Перейти к публикации

Avtomobilin mmx radarlarının asanlıqla öyrənmək üsulu - asanpay.az

Фарид923
 Поделиться

Рекомендованные сообщения

В 10/22/2016 в 01:47, Farid сказал:

Eve mektub da gelib...

Getdim bir defe Nesimi DYP-e, dibine kimi mashinlar idi, saxlamaga yer tapa bilmedim :)))

Bezdiribler, artiq nechenci defedir ki, bashqasinin cerimesi mene gelir, her defe de achiq aydin gorsenir shekillerden ki, hemin avtomobil deyil. Her mektuba gore de dovlet marka pulu odeyir, camaat vergi odeyir, pullar havaya gedir... :angry:

Bildiyime gore de, axirinci cheshidleme olanda, insan yoxlayir bu gonderishleri... Kordu bu nedi bu...

Asanpay-in saytinda "shikayet" duymesini basib, yazdim ki, shekilde gosterilen avtomobil 10TT071 deyil.

Axir ki, cavabi da geldi..

Содержимое этого сообщения скрыто.
Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.

Yoxladim indi saytin ozunde, hemin protokol yoxdur artiq orda.

Yaxshi ki, asanpay var :)

Onu da qeyd edim ki, 2 defe Nesimi DYP-ne getmishdim. Birinci defe mashin saxlamaga yer yox idi, chixib getdim. Ikinci defe gucnen bir yer tapib saxladim. Orda dediler ki - Xirdalana getmelisiz. Sorushanda ki, her defe siz sehv buraxacaqsiz (artiq 3 ya 4 defedir ki, mene bashqasinin cerimesi gelir), men ishlerimi atib Xirdalana getmeliyem? Dediler he, sistem bele ishleyir, getmelisiz..

P.S. bugun gelen mektubda, yuxarida gosterilen protokolun skan-inda elektron unvanlari choxdandir ishlemir, saytdan da onu yigishdiriblar.

• Yeri var! 9

• 3 недели спустя...

Salam  , protokolun shekline baxmaq ucun  <Zəhmət olmasa, sürücülük vəsiqəsinin etibarlılıq müddəti daxil edəsiniz.>  teleb edir . Bunlari hara daxil etmek lazim ?????

• 4 недели спустя...

Sala. Men qeydiyatdan kecmiwem men nece bilecem radara duwende sms gelecek

• Yeri var! 1

10 часов назад, Rufan сказал:

Sala. Men qeydiyatdan kecmiwem men nece bilecem radara duwende sms gelecek

qeydiyatdan kecende nomrenizi qeyd etmsinizse avtomatik sms gelecek

• 2 недели спустя...
  • 1 месяц спустя...

Сегодня пришло смс на мой номер,то что я оштрафован на 10 манат,

Дата 22.03.2017

iXM md.328.1-ci,Protokol MMX 

Но данные ФИО не мои,а автомобиль на мое имя,да и доверенность я никому не давал

Salam mene sms geldiki 10 AZN cerimelenmishem , asanpayda cerime filan gosterir e-xidmetde ise cerimenin yaninda qerarsiz yazilib . Men indi nece eliyim odeyim yoxsa gozleyim qerara minsin?

Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.

3 минуты назад, StriKe сказал:

Salam mene sms geldiki 10 AZN cerimelenmishem , asanpayda cerime filan gosterir e-xidmetde ise cerimenin yaninda qerarsiz yazilib . Men indi nece eliyim odeyim yoxsa gozleyim qerara minsin?

Hec vejivede alma! Ne vaxt gerarli olarsa oduyersen! Mendede iki ic dene gerarsiz ememka var gerarli olan kimi sms gelir naxadi! Onan sonra odeyirem! Bosh ver 

• Yeri var! 2

1 час назад, StriKe сказал:

odeme, 1 ile kimi qerar verilmese silinecek

• Yeri var! 1

salam uwaglar,demeli men axirinci etibarnameni dostuma vermiwem,mektubda gelib wekilde var .mmx-di xetdi tapdalamiwam,amma qerarsiz yazir,bir ayi sabah olacag,bunu odeyim yoxsa yox?asanpayda oz adimnan qeydiyyatdan kecmiwem amma cerimeni gostermir.ne meslehet gorursuz?

19 минут назад, Emin Usta сказал:

salam uwaglar,demeli men axirinci etibarnameni dostuma vermiwem,mektubda gelib wekilde var .mmx-di xetdi tapdalamiwam,amma qerarsiz yazir,bir ayi sabah olacag,bunu odeyim yoxsa yox?asanpayda oz adimnan qeydiyyatdan kecmiwem amma cerimeni gostermir.ne meslehet gorursuz?

odemek istesende odeye bilmiyeceksen.gozle qerari verilsin, 1il erzinde verilmese silinecek

3 минуты назад, Фарид923 сказал:

odemek istesende odeye bilmiyeceksen.gozle qerari verilsin, 1il erzinde verilmese silinecek

cox sag ol qardaw,isteyirdim gedim bu gun poctdan odeyim.onda ele cixirki pocdanda odeye bilmeyecem.

18 минут назад, Emin Usta сказал:

cox sag ol qardaw,isteyirdim gedim bu gun poctdan odeyim.onda ele cixirki pocdanda odeye bilmeyecem.

odeye bilmiyeceksen, sistemda yoxdu.

6 минут назад, Фарид923 сказал:

odeye bilmiyeceksen, sistemda yoxdu.

cox sag olun minnetdaram,ALLAH razi olsun.

• Yeri var! 1

7 часов назад, Elshan92 сказал:

salam uwaqlar mende 5 dene radar var hamsida qerarsizdi bir il gozduyumki silinsin yoxsa 9-10 kecende gelir?

Qərarsızdısa gözlə. 1il keçəndən sonra silinəcək.

34 минуты назад, Elshan92 сказал:

bes qerarli hacan ola biler?

1il erznde qerarini vere bilerler. vermeseler silinecem. verende asan payda qeydiyatda  kexmisizse sms gelecek mobil telefonunuza. 

• Yeri var! 1

Пожалуйста, войдите для комментирования

Вы сможете оставить комментарий после входа

Войти сейчас
 Поделиться

• Сейчас на странице   0 пользователей

• Нет пользователей, просматривающих эту страницу.
  • Создать...