Перейти к публикации

10 ZV 444 - Mercedes E500 W211

BahlulDesign
 Поделиться

Рекомендованные сообщения

Оставь свой номер в пм adam var

Eger urmek isteyirsense, men bilen shexerde bir adam var, adida ki Elchin. Mahsinin nomresi 10-GJ-011.

M5 sururdu axir vaxtlar, vurub encil elemishdi onu. Indi bilmirem ne surur.

Men shexsen onun kimi suren gormemishem

El4in yaxin uwaqdi..Bir mektebde oxumuwuq.Ozde ki mehle uwaqidi.O uje surmur ...

Sene dediler ki mashin yatib qalxmir? E500-de de knopka var kuzanin enib qalxmasi uchun! o da ki bizim yollar uchun meslehet deyil! Xususen de 18"-lik disklerle! Chox narahatchiliq yaradir! Lap yatizdirmaq istesen kompyuter vasitesile olur! Amma o da chox ziyandi mashina!

Мян сёзюмю она гятирмирем ээ.Дедилер ки Ешкаларда хеля шей йохту мяндя дедим ки хеля шей вар.

Оставь свой номер в пм adam var

PM`de sene nomremi gonderdim.Amma minumum 500 manatdan sururem ...

El4in yaxin uwaqdi..Bir mektebde oxumuwuq.Ozde ki mehle uwaqidi.O uje surmur ...

Kooperaciyanin yaninda galirsan?

Eger urmek isteyirsense, men bilen shexerde bir adam var, adida ki Elchin. Mahsinin nomresi 10-GJ-011.

M5 sururdu axir vaxtlar, vurub encil elemishdi onu. Indi bilmirem ne surur.

Men shexsen onun kimi suren gormemishem

Ooo, Kaska yaxşı sürənlərdəndi. M5-i çoxdan əncil eləyib mən eşitdiyim.

Kooperaciyanin yaninda galirsan?

Genclikde..Teymur Eliyev ku4esi

Genclikde..Teymur Eliyev ku4esi

Kaska skackaynan uzbeuz galir.Menim emioglumun mehlesinde.

Kaska skackaynan uzbeuz galir.Menim emioglumun mehlesinde.

Men qaldiqim mehleni bilmirem ? 19 ildi El4in bu mehlede qalir

Изменено пользователем BahlulDesign

Men onun surmeyini gormushem, chox shaxid olmusham.

Onun 06si olanda, dalinca 4-5 dene sovet mashini aparirdi, hech kim chata bilmirdi ona. Onda 06nin ustunde 18 diskiler dayanmishdi.

Sonra 540, sonra M5.

Onun gozlerinde gorxu deyilen shey yoxdu.

Men onun surmeyini gormushem, chox shaxid olmusham.

Onun 06si olanda, dalinca 4-5 dene sovet mashini aparirdi, hech kim chata bilmirdi ona. Onda 06nin ustunde 18 diskiler dayanmishdi.

Sonra 540, sonra M5.

Onun gozlerinde gorxu deyilen shey yoxdu.

Səni bilmirəm Abbas, amma mən, onun göy və qara 06-ı gedəndə yolda durub baxırdım. Bir dəfə yanında deyəsən nişanlısı idi, elə sürürdü ki, heç elə bil bu o GJ-011 deyil. 3-cü mkr bazarı tərəfdə. Qayıdanda bir də gördüm Elçinin 06-nın stopları 3-cü mkr-nun dairəsini keçib. Onda göy 06-da idi.

Qara 06-da da arxa yarım dairələri qatlamışdı ki, sürtməsin təkərlər. E39-da görmüşəm, amma, E60-ı görə bilmədim, onda artıq Bakıda deyildim.

Həqiqətən də dəhşət sürür.

Rəşad da pis deyil mən bilən, BL-131-i deyirəm. Elə sizin kruqun uşağıdı.

Изменено пользователем Avtomaniya

Səni bilmirəm Abbas, amma mən, onun göy və qara 06-ı gedəndə yolda durub baxırdım. Bir dəfə yanında deyəsən nişanlısı idi, elə sürürdü ki, heç elə bil bu o GJ-011 deyil. 3-cü mkr bazarı tərəfdə. Qayıdanda bir də gördüm Elçinin 06-nın stopları 3-cü mkr-nun dairəsini keçib. Onda göy 06-da idi.

Qara 06-da da arxa yarım dairələri qatlamışdı ki, sürtməsin təkərlər. E39-da görmüşəm, amma, E60-ı görə bilmədim, onda artıq Bakıda deyildim.

Həqiqətən də dəhşət sürür.

Rəşad da pis deyil mən bilən, BL-131-i deyirəm. Elə sizin kruqun uşağıdı.

BL?

Gunorta 4.8, axshamlar yashil 06

Содержимое этого сообщения скрыто.
Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.

BL?

Gunorta 4.8, axshamlar yashil 06

El4inin evveller aq 06`da olub.Onunlada qeweng vaxtlari olub..Rewadda pis deyil.Onunda suruwunu gormuwem.Munasibetimde var.Amma El4in daha yaxwi surur.He4 biri uje surmur..Vaxtlari olub

Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.

Brat tanislarimdanda suren cixar ele men ozumde senincun masinin fergi var yoxsa yox mes lexus 570 10-OG-300.

Brat tanislarimdanda suren cixar ele men ozumde senincun masinin fergi var yoxsa yox mes lexus 570 10-OG-300.

Lx570??

sen yeqin zarafat edirsen? duzdur rivokuna soz ola bilmez! Amma ne bilim bashqa sheylerde biraz tehlukeli ola biler!

Problem deyil brat..Gotur gel.Amma bir iki wert olacaq.Mehle arasi girdi yoxdu.Amma sixdi-qoydu var.OK ?

Problem deyil brat..Gotur gel.Amma bir iki wert olacaq.Mehle arasi girdi yoxdu.Amma sixdi-qoydu var.OK ?

insallah goruwerik wertleride suren vaxti danisariq.

senin nomrevi goturerem.

Изменено пользователем DYP335

:D

sizinki olacaq ''death race''. tekerleri gullelemek de var.. dashnan bir birini vurmaqda.

)))) yanindan kechende zajigalkaynan o biri mashini yandirmaqda))))

buda sizin yarishdan olan skrinshotlar))))

Sobeti yox esas sheher ichi, probkadadi surmey duz trassda 80yashdi kishide lazim gelse 260-280 surerde. Tulun yeri var deyirem axi chox tuntdu dal shusheler, Sen 1dene Infiniti G35le rivoka dayan gor kecheceysen yadaki Passat CC 3.6 yoxla gor rivoka keche bilirsen.. Duz deyir YP335 yeqin gujdu inamarka suren chixmayib, ele surenler varki axira kimide gedir. Elchin men eshitdiyme gore indi ag X5 e53 surur 100nomresi, 1defe gordum sesi chox qesheng chixirdi stok deyildi yaxin ushag var idi dedi Elchindi. M5inde gormushem onun chox gozel m5idi.

Изменено пользователем orxan116

:D

sizinki olacaq ''death race''. tekerleri gullelemek de var.. dashnan bir birini vurmaqda. )))) yanindan kechende zajigalkaynan o biri mashini yandirmaqda))))

buda sizin yarishdan olan skrinshotlar))))

Sobeti yox esas sheher ichi, probkadadi surmey duz trassda 80yashdi kishide lazim gelse 260-280 surerde. Tulun yeri var deyirem axi chox tuntdu dal shusheler, Sen 1dene Infiniti G35le rivoka dayan gor kecheceysen yadaki Passat CC 3.6 yoxla gor rivoka keche bilirsen.. Duz deyir YP335 yeqin gujdu inamarka suren chixmayib, ele surenler varki axira kimide gedir. Elchin men eshitdiyme gore indi ag X5 e53 surur 100nomresi, 1defe gordum sesi chox qesheng chixirdi stok deyildi yaxin ushag var idi dedi Elchindi. M5inde gormushem onun chox gozel m5idi.

X5 qardawinindi.Oda qeweng mawindi.Men tulun ustunnen 15% plonka vurdurmuwam.Ona gore yaxwi gorsenir.Amma bela tekce tul olanda i4i gorsenir

Гость
Эта тема закрыта для дальнейших сообщений.
 Поделиться

• Сейчас на странице   0 пользователей

• Нет пользователей, просматривающих эту страницу.
  • Создать...