Перейти к публикации

Кому что привезти из Таиланда?


proizvoditel
 Поделиться

Рекомендованные сообщения

teyyare deyendeki, iki matorlu, benzinle ishleyen boyuk teyyarelerin kichik ucha bilen idare olunan kamerali wifi-la baglanan teyyare modeli))

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

www.rocketsound.co.th

www.zenithautosport.com

th.kenwood.com

www.elevopst.com

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

salam qaqa sennen bir shey oyrenmek isterdim mene skaner aparati lazimdi modeli DataLogic 2100 shekildekine oxshayir! tapsan qiymetini yaz razi olsam mene bir 100 dene lazim olacaq!

Содержимое этого сообщения скрыто.
Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

menim qardashim 1-2 dene desen alinardi, 100 dene, menlik deyil, incime

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

senin dediyini axtardim, amma deyir ki, bizde bele sheyler olmur, ebay-dan bax belke tapdim, balaca qutu var, telefonun yanina goyursan 1 deqiqeden sonra telefon hechne tutmur, amma sen dediyin kimi ichine nese taxan proslushka yoxdu, hem deki, bizde teze qanun qebul olunub bele sheyler baresinde, xeberin yoxdu, bele sheylerden istifade ederek nese subut eleye bilmersen, ne rasmatrivaetsya kak vesheystvennoe dakazatelstvo. bu shenbe bazar yene baxacam, osa deyerem))

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

senin dediyini axtardim, amma deyir ki, bizde bele sheyler olmur, ebay-dan bax belke tapdim, balaca qutu var, telefonun yanina goyursan 1 deqiqeden sonra telefon hechne tutmur, amma sen dediyin kimi ichine nese taxan proslushka yoxdu, hem deki, bizde teze qanun qebul olunub bele sheyler baresinde, xeberin yoxdu, bele sheylerden istifade ederek nese subut eleye bilmersen, ne rasmatrivaetsya kak vesheystvennoe dakazatelstvo. bu shenbe bazar yene baxacam, osa deyerem))

nese subut elemek uchun istemirem qaqa,ishveren deyilem. sadece oz ishim uchun lazimdi. Yalan olan sohbetlerin ustunu achmaq uchun.Neyse bu bir qiraga,men sene gizli kamera demishdim alishqanda,onun qiymeti nedi?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

2000 BHT deyir, mence 1500 BHT salmaq olar 1$=32BHT

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

bu neyin qiymetidi?

alishqanda kamera sesi yazir yoxsa yox?shekili olsaydi qoyardin

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Гардаш, нужна плёнка Пурпурового цвета 5-15%. Чем меньше будет % тем лучше!

Нужно получить эффект от плёнки, как на анти-бликовом лобовом стекле S class, X5 и т.д.

Если будет, то интересует цена 1ого метра и полного Рулона. Заранее спасибо.

Как на фотографии

Содержимое этого сообщения скрыто.
Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Гардаш, нужна плёнка Пурпурового цвета 5-15%. Чем меньше будет % тем лучше!

Нужно получить эффект от плёнки, как на анти-бликовом лобовом стекле S class, X5 и т.д.

Если будет, то интересует цена 1ого метра и полного Рулона. Заранее спасибо.

Как на фотографии

Содержимое этого сообщения скрыто.
Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.

u nix tolko cerniy i eqo ottenki, 1-3-5-10-20-30-40-50-60-70-80-90-100% druqix cvetov netu, sam toje xotel takoy cvet neqde ne nashol, mojet i est, mojet bit pyatniccu posmatryu, ostav nomer chtob ya smoq dozzvonitsya i srazu skazat cenu

bu neyin qiymetidi?

alishqanda kamera sesi yazir yoxsa yox?shekili olsaydi qoyardin

deyesen yazmir, standart zajiqalkadi qara rengde arxasinda usb chixish var, sabah imkan olsa sheklini chekerem

Изменено пользователем proizvoditel
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

u nix tolko cerniy i eqo ottenki, 1-3-5-10-20-30-40-50-60-70-80-90-100% druqix cvetov netu, sam toje xotel takoy cvet neqde ne nashol, mojet i est, mojet bit pyatniccu posmatryu, ostav nomer chtob ya smoq dozzvonitsya i srazu skazat cenu

deyesen yazmir, standart zajiqalkadi qara rengde arxasinda usb chixish var, sabah imkan olsa sheklini chekerem

0552964631

Зия.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

PM oxu plz

100 пудов заказал что нибудь из секс шопа-)))

Содержимое этого сообщения скрыто.
Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 1 месяц спустя...

У Эльфа в теме увидел и захотел наподобие этой)))сможешь привезти?

http://www.auto.az/forum/index.php?s=&...st&p=753843

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Если Производитель в скором времени не ответит на вопросы, тема будет закрыта.

С уважением.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Он давно в Баку, видел его недели две назад, поболтали через окошко

Содержимое этого сообщения скрыто.
Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.

Тема закрыта.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Гость
Эта тема закрыта для дальнейших сообщений.
 Поделиться

  • Сейчас на странице   0 пользователей

    • Нет пользователей, просматривающих эту страницу.
×
×
  • Создать...