Перейти к публикации

Вопрос-Ответ по автомобильным темам (Часть 2)


moFF
 Поделиться

Рекомендованные сообщения

flewkaya mahni atanda nece  elmey olar bassni yada xodni azaldmag ?

Mahnının keyfiyyəti yüksək olmalıdır. Onu tənzimləmək mümkün deyil. Bir də maqnitafonda tənzimlənir göstəricilər. Ceyhun (Android788) mənim maqnitafonumu tənzimlədi və sadəcə qapılardakı səsgücləndiricilər mahnıya görə 40-45 volume arası çatdırır.

Содержимое этого сообщения скрыто.
Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.

  • Yeri var! 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Mene Azik(aparaturwik) dedi bes yazilma gaydasi var oncun maragli geldi mene 

Изменено пользователем 093
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Mene Azik(aparaturwik) dedi bes yazilma gaydasi var oncun maragli geldi mene 

Düzdü, CD formatında musiqi keyfiyyətli olur, amma sonradan yazılma disklərdə keyfiyyət axtarmaq üçün gərək musiqini internetdən yükləyəndə keyfiyyətli olsun, yoxsa xeyri yoxdur. Bir də CD-ni MP3 kimi yazanda musiqilər sıxılır və keyfiyyəti azalır. Sən aparatura mövzusunu Ceyhunla danış, o yaxşı bilir. Mənim maqnitafonumu hardasa 5 dəqiqəyə 4-5 musiqi ilə düzəltdi.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Mene Azik(aparaturwik) dedi bes yazilma gaydasi var oncun maragli geldi mene 

birde internetde ele mahnilar var sirf bass ucundu. sesi azaldirlar mahninin ozunde. ing dilinde bass boosted gedir. basavikin effektini yoxlamaq ucun eladi

Содержимое этого сообщения скрыто.
Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.

  • Yeri var! 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Кто-нибудь знает приблизительные цены на бампер, левое крыло и капот на Hyundai Veloster.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Всем привет.

Ребята у кого есть хорошие знакомые в Грузии ?

Очень нужно узнать цену на мотор БМВ Е36 М3 с качественной установкой .

Цена интересует без растаможки !

Всем заранее большое спасибо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Kapotun icherine hansi material chekmek olarki istiliyi chox vermesin uze ? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Kapotun icherine hansi material chekmek olarki istiliyi chox vermesin uze ? 

Rodnoy var istiyirsen?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Rodnoy var istiyirsen?

 

isteyirem. necheye chixir ? qaqa mene xirda detallar lazim olur. sizin yer hardadi ? gelim baxim xoshuma gelen bir shey olsa goturum. birdeki bir iki oluxana yeri diye bilersen mene. ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

isteyirem. necheye chixir ? qaqa mene xirda detallar lazim olur. sizin yer hardadi ? gelim baxim xoshuma gelen bir shey olsa goturum. birdeki bir iki oluxana yeri diye bilersen mene. ?

ne lazimdi yaz mene!

  • Yeri var! 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

ne lazimdi yaz mene!

LS yoxla. 

 

 

stp material hardan ala bilerem ? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

есть фотка 39го на дисках алпина?   хочу посмотреть как вглядить 18-е диски алпина на 39

вот такие диски

 

     

Содержимое этого сообщения скрыто.
Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.

  • Yeri var! 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Mene Azik(aparaturwik) dedi bes yazilma gaydasi var oncun maragli geldi mene 

Ay kiwi

Bu Azik hacanan aparaturwik olub?

Armaturwik ola biler.aparaturwuk hec vaxt

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

seliqeli el ishi olan usta lazimdir. salon yigan. taniyan varsa zehmet olmasa yazsin 

Содержимое этого сообщения скрыто.
Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Pechi, ashagidaki bosh yere surushdurmek (yuxariya monitor qoymaq ucun) ne qeder xercim chixar.. bir de ki, pechi ashagi surushdurennen sora nese problem olmaz ki?

Содержимое этого сообщения скрыто.
Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Pechi, ashagidaki bosh yere surushdurmek (yuxariya monitor qoymaq ucun) ne qeder xercim chixar.. bir de ki, pechi ashagi surushdurennen sora nese problem olmaz ki?

buna ozum cavab tapdim))

men yuxari monitor qoydurmag istiyirem.. ora nese elave kabel chekilecek?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Уважаемые форумчане,

http://www.ebay.com/itm/H8-40W-80W-LED-CREE-T6-XML-Angel-Eye-Halo-Light-BMW-White-E71-F01-F02-750i-750Li-/171168594316?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&fits=Make%3ABMW&hash=item27da71798c&vxp=mtr

 

 

использовал ли ктото подобное?и стоит ли вовсе по вашему мнению?хочу поставить это и ксенон в противотуманки вот только не знаю как это скажется на электронике.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Уважаемые форумчане,

http://www.ebay.com/itm/H8-40W-80W-LED-CREE-T6-XML-Angel-Eye-Halo-Light-BMW-White-E71-F01-F02-750i-750Li-/171168594316?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&fits=Make%3ABMW&hash=item27da71798c&vxp=mtr

 

 

использовал ли ктото подобное?и стоит ли вовсе по вашему мнению?хочу поставить это и ксенон в противотуманки вот только не знаю как это скажется на электронике.

ставил на Е38,выбросил через месяц.при повороте ключа кольца начинали мигать.не знаю с чем это было связано,с неправильной установкой или китайским производителем.покупал за 80 азн.ошибку на борт комп не дают,если ставить обманки.у меня борт комп не ругался на них

Изменено пользователем Самир М
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

оо сорри.только сейчас заметил что там только лампочки,а не сбор кольца с блоками.думаю с ними проблем не должно быть

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Гость
Эта тема закрыта для дальнейших сообщений.
 Поделиться

  • Сейчас на странице   0 пользователей

    • Нет пользователей, просматривающих эту страницу.
×
×
  • Создать...