Перейти к публикации

Aliram: Niva ucun biksenon

Inqilab 092
 Поделиться

Рекомендованные сообщения

0rxan116 qaqa bu mawin taniwdi? Imenna bu ksenonnan istiyirem.Ag rengde gormuwem bu rengden,cox qeweng gorunur bu reng ksenon luboy reng mawinda.

Rzazede,qaqaw baxmiwam ora yoxdu orda.

He mehle ushagidi bu renge rozivi ksenon yarashdigi uchun dedim getdi rozivi qoydu,biksenondu bazardan alib sehv elemiremse 80manata.

Ag Niva mende gormushem ne bilim menim oz fikrimce ag nivaya ksenon yox ele adi ag lampa daha gozel yarashir.

He mehle ushagidi bu renge rozivi ksenon yarashdigi uchun dedim getdi rozivi qoydu,biksenondu bazardan alib sehv elemiremse 80manata.

Ag Niva mende gormushem ne bilim menim oz fikrimce ag nivaya ksenon yox ele adi ag lampa daha gozel yarashir.

Ag nivaya bele goy reng daha yaxwi tutur,amaki men istemirem cox adamda olan reng olsun,bu rengden azdi weherde,satanlarda deyirki bu reng hem zeyif iwiqlandirir,hemdeki cox adam istemir deye olarda cox getirmirler bunnan.Vasmoy bazarinnan ?

bi ksenon orda var men oz nivamcun ordan almisam sabah baxib sene deqiq cavab deyerem 

biksenon vare,men istediyim reng yoxdu.orda ancaq ag,goy,birdeki saridi,o renglerdeki butun weherde var

Содержимое этого сообщения скрыто.
Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.

Ag nivaya bele goy reng daha yaxwi tutur,amaki men istemirem cox adamda olan reng olsun,bu rengden azdi weherde,satanlarda deyirki bu reng hem zeyif iwiqlandirir,hemdeki cox adam istemir deye olarda cox getirmirler bunnan.Vasmoy bazarinnan ?

He onu duz deyirsen doludu.Amma men senin yerive olsaydi ishglari guclu lampayla deyisherdim daha gozel gorsenir ele neyinki roziviy ksenon.He vasmoyun bazarindan alib.

He onu duz deyirsen doludu.Amma men senin yerive olsaydi ishglari guclu lampayla deyisherdim daha gozel gorsenir ele neyinki roziviy ksenon.He vasmoyun bazarindan alib.

adi lampadan nese hec xowum gelmir.Muveqqeti rozvi ksenon istiyirem,Allah qoysa imkan olan kimi g klass farasi alacam,cox xowum gelir onnan.

Inqlab092 - Eyer xenonu vid uchun, "qlamur"-luq uchun qoyursansa bashqa mesele.

Ancaq bir dost kimi deyimki, xenon linza ile qoyulmalidir. Yoxsa duzgun ishiqlandirmir. Ve gece vaxti, uzun uol surende, ve s. adami yorur.

Ps - onuda deyimki, yaxshi ustonovka eliyende ferq eliyir biraz.

Изменено пользователем Tofiq

Inqlab092 - Eyer xenonu vid uchun, "qlamur"-luq uchun qoyursansa bashqa mesele.

Ancaq bir dost kimi deyimki, xenon linza ile qoyulmalidir. Yoxsa duzgun ishiqlandirmir. Ve gece vaxti, uzun uol surende, ve s. adami yorur.

Ps - onuda deyimki, yaxshi ustonovka eliyende ferq eliyir biraz.

Olarin hamsinnan xeberin var qardaw.Men muveqqeti istiyirem ksenonu,fara alana kimi.Hemdeki mene sadece vid lazimdi,rayona tez tez geden deyilem+weherdede iwiqlandirma demek olarki yaxwidi.Prosta uje bir hefteye yaxindiki rozvi reng axtariram tapa bilmirem.

• Yeri var! 1

Olarin hamsinnan xeberin var qardaw.Men muveqqeti istiyirem ksenonu,fara alana kimi.Hemdeki mene sadece vid lazimdi,rayona tez tez geden deyilem+weherdede iwiqlandirma demek olarki yaxwidi.Prosta uje bir hefteye yaxindiki rozvi reng axtariram tapa bilmirem.
Basha dushdum.

Farani niye deyishmek istiyirsen bes?

Qalik faralari cooming?))

adi lampadan nese hec xowum gelmir.Muveqqeti rozvi ksenon istiyirem,Allah qoysa imkan olan kimi g klass farasi alacam,cox xowum gelir onnan.

Inshallah alarsan.

Basha dushdum.

Farani niye deyishmek istiyirsen bes?

Qalik faralari cooming?))

very soon)

Inshallah alarsan.

Allah qoysa.

Гость
Эта тема закрыта для дальнейших сообщений.
 Поделиться

• Сейчас на странице   0 пользователей

• Нет пользователей, просматривающих эту страницу.
  • Создать...