Перейти к публикации

Мой Джейран! Speedhunter:)

The Power Of Dreams
 Поделиться

Рекомендованные сообщения

Buda menim ceyranim.

2006-ci il Honda Accord (Europian)

FULL OPTIONS

Body Kit

4 eded dumana qarshi (xenon 6000K)

Arxa spoiler natura karbon.

Ses bogucular hele temirdedi.

Shekiller tezlikle elave edecem,sadece mashinin ishi hele temiz qutarmayib.

1.Bu shekildeki kok rengi ile bele eletdirsem nece gorsener?Yada ki o rengin evezine qirmizi reng olsa.(Mende kalotkalarin ustu de qirmizi brembodu)

2.Ustundeki ses bogucu bashligi yaxshi yarashir yoxsa elinde tutdugu?

post-8016-1273010205_thumb.jpg

post-8016-1273010671_thumb.jpg

post-8016-1273010672_thumb.jpg

post-8016-1273010801_thumb.jpg

post-8016-1273014083_thumb.jpg

post-8016-1273014085_thumb.jpg

Изменено пользователем The Power Of Dreams
  • Yeri var! 2

Sagligiva gismet zordu. Ustundeki yaxsidi menim fikrimce qoy ele o galsin.

Sagligiva gismet zordu. Ustundeki yaxsidi menim fikrimce qoy ele o galsin.

Chox sagol qaqa! Ustundekini ona gore deqiq qerara gele bilmirem ki,chunki stoplarin yumrulari ile biraz uygun gelmir,ama her ikisini de qoyanda zor gorsenir) Mende 2 terefli chixishdi,men de ele ustundekini dushunurem

narinci mashina qara kapot yadaki nese kantlar qesheng gorunur. ama qaraya narinci. realda nece gorunecek maraqlidir. photoshopu bilenlere de reala daha yaxin elesinler. onda uje qerar vermek olacaq mence

Содержимое этого сообщения скрыто.
Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.
.. mashin bele gelib yoxsa sonradan yigmisan ??

Bu maşını bir dəfə də görmüşük. Turbinanı qoşdurmamısan?

Səsboğucuya başlıq qoyursansa, sistemə də nəsə eləsən pis olmaz.

Azərbaycan avtomobil istismarı qanunvericiliyində 2 rəngli maşına icazə yoxdu. Elə deyil?

Bu maşını bir dəfə də görmüşük. Turbinanı qoşdurmamısan?

Azərbaycan avtomobil istismarı qanunvericiliyində 2 rəngli maşına icazə yoxdu. Elə deyil?

%nendi men bilen. prosto deqiq %ni bilmirem.

narinci mashina qara kapot yadaki nese kantlar qesheng gorunur. ama qaraya narinci. realda nece gorunecek maraqlidir. photoshopu bilenlere de reala daha yaxin elesinler. onda uje qerar vermek olacaq mence
Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.
.. mashin bele gelib yoxsa sonradan yigmisan ??

Ona gore narincinin evezine qirmizi etmek isteyirem,chunki hem disklerin kenarlari qirmizi olacaq,hem de kalotkalar qirmizidi mende. Mashini burda yigdirmishiq,buferler amerikadan gelib,dumana qarshi faralar burda yigilib,mashini alandan hesablasaq texmini 5-6 ay usta yanlarinda olmusham.

Bu maşını bir dəfə də gцrmьşьk. Turbinanı qoşdurmamısan?

Turbo qurashdirilacaqdi,hazirlashmishdim.Sadece yaxin ushaq lancere qoydu karobka otkaz getdi ve sokdurdu elave xerc chixdi.Avtomat idi.Mende de avtomatdi.Burda axtardim mexanika karobka,tapsaydim basha bash deyishecekdim karobkalari,ama tapa bilmedim,sora da nese turbo qoydurmaq hevesinden dushdum.Sebebi ise gorduyum qezalar oldu!ALLAH QORUSUN!AMIN!

Ses bogucunu bir defe xoruldatdim 2 hefte surdum apardim evvelki sesine qaytartdim,teze teze lezzet eliyir sora adamin bashina dushure sesi.Ona gore sesine deymiyecem.Mende 2 chixishlidi ama 2 mator olduguna gore zavod 2 chixisha sadece 1 ses bogucu qoyub.mende buferde 2 chixishli oldugu uchun getdim Accordun zavod ses bogan qazanini tapdim aldim.

Ona gore narincinin evezine qirmizi etmek isteyirem,chunki hem disklerin kenarlari qirmizi olacaq,hem de kalotkalar qirmizidi mende. Mashini burda yigdirmishiq,buferler amerikadan gelib,dumana qarshi faralar burda yigilib,mashini alandan hesablasaq texmini 5-6 ay usta yanlarinda olmusham.

Turbo qurashdirilacaqdi,hazirlashmishdim.Sadece yaxin ushaq lancere qoydu karobka otkaz getdi ve sokdurdu elave xerc chixdi.Avtomat idi.Mende de avtomatdi.Burda axtardim mexanika karobka,tapsaydim basha bash deyishecekdim karobkalari,ama tapa bilmedim,sora da nese turbo qoydurmaq hevesinden dushdum.Sebebi ise gorduyum qezalar oldu!ALLAH QORUSUN!AMIN!

sirr deyilse necheye basha geldi tam ?? maraqli gorunushu var

%nendi men bilen. prosto deqiq %ni bilmirem.

Men bildiyime gore 25 faiz olmalidi idi,ama ki deyesen sehvdi.Eshi birde ki eger 25 faizdise birde gordun polis saxladi dedi sende 26 faizdi olmaz surmek))) zarafat)

sirr deyilse necheye basha geldi tam ?? maraqli gorunushu var

Hardasa ustapulu biryerde 6000 manatdan biraz chox.Hemde mende burdan alinan mal azdi,choxsu xaricden geldiyi uchun yol pululari bahadi.Ama o qiymete disk teker daxil deyil.Hardasa 1200 manat da ona vermeliyem

Ses bogucunu bir defe xoruldatdim 2 hefte surdum apardim evvelki sesine qaytartdim,teze teze lezzet eliyir sora adamin bashina dushure sesi.Ona gore sesine deymiyecem.Mende 2 chixishlidi ama 2 mator olduguna gore zavod 2 chixisha sadece 1 ses bogucu qoyub.mende buferde 2 chixishli oldugu uchun getdim Accordun zavod ses bogan qazanini tapdim aldim.

Həə, 2.0l həcmli mühərriklərdə sol tərəfdən çıxır qazan. Səsini dəyişmək üçün neyləmişdin?

Изменено пользователем Avtomaniya

Saglignan

Mence diskleri 19 ya da 20 qoysan lap yaxshi olar

Bodykit nan balaca gorsanir

Gostardiyin rengde kapotu ranglatdirma

Maksimum karbon ela

Shaharda hela rangnan kombinirovanniy Nissan Tiida va Porsche Cayyene var. Chox lesh gorsanir

Həə, 2.0l həcmli mühərriklərdə sol tərəfdən çıxır qazan. Səsini dəyişmək üçün neyləmişdin?

Katalizatordan sora ses bogucunu ayirdilar,qazansiz bosh turba ile elave elediler:).Ses super chixirdi.Men gozlemirdim ele ses chixar,kayfini tutdum sora gordum surmek olmure adamin bashina dushur ses.Indi hava filterini deyishmek isteyirem,onu deyishsem ses onsuzda babat chixacaq.

Saglignan

Mence diskleri 19 ya da 20 qoysan lap yaxshi olar

Bodykit nan balaca gorsanir

Gostardiyin rengde kapotu ranglatdirma

Maksimum karbon ela

Shaharda hela rangnan kombinirovanniy Nissan Tiida va Porsche Cayyene var. Chox lesh gorsanir

Chox sagol qaqa! Mashin ozu yumshaq deyil,ona gore 19-20 yaramir Bakinin yollarina.18 ile mashin taxta kimidi.Ama 19-la da 1-2 gun surmushem zor gorsenirdi 5 ulduz idi ozude.Hal hazirda 16-liqdi:) ustundekileri satdim indi 5 ulduz 18-lik goturmeliyem.

Disklere fikir verin:)) (seksidi)

Katalizatordan sora ses bogucunu ayirdilar,qazansiz bosh turba ile elave elediler:).Ses super chixirdi.Men gozlemirdim ele ses chixar,kayfini tutdum sora gordum surmek olmure adamin bashina dushur ses.Indi hava filterini deyishmek isteyirem,onu deyishsem ses onsuzda babat chixacaq.

Rezonatoru ayırıblar, hə? Arxa qazan olduğu kimi qalmışdı? Neçə min dövrə ilə sürürsən maşını?

Avtomat trasmissiyanın səsi onsuz da çıxır, hələ qurdalayanda lap hay-həşir salır.

Mawin lezzet eledi))goz deymesin.sozun esil menasinda "efir"

saqliqnan wadliqlara suresen..

kapotu mencede rengetmek lazim deyil...ses bogucu da usdundeki zordu...

Javid, +1

bu yaxinlarda mashini sheherde gormushdum, diskler "bunlug" deyil, mence. bele bodykitnen seksual bir shey tapmaq lazimdi

• Yeri var! 1

Rezonatoru ayırıblar, hə? Arxa qazan olduğu kimi qalmışdı? Neзə min dцvrə ilə sьrьrsən maşını?

Avtomat trasmissiyanın səsi onsuz da зıxır, hələ qurdalayanda lap hay-həşir salır.

Rezanator bilmedim nedi) Katalizatordan sora mende 2 eded qazan gelir.2-si de ayrildi qazansiz qaldi. Mashinin dovresi 8000-di.

Mawin lezzet eledi))goz deymesin.sozun esil menasinda "efir" saqliqnan wadliqlara suresen..

kapotu mencede rengetmek lazim deyil...ses bogucu da usdundeki zordu...

chox sagol qaqa! Opurem

Javid, +1

bu yaxinlarda mashini sheherde gormushdum, diskler "bunlug" deyil, mence. bele bodykitnen seksual bir shey tapmaq lazimdi

Disk mashinin vidini sondurub konkret:) bu realligi ozum bilirem) Tecili disk teker lazimdi.Bu variant necedi?

Rezanator bilmedim nedi) Katalizatordan sora mende 2 eded qazan gelir.2-si de ayrildi qazansiz qaldi. Mashinin dovresi 8000-di.

Orta qazandı rezonator. Mühərrikin neçə min dövrə olduğunu soruşmadım, neçə min dövrə ilə sürdüyüvü soruşdum. Hər halda 8000 dövrə ilə sürmürsən. 3000 dövrə 110km/saat deməkdi. Əgər qaz pedalının belinə minirsənsə, birdən 5000 dövrəyə də qaldırmaq olur mühərriki, o da normadan daha çox benzin yeməsinə səbəb olur, 161-in 2.0l mühərriklə 17 litr işlətməsi kimi.

Bu obveslə maşının aşağı düşməyi lazımdı məncə. Ya da 19" disk-təkər olsun ki, yaraşsın.

Изменено пользователем Avtomaniya

Mashinin superdi Tebrikler. Kapotun ustunu karbon elesen vapshe super olar

Очень часто вижу твою машину на Баксовете, напротив пармюрного магазина, машина красиво собрана, и со вкусов, срочно R18.

А так саглыгнан води, она единка.

Saglignan gagash!

Nehayet ki bir tema achdin, mashinivi burada muzakire elemek olar

Пожалуйста, войдите для комментирования

Вы сможете оставить комментарий после входа

Войти сейчас
 Поделиться

• Сейчас на странице   0 пользователей

• Нет пользователей, просматривающих эту страницу.
  • Создать...