Перейти к публикации

Нужен мастер по удалению вмятин без покраски

elmar677
 Поделиться

Рекомендованные сообщения

Hamiya salam.tecili olaraq bez kraska usta lazimdi.ishine cavabdeh olsun.ishi gorenden sonra esla bilinmesin.oz mashinim uchun isteyirem.w202.kapotun kant terefinde balaca batiq var.kimse taniyirsa ve bele bir ish ozu gordurubse pliz mob nomresin yazin.umumiyyetle mumkunduki bunu ele elemek ki sonradan bilinmesin ya bu deyilenler hamisi naqildir?ucuz ish goren axtarmiram amma real qiymet olsun.evvelceden teshekkur

Содержимое этого сообщения скрыто.
Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.
  • Yeri var! 2

0503860196 Natik. Zeng vuranda denen Auto.az avtoklubun mashinidi ve chekil qiraga.

• Yeri var! 3

Bilecer yolunda nebilim ne GARDASHLAR adli prafilaktoriyada , adi Firuzdu 0556322062 Ishine soz ola bilmez!

Ancag bez kraska ishleri ile ishlayir

• Yeri var! 2

Автор, можете сами попробовать:

Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.
  • Yeri var! 2

0503860196 Natik. Zeng vuranda denen Auto.az avtoklubun mashinidi ve chekil qiraga.

choxsaqol Qardashim.mutleg hem zeng edecem hemde gedecem Natiqin yanina amma elave usta nomreleri olsa daha yaxshi olar.teshekkur edirem

Bilecer yolunda nebilim ne GARDASHLAR adli prafilaktoriyada , adi Firuzdu 0556322062 Ishine soz ola bilmez!

Ancag bez kraska ishleri ile ishlayir

choxsaqol Eziz Qardash.mutleq Fizuli ile de danishacam.gorek bu ishin sonu neche olur.sheherde olanda neche ustanin yanina getdim.biri behane getirdi,bir dediki maksimum duzeldecem ki bilinmesin.bir sozle sohbetlerinden basha dushdumki 100%zemanet veren azdir.zemanet verende ele qiymet dediki teze kapot alib qoysam ondan ucuz basha geler.men pul kesmek fikrinde deyilem amma herbir ishinde oz qiymeti var

Олег. Номря бирди

Oleq nomre birdir,raziyam amma nevaxt zeng edirem Oleqe deyirki 2 ayliq elimde ishim var,2 aydan sonra gel.2ayda men gozleye bilmirem.Bakida ilde 2-3 defe oluram o da bilinmir hansi vaxtlar.evvelceden novbe ala bilmirem.

Автор, можете сами попробовать:

sam eto kak?rus forumlarindan oxudum,fenle arxadan qizdirirsan sonrada soyuq hava kutlesin(balon s jatim vozduxom)vurursan arxa hisseden..amma bu metodu edenler narazi qaliblar.effekt 0

Bayilda zapravkada mashini saxladim 1 gecelik.seher gelende gordum ki kapotda batiq var.hansi mamasi goychek bunu edibse indiye kimi duzeltdire bilmirem.

choxsaqol Qardashim.

hamiya derin teshekkur.Oleqin yanina getmishdim,onun yaninda duzeltdirdim.Oleq semimi,professional ve qabiliyyetli oqlandir.batiqi ele duzeltdi ki esla bilinmedi.halaldir.temani baqlaya bilersiz.choxsaqolun

• 1 месяц спустя...
hamiya derin teshekkur.Oleqin yanina getmishdim,onun yaninda duzeltdirdim.Oleq semimi,professional ve qabiliyyetli oqlandir.batiqi ele duzeltdi ki esla bilinmedi.halaldir.temani baqlaya bilersiz.choxsaqolun

Zəhmət olmasa Oleqin telefon nomrəsini yazardız.

Alishka demishdi ki, Meshtagada var usta. Alishkaninda ustalari superdi

• 2 недели спустя...
Zəhmət olmasa Oleqin telefon nomrəsini yazardız.

BEZKRASKA USTALARI

Faik 0506365910

Firuz 0556322062

Maftun 0556921217-0702511051(Реклама Запрещена! saytinda 100%zemanet verir ishine)

Natiq 0503860196

Oleq(5+) 0503118355

Rasim 0503130524

Ruslan-Amid 0556730034-0705353631

Zimistan 0503583783

Ilham 0503544060

Rauf 0503731297

nezerimde olan bezkraska ustalar bunlardir.ancaq Oleqin yaninda ish gordurmushem,chox raziyam

• Yeri var! 2

Бу Олегин ишледии ер хардаду?

• 7 лет спустя...

20 Yanvarda Usta Rasim var isine soz ola bilmez ideal isdiyir 0703130524- 0503130524

Пожалуйста, войдите для комментирования

Вы сможете оставить комментарий после входа

Войти сейчас
 Поделиться

• Сейчас на странице   0 пользователей

• Нет пользователей, просматривающих эту страницу.
  • Создать...