Перейти к публикации

Try to buy new car

proizvoditel
 Поделиться

hansi daha meslehetlidir?  

46 пользователей проголосовало

У вас недостаточно прав чтобы проголосовать в этом опросе или просмотреть его результаты. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь для голосования в опросе.

Рекомендованные сообщения

gagaw maslahat hunday elantra.ag rangda al cox gawang mawindi.eger geweng mawin istiyirsansa 30000 varsa axrinci hunday sonata dan al o vopwe daiwat bir weydi

audivod, qesheng informasiyadi, amma bu gun parkovkada bir day-day diyanmishdi, 2.0 JETTA, salon Golf 5, lezzet elemdi (((

sozun achigi indi mashin se4mek, mushkul meseledi.

men mashindan esas bunlari teleb edirem.

1. mator guclu olmalidi, hech olmasa 150-160 at gucu

2. karobka avtomat, cunki sonra satmaq rahatdi, amma tupoy yox, agilli avtomat, skorislari vaxtinda deyishsin.

3. dongelerde, kren minimal olmalidir

4. cox xerc aparmamalidir.

Azer, qaqash deyesen ele sen deyen olacaq, cunki, tanish 2 il qabaga aldigi 4gozu cemi iki min ucuzuna satib meettel qaldim, qorxu pis sheydi, ele bilirem ki, aldim saba nese xarab olacaq.

men bilen burada coxunun mashini var. yazin kimin ne xerci cixir., hansi mashindi, belke o mene komek oldu, cunki real suren deqiq bilir ki, bu ve ya bashqa modelin ne kimi xusisiyyetleri var, amma 200 sixdim, ruchnoy dartdim, bele yox, normal surende ne kimi hissler kecirirsiz?

rufat lancer zad bosh sheydi, alirsansa gerey evolution alasan, oina da hele gucene bilmiriy))))

haminiza teshekkur. mashin alim inshallah, yumaga getmey lazimdi:) ne deyirsen 071. forumla birge harasa uzaqlara

Содержимое этого сообщения скрыто.
Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.

sonra satmaqdan sohbet gedirse onda en serf elemiyen ele teze mawindi. ozu de avtomat

Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.
mexanika eyni komplektasiya ile ~1500 ferq olur qiymetde. odur ki, mexanika baresinde fikirlew, ozuvun de avtomatdan xowu gelmir.

Yeni Ford Mondeo -da demək olar ki Jetta ilə eyni giymətədi. Onu da nəzərdən keçirə bilərsən.

Amma satmağı fikirləşirsənsə onda tələsmə. Mənim gonşum Subaru Legacy almıxışdı təzə. Heç bir il tamam deyildi 8000 ucuzuna satdi...

Гость
Эта тема закрыта для дальнейших сообщений.
 Поделиться

• Сейчас на странице   0 пользователей

• Нет пользователей, просматривающих эту страницу.
  • Создать...