Перейти к публикации

Lambo Doors kit(Qapilari Yuxari achan)

The Power Of Dreams
 Поделиться

Рекомендованные сообщения

qardaw salam. bmw 325i ucun bunlari goya bilersiz ? ve birde sonradan deyiwdirmek istesem evvelki kimi ola bilecek. qapilar acilanda cizildamir ve ya her hansi bir ses gelir ? tel verde elage saxlamag ucun

Qardash Audi a4 ucun var? Ve qiymeti mumkunse ustanovka ile birge

Var 850 dollar 2 eded qabaq qapilarin petleleri,amma ustanovkasini deye bilmerem sadece harda etdire bileceyin barede komek ede bilerem.

Lambo doors ve Vertical doors neynen ferqlenir?

Ola bilsin men adlarini ferqlendirdim amma bele bir ferq var,shekildeki universal petleleri qoysaz sizin mashinin qapilari duz yuxari dogru achilacaq,amma biraz bahalidan olsa qapilar yuxari achila-achila eyni zamanda yana dogru eyilecek,bu rahat olur chox, baxin shekilden ferqi hiss edeceksiz, 6-ci seriya BMW-de qapilar sadece yuxari achilib amma 3-cu seriyada ve s2000-de yana dogrudur.

qardaw salam. bmw 325i ucun bunlari goya bilersiz ? ve birde sonradan deyiwdirmek istesem evvelki kimi ola bilecek. qapilar acilanda cizildamir ve ya her hansi bir ses gelir ? tel verde elage saxlamag ucun

1999-cu ilden 2005-ci ile kimi olan 3-cu seriya BMW-ler uchun var birde 2005-den yuxari olkanlar uchun. 2005-e kimi olanlar uchun olan lambo door bolt-on baha chixir hardasa men onu sene 1850 dollara vererem. Istesen universal da qoya bilersen. Istesen sonra goturub bu petleleri chixarib satirsan ve mashinivin radnoy petlelerini qoyub problemsiz surursen.

Men bir shey basha dushe bilmedim Rufet basha sal! Bunlar ele hamsi vertical-dir da yuxari achilir! Sen yeqin BRAND-di nezerde tuturdun!

Ferqini yazdim yuxarida ola bilsin adlarini qatishdirmisham:))

Содержимое этого сообщения скрыто.
Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.

• 2 недели спустя...
Гость
Эта тема закрыта для дальнейших сообщений.
 Поделиться

• Сейчас на странице   0 пользователей

• Нет пользователей, просматривающих эту страницу.
  • Создать...