Перейти к публикации

Продаю: Ipad 2 16GB Wi-Fi

GuliyevicH
 Поделиться

Рекомендованные сообщения

Ishlenmish Ipad2 16gb Wi-Fi satiram.. Demek olar ki, 1 saat ishlenib.. Sadece maraq uchun aldim, 1 saatliq ishletdim, tezden qoydum yerine. heves de yoxdur o boyda sheyi gezdirmeye.. Hamida var qoy mende de olsun prinsipi ile aldim. Neye gore 3g almadim?! Chunki men onsuz da bele sheylerden az istifade edirem.. internet lazim oldu Noutbuk var. Hem de 3g-ye gore her ay artiq olaraq Vodafone Limitsiz 3g internete gore 57 manat oduyurem.. Onu da istifade edem ya etmeyem. hem de tutmagi bir zada derman deyil.. Ona gore Wi-Fi aldim.. Indi mashallah Wi-Fi her yerde var..

Girirsen Glamur bir restorana ve ya club-a.. Goturursen Ipad2-ni girirsen inete via Wi-Fi .. Hami da baxir sene.. Seviyye bir sozle. :( . hech bir cizigi yoxdur.. Ustunde APPLE WIRELESS KEYBOARD hediyye verirem... Nezerinize chatdiriram ki, bu keyboard Bakida 100 AZN-den yuxaridir.. Chox gozel ve rahat bir sheydir.. Hech istifade etmemishem....

Shekli yoxdur.. Chunki hal-hazirda bu menim uchun mumkun deyil yerleshdiyim mekana gore.. Yeqin ki, podpis-imden basha dushdunuz.. :( Google-de shekilleri nece deyerler ite tokdur..

Qiymeti: 650 AZN

Telefon: (050) 4490090 ; (055) 2490090

post-6585-0-37621300-1306873092_thumb.jppost-6585-0-83998300-1306873107_thumb.jp

P.S. Xahish edirem "negd 400 manat vererem ", ne bilim "chox bahadir" kimi tekliflerle narahat etmeyesiniz.. Camaatin pulu goyden tokulmur..

P.S.S. Forumda kommentlerinin sayi 500-den yuxari olan yuzerlere 50 AZN endirim ede bilerem.. Amma qardash yuzer olsa, biraz da endirim ederem.. :)

Изменено пользователем GuliyevicH

Satildi... Movzunu baglaya bilersiz..

Содержимое этого сообщения скрыто.
Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.

Гость
Эта тема закрыта для дальнейших сообщений.
 Поделиться

• Сейчас на странице   0 пользователей

• Нет пользователей, просматривающих эту страницу.
  • Создать...