odur ki, beli, oz dilimizde de nese olsaydi xosh olardi ki, konkret real duzeldibler.. bu bizik.. amma qinamamali terefi bundan daha tesirlidir.. nezere alsaq ki, Bakida rus dilini bilmiyeni ishe goturmurler hech, yolda gedende "bratuxa, kak dela? vse normalno?" deyib hal ehval tutulan bir yerde yashiyiriq.. forumda, fbda, tweeterde ve s. oz dilinde nese yazanda "по русский пожалуйста, я не понимаю" cavabi gelirse.. onlar da bunu gorurler.. gorurler ki, rus dili bu sheherin (olkenin yox mehz bu sheherin) "родной язык"ina chevrilir.. ona gore de teeccublenmeli hec ne yoxdu.. bele baxanda orta mexrec gotursek gozel bir shey duzeldibler, hem qrafika baximindan, hem sujet baximindan.. amma sistem trebovaniyeleri haqqinda hec yerden melumat tapa bilmirem.. imkan olsa yazin burda..

Изменено пользователем FuadiK
  • Yeri var! 2

Bakini "hansi" veziyyetde teqdim etmeleri vacib bir unsur deyil.. nezere alsaq ki, milyonlarla oyunda New York milyon veziyyetde tesvir olunub, bu adi haldir.. oyunda bele gosteriblerse o demek deyil ki, onlar mehz bele gorubler.. fikir ola bilsin ondan ibaretdir ki, Bakida nese bohran sheraiti zad olub, nese muharibe zad, her yer pis gundedi ve s.. bu barede hec pretenziya bildirmeyine deymez.. dil baresinde de qinamali ve qinamamali terefler var.. qinamali terefi odur ki, beli, oz dilimizde de nese olsaydi xosh olardi ki, konkret real duzeldibler.. bu bizik.. amma qinamamali terefi bundan daha tesirlidir.. nezere alsaq ki, Bakida rus dilini bilmiyeni ishe goturmurler hech, yolda gedende "bratuxa, kak dela? vse normalno?" deyib hal ehval tutulan bir yerde yashiyiriq.. forumda, fbda, tweeterde ve s. oz dilinde nese yazanda "по русский пожалуйста, я не понимаю" cavabi gelirse.. onlar da bunu gorurler.. gorurler ki, rus dili bu sheherin (olkenin yox mehz bu sheherin) "родной язык"ina chevrilir.. ona gore de teeccublenmeli hec ne yoxdu.. bele baxanda orta mexrec gotursek gozel bir shey duzeldibler, hem qrafika baximindan, hem sujet baximindan.. amma sistem trebovaniyeleri haqqinda hec yerden melumat tapa bilmirem.. imkan olsa yazin burda..

mende olan melumatlara gore bu oyundan ureyin istediyin kimi kayf tutmaq uchun operativ yaddash RAM 16gb-dan ashagi olmamalidir. Video karta da ki GTX 690 ve ya HD7990 komeyin olsun. Bu oyunu gorenden sonra PC-mi satmaga chox peshman oldum.. Yaxshi ki monitoru saxlamisham..

battlefield 3 chixanda o oyunu oynamaq uchun guclu konfiqurasiyali keys yigdirdim.. InshaAllah da payiza qeder vaxtim var.. Birshey yaradaram..

mende olan melumatlara gore bu oyundan ureyin istediyin kimi kayf tutmaq uchun operativ yaddash RAM 16gb-dan ashagi olmamalidir. Video karta da ki GTX 690 ve ya HD7990 komeyin olsun. Bu oyunu gorenden sonra PC-mi satmaga chox peshman oldum.. Yaxshi ki monitoru saxlamisham..
battlefield 3 chixanda o oyunu oynamaq uchun guclu konfiqurasiyali keys yigdirdim.. InshaAllah da payiza qeder vaxtim var.. Birshey yaradaram..

Xboxda chixmayaq?

znachit oynuya bilmedik))))

Məncə burada dili müzakirə etməyin heç bir fərqi olmayacaq.

Ən yaxşısı oyun istehsal edən şirkətə məktub yazmaqdır.

• Yeri var! 1

Пожалуйста, войдите для комментирования

Вы сможете оставить комментарий после входа

Войти сейчас
 Поделиться

• Сейчас на странице   0 пользователей

• Нет пользователей, просматривающих эту страницу.
  • Создать...