Перейти к публикации

Продаю маркеры для шины


Wa1do
 Поделиться

Рекомендованные сообщения

Fariz menede ag lazimdi gunorta ve ya axsam sabirundan sonra goruwekde brat imkan var Raufa dimisdim men.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Vallah, hamının sifarişini sayıb, almışdım. 12 dənə atam əliylə marker qoyub, di gəl ki, yolda açıblar.

Qoy görüm, bu pulu əlimə normal vəziyətdə sala bilsəm, yenə göndərərəm İnşallah. Bu səfər sifarişli göndərəcəm ki, açılsa kompensasiyamı alım. Yoxsa belə baxanda 60 manat elə də az pul deyil.

Fariz menede ag lazimdi gunorta ve ya axsam sabirundan sonra goruwekde brat imkan var Raufa dimisdim men.

Arif, qaqaş, sənə çatmasa, evə gedim, birbaşa sənə evə göndərərəm. Axırıncı imtahanı da verim 5-ci gün, bir az işim var, onları da həll edim, evə gedəcəm İnşallah.

Sadəcə poçtla göndərdiyim üçün çox mal göndərəndə ucuz başa gəlir mənim üçün.

İstəyən varsa deyin, alım, yenə göndərim.

тогда наверное 2 белых возьму

A жёлтый не возмёш? Ты жёлтый тоже хотел, из за этого спрашиваю.

Осталось тa, который за 8 манат. Белый и серебристый.

Изменено пользователем Avtomaniya
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Остался только один жёлтый маркер

Ждём следующей партии

Содержимое этого сообщения скрыто.
Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Остался только один жёлтый маркер

Ждём следующей партии

Sarını ///MPovver istəmişdi.

Содержимое этого сообщения скрыто.
Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.

İnşallah o biri səfər sağ-salamat çatar. Deyir sifarişli göndərəndə əgər göndərdiyin bağlama açılıbsa, kompensasiya belə tələb edə bilirsən.

Gözüm qorxub artıq.

Изменено пользователем Avtomaniya
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Мои фламастеры у кого?белый и красный?когда и где их можно взять?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Мои фламастеры у кого?белый и красный?когда и где их можно взять?

У меня. Завтра вечером на собируне будешь?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Остался только один жёлтый маркер

Ждём следующей партии

Fariz sari-ni da mene verersen prosto mende 50 manatdi

Содержимое этого сообщения скрыто.
Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Fariz sari-ni da mene verersen prosto mende 50 manatdi
Содержимое этого сообщения скрыто.
Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.

Problem yoxdur, yazaram kitabcaya, sonra verersen )))

На колесах надписи сделал уже?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Mən burda bir maşında görmüşəm. Təkəri yazın, şəkilini qoyun görüm, necə oldu. Özümə də maraqlıdı.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Yene mene catmadida. Bele is gormurler Rauf kimne zakaz verib onada o catmalidi yoxsa mene ag ver mene girmizi ver bele olmaz.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Yene mene catmadida. Bele is gormurler Rauf kimne zakaz verib onada o catmalidi yoxsa mene ag ver mene girmizi ver bele olmaz.

Arif mən yazıq neyləyim ki, şərəfzsizlər açıb götürüblər? Burda mənlik bir şey varsa, pulsuz göndərim sənə. Guya mənə xoşdu 60 manat ziyana getmək? Andreylə sənin sifarişlərin çatmadı. Cümşüdlə ///MPovverin sifarişi çatmışdı sağ-salamat. Sİzin sifarişləri yolda açıb götürüblər. Şəkilə bax. İsveç dövləti o qədər çiqan günündədi ki, konvertin ağzını bantla bağlasın? Onun özünün yapışqanı olur.

Söz, evə gedim, alıb göndərəcəm düz evivizə. Onu da deyim ki, artıq 8 manatlıqlardan qalıb ancaq. Adresi mənə Şİ-a yazarsan, gözləyəcəm. Sözümü tutmuşam, amma, çıxan problemlərə görə üzr istəyirəm yenə də. İnan ki, mənlik bir şey yoxdu sifarişivizin çatmamasında.

Содержимое этого сообщения скрыто.
Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.

Изменено пользователем Avtomaniya
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Белый и жёлтый маркеры ещё лежат в бардачке... 2101 и М-повер, вы не будете брать их?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

если белый есть беру плизз позвани 0507400062

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

если белый есть беру плизз позвани 0507400062

Qaqaş, incimə, o mallar sifarişlə gəlib. Mən özbaşına mal göndərməmişəm. Əgər almasalar, Arif götürəcək yəqin.

Onsuz da artıq yollamayacam. Axırda üzüm qara çıxır bəzi bizim naşükür, şərəfsiz məmurlarımız ucbatından. Əgər Arifə çatmasa, ona söz vermişəm göndərəcəm, çatsa, daha mövzu bağlanacaq.

Sifarişi verənlərdən xahiş edirəm sifarişlərini götürsünlər. Mən öz başına göndərməmişəm o markerləri. Siz istəmisiz, mən də alıb, yollamışam.

Sifirişi çatmayanlardan isə üzr istəyirəm. Çünki mənim bir günahım yoxdu, yolda bağlamanı açıblar.

Fariz, ///MPovver və 2101 almasa, mənə de.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Ag reng kimese catmasa Fariz goruwub onu senden goturerem. Rauf cox sagol brat.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Fariz, 2101 və ///MPovver götürmədi markerləri?

Götürmədisə, ver Arifə. İnciməsinlər, amma, sifarişi veriblər, mən də gec də olsa çatdırmışam. Gecikməyə görə üzr də istəmişəm. Malı almırlarsa, desinlər almırıq. Heç kimi məcbur etmirəm. Müştəri haqlıdı istənilən halda. Əvvəl ürəyi istəyirdi, indi istəmir. O istəmir, başqası istəyir. Burda problemli heç nə yoxdu.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

rəngləməyinə rənglədim, bəs sabah silmək istəsəm - onda necə?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Гость
Эта тема закрыта для дальнейших сообщений.
 Поделиться

  • Сейчас на странице   0 пользователей

    • Нет пользователей, просматривающих эту страницу.
×
×
  • Создать...