Перейти к публикации

Vaz2115

Ali442
 Поделиться

Рекомендованные сообщения

Salam.Forum Ehli. Uzun müddetden sonra niva sevdasından vaz keçdim. Bügün vaz 2115 aldım. Vaz2115 almaqımın sebebi budur ki,bu maşın mene maraqlı idi.  Düzdür bu maşın barede melumatım var ama vaz2115 sahibi olmamışdım.Bu maşın haqda menfi cehetler nelerdir bilmek isterdim.

İl:2009

Probeq:68.000

Reng:Qara

Kraskalanan,ezilen yer yoxdu(bezkraska😂)

Elava olaraq: maşın zbor yağlanılıb,ve 2 qat stp materialı ile sessizleşdirlib.(baqaj,dam,pol,torpeda,qapılar)

Ses sistemi:6kalonka+sony üsiitel+pioneer7150

Dalni blijnj led lampalar ve.s...

Menim bu maşın haqda bezi planlarım var. Tekerleri deyişib dede baba qaydasi olaraq kama205 qoymaq,Salon güzgüsünü deyişib mersedes güzgüsü qoymaq(uznuşka),qabaq patpressde çat var onu deyişmek,oturacaqların üzlüyünü deyişmek.(bilmirem koja ile yığım yoxsa adi parça ile). Sizinde fikirlerniz marağlıdır) 

SquarePic_20200213_01264241.jpg

SquarePic_20200213_01262814.jpg

SquarePic_20200213_01255615.jpg

SquarePic_20200213_01261756.jpg

• Yeri var! 9

Xeirli olsun!

Priora ile bunun arasinda bir ferg hiss etdin?

10 минут назад, Rennfahrer сказал:

Xeirli olsun!

Priora ile bunun arasinda bir ferg hiss etdin?

Çox sağ ol. Priora karobkası bundan rahatdı. Ve rul priorada elektron olduqu üçün biraz rahat idi. Bele başqa ferq hiss elemedim..Ama ki,niva ile girdiyim pavarotlara bununla gire bilmirem qabaqi qaçır. İndiyecen sürdüyüm bütün vazlardan rahatdi))

• Yeri var! 2

15 минут назад, Ali442 сказал:

İndiyecen sürdüyüm bütün vazlardan rahatdi))

Mene indiyecen en rahat gelen 06 olub )))

• Yeri var! 2

Xeyirli olsun!

14 часов назад, Ali442 сказал:

oturacaqların üzlüyünü deyişmek.(bilmirem koja ile yığım yoxsa adi parça ile). Sizinde fikirlerniz marağlıdır)

Uzluklerin zibili chixib ki? Ne tez?

Menim subyektiv fikirimce, Lada-larda butun deri/dermantin uzlukler, paxlava nebilim ne, chox eybecer gorsenir.

En gozeli ve seliqeli olani mehz zavoda oxsharidir.

Mashini uzunmuddetli almisansa, xerc chekmeye deyer. Eger hele deyilse, lazim deyil.

• Peçat! 1

2 минуты назад, Rennfahrer сказал:

Mene indiyecen en rahat gelen 06 olub )))

Men asqı sistemi cehetden dedim. Joskiy deil. Yumşağdı

1 минуту назад, Farid сказал:

Menim subyektiv fikirimce, Lada-larda butun deri/dermantin uzlukler, paxlava nebilim ne, chox eybecer gorsenir.

+1

3 часа назад, Farid сказал:

Xeyirli olsun!

Uzluklerin zibili chixib ki? Ne tez?

En gozeli ve seliqeli olani mehz zavoda oxsharidir.

Mashini uzunmuddetli almisansa, xerc chekmeye deyer. Eger hele deyilse, lazim deyil.

Maşın alanda maksimum 1 il sürürem

Təbriklər Əli! Sveji maşna oxşayir! Farid duz deyir zavod parca başga şeydi,hec vaxt catmayib mene sovet maşinna koja 

• Yeri var! 1
  • Sağol ürəh! 1

12 минут назад, 093 сказал:

Təbriklər Əli! Sveji maşna oxşayir! Farid duz deyir zavod parca başga şeydi,hec vaxt catmayib mene sovet maşinna koja 

Çox sağol Qardaşm minnatdaram.

Dediyim kimi,kraska deyen yer yoxdu,çürük pas yoxdu,arabir sürülen maşındı. Sadece mene çox maragli idi bu maşın,ona göre aldım. Mende priorada salon obşiy koja idi,dedim yegin belke bundada yaxşı olar. Ama son qerarım odu ki,zavoda yaxın bir parça ile tikdirecem.

• Yeri var! 2

015-014 səs küylü maşinlardi,cox az müddet sürdüm 014 bezdim ret eledim 2013 də,salona əl deymə,nəsə ələmək istəyiesənsə,yaxşi stp nən yig səs küy olmasin,güzgü zat deyişib granta s klass güzgüsi goyma bele sadə sür.Birde o lob şüşədən nakleykalari sök,4 dənə kama təkər al bas dədə baba,birdə dumannilari sök yerin baglatdir.

Изменено пользователем 093
  • Yeri var! 2

1 минуту назад, 093 сказал:

015-014 səs küylü maşinlardi,cox az müddet sürdüm 014 bezdim ret eledim 2013 də,salona əl deymə,nəsə ələmək istəyiesənsə,yaxşi stp nən yig səs küy olmasin,güzgü zat deyişib granta s klass güzgüsi goyma bele sadə sür.

Totu demeli salon zbor stp ile yığılıb. Qapılar 2 qat,pol 3 qat,matorla torpeda arası 2 qat,dam 2qat,bagaja kimi stp ile yığılıb. Yani kip maşındı ses qeti yoxdu. Şüşeleri bağla sür elebil inomarka sürürsen😂. Ama ne yalan diyim,adam pavarota girende ele bilir ki indi rul galacag elimde😂😂

Bügün krılolardakı pavarotnikleri deyişdim SE olanı ile evez etdim(priora style). Benzin filtrini deyişdim. Mator yağını deyişdim. Granatların rezinlerini deyişdim ve yağlatdırdım. Sabah buferleri açdırıb rengletdirecem. Buferler berbad veziyyetdedi

Содержимое этого сообщения скрыто.
Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.

• Yeri var! 2

8 часов назад, 093 сказал:

Dediylərmi elə ) o povorotnikleride gaytar yerinə) 

Düzdü xırda birşeydi o pavarotnik ama mence bele pis deil)) sen zavodun qoyduqları ile sürmeyi xoşluyursan ama men zavoddan qaçıram. Meselen zavod qoyan güzgü,zavod qoyan rul,zavod qoyan şüşe silenler bele şeylere istiyrem barmaq edim. Bügün tofaş şüşe silenleri ile marağlandım,07 ve nivaya gedir. Buna da geder? Onu biliremki 015in şüşe silenleri uzundu 07 ye nisbeten

Salam. Bügün Maşında problem gördüm. Qaz pedalından ayaqı çeken kimi sönürdü. Getdim onu düzeltdim. Ve orta qazan pis ses edirdi,onu deyişdim) uje başdıyıb xerc teleb etmeye. Ve malyarnan danışdım 4 gün sora buferleri kraskalayacam. Heleliy maşını zbor palirovka eledim. Pis görünürdü cızıqlar vardi. Şükür indi çöle çıxarmalıdı)

Diskileri dubay nivanın diskileri renginde renglemek istiyirem)

Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.

• Yeri var! 3

Nehayet oturacaqlarçün çexol zakaz etdim. Ustamın 1hefte sonra vaxtı olacaq. Zavoda yaxın birşey seçdim. İnanıramki yaxşı birşey olar. Bu şekildeki kimi olacaq..

• Yeri var! 3

10 ?? 442

90 ?? 442

99 ?? 442 dövlət qeydiyyat nömrə nişanı satan olsa,və ya kiməsə rast gəlsə mümkünsə mənə desin. 

5 часов назад, Ali442 сказал:

10 ?? 442

90 ?? 442

99 ?? 442 dövlət qeydiyyat nömrə nişanı satan olsa,və ya kiməsə rast gəlsə mümkünsə mənə desin. 

Samir @bmw011 komek ede biler yeginki

• Yeri var! 1
  • Sağol ürəh! 1

11 часов назад, Ali442 сказал:

10 ?? 442

90 ?? 442

99 Seriya cut lazimdirsa ancaq qaidan taza.10/90 ancaq elden.Sada seriya olsa 99 pulsuz

• Yeri var! 3

Пожалуйста, войдите для комментирования

Вы сможете оставить комментарий после входа

Войти сейчас
 Поделиться

• Сейчас на странице   0 пользователей

• Нет пользователей, просматривающих эту страницу.
  • Создать...