Перейти к публикации

Maşın almaq istəyirəm

Cavid034
 Поделиться

Рекомендованные сообщения

Salam mən max 7000 m- a maşın almaq istəyirəm,inomarka.Nə məsləhət görərdiniz?

Hansı maşın tapmaq olar bu qiymətə,sovet istəmirəm,məcbur qalsam tapmasam sovet alacam,rayonda oluram,ilidəki yəqinki bu qiymətə ili təzə maşın çətin tapıla,zəhmət olmasa fikir bildirərdiz təşəkkürlər

Mən öz fikrimdəkiləri yazım məs: mers190 opel vectra audo a6  

Изменено пользователем Cavid034

6 часов назад, Cavid034 сказал:

Salam mən max 7000 m- a maşın almaq istəyirəm,inomarka.Nə məsləhət görərdiniz?

Hansı maşın tapmaq olar bu qiymətə,sovet istəmirəm,məcbur qalsam tapmasam sovet alacam,rayonda oluram,ilidəki yəqinki bu qiymətə ili təzə maşın çətin tapıla,zəhmət olmasa fikir bildirərdiz təşəkkürlər

Mən öz fikrimdəkiləri yazım məs: mers190 opel vectra audo a6  

Salam alekum. Men 7min manata maşın alası olsaydım,mercedes 190 alardım(benzin). Çünkü indiki vaxtda 7min manata normal başqa bir inomarka maşın almaq olmaz sovetden başqa) hem de 190 möhkem olur,problem yaratmır,öz sözünü demiş maşındı 190. 

Salam,

Avtomobilin istehsal ili, marka, modeli – ikinci məsələlərdir. "Maksimum ili təzə olsun" anlayışının dalınca qaçmaq lazım deyil, bunlara aldanmayın.

Birinci və ən vacibi isə – vəziyyətidir. Tökülən və yürüşü 15 dəfə çəkilən "4göz" də ala bilərsiniz, amma alacağınız ancaq adı olar, təmirlərinə maşının qiyməti qədər "üstünə qoyulması" mütləq olacaq.

Fikrimcə, 190 Mersedes ən ideal variantdır. Hər şeyi sadə, primitiv, ehtiyat hissələri hər yerdə və ucuz, ustası da var.

Amma, yenə də, rəngin parıltısına bayılıb, texniki vəziyyətini ikinci plana salmayın. Yolda və, Allah eləməmiş, hər hansı yol nəqliyyat hadisəsi baş verdikdə, sağlamlığınızı, vaxtınızı, əsəblərinizi qoruyan avtomobilin texniki vəziyyəti olacaq, 5-10 manatlıq cilalama yox.

Пожалуйста, войдите для комментирования

Вы сможете оставить комментарий после входа

Войти сейчас
 Поделиться

• Сейчас на странице   0 пользователей

• Нет пользователей, просматривающих эту страницу.
  • Создать...