Перейти к публикации

Lada Niva 2018

Ali442
 Поделиться

Рекомендованные сообщения

Salam. Eziz forum ehli. Bu defe 2018 niva aldım. Heleki herşey yaxşıdır. Birce problem var oda skorus deyişende muftanı sıxıb buraxanda nese ses edir. Nedendi kim bilirse zehmet olmasa kömek ederdiz. Dediler 0 km maşınlarda ele problem olur.

20181007_142054(0)-01.jpeg

IMG_20181007_101630_998.jpg

IMG_20181007_092441_587.jpg

IMG_20181006_223630_534.jpg

• Yeri var! 8

1 час назад, Ali442 сказал:

Salam. Eziz forum ehli. Bu defe 2018 niva aldım. Heleki herşey yaxşıdır. Birce problem var oda skorus deyişende muftanı sıxıb buraxanda nese ses edir. Nedendi kim bilirse zehmet olmasa kömek ederdiz. Dediler 0 km maşınlarda ele problem olur.

Содержимое этого сообщения скрыто.
Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.

Almamishdan evvel surub sechmedin?

• Yeri var! 1

54 минуты назад, Rennfahrer сказал:

Almamishdan evvel surub sechmedin?

Bu rengden 2 dene qalmışdı. O biri urban idi.

muftanın prujununudu ses eliyen, yaglatdır kececek

• 5 месяцев спустя...

Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.

• Yeri var! 2

Salam forum iştirakçıları. Sualımın cavabını deqiq bilen zehmet olmasa cavablandırsın. Nivaya pnevma quraşdırmaq istiyiram. Qanunla cerimedi? Çünki bezi sosial şebekelerde diyirlar ki,cerime deyil falan filan😀. Qanunnan cerimesi var ya yoxdu?😑

(Prujin qızdırmaqdan bezdim)

• 4 недели спустя...

Heleki bes elemir😀

• Yeri var! 1

1 час назад, Ali442 сказал:

Heleki bes elemir😀

Bu 1 mashina yigilmishdi?

25.03.2019 в 02:35, Ali442 сказал:

Salam forum iştirakçıları. Sualımın cavabını deqiq bilen zehmet olmasa cavablandırsın. Nivaya pnevma quraşdırmaq istiyiram. Qanunla cerimedi? Çünki bezi sosial şebekelerde diyirlar ki,cerime deyil falan filan😀. Qanunnan cerimesi var ya yoxdu?😑

(Prujin qızdırmaqdan bezdim)

150 manat Elave Avadanliq

Sertifikati olmalidi Qoyulan pnevmonun , yeni kustar usullu olmali deyil zavod istehsali terefinden hazirlanmish ve tesdiqlenmish.

10 часов назад, Rashad068 сказал:

150 manat Elave Avadanliq

Sertifikati olmalidi Qoyulan pnevmonun , yeni kustar usullu olmali deyil zavod istehsali terefinden hazirlanmish ve tesdiqlenmish.

Çoxsağol. Cavaba göre. Yetim nivaya pnevmada qoymaq olmur

10 часов назад, Rennfahrer сказал:

Bu 1 mashina yigilmishdi?

Bügün yığdım. Bir maşına yığacaqdım ama 1 cütünü dostum istedi,sözünü yere salmadım verdim ona. Ona göre 8 kalonka qaldı mene))

Bu gün ses sistem meselesini kökünden hell eledim. Jec2500 üsilitel+8kalonka,ve olmazsa olmazlardan pioneer7150😉

• Yeri var! 2
  • Peçat! 1

Satıram)

• Yeri var! 1

• 1 месяц спустя...

• Yeri var! 4

Wangala men basha dushmedim senin neche dene profilin var? Indi kechmisen qeydiyyatdan bashdamisan butun movzulara flood elemeye? Ferid basha dushmedim bu nedi 😄 qaqash qan eleyir 😄

12 часов назад, Sheikh сказал:

Wangala men basha dushmedim senin neche dene profilin var? Indi kechmisen qeydiyyatdan bashdamisan butun movzulara flood elemeye? Ferid basha dushmedim bu nedi 😄 qaqash qan eleyir 😄

Qaqaşım inan ne demek istediyivi başa düşmedim😂

17 минут назад, Ali442 сказал:

Qaqaşım inan ne demek istediyivi başa düşmedim😂

Onun evvelinde bashqa adamin postu var idi (spam), pozdum onu.

12 часов назад, Sheikh сказал:

Evveller spami botlar edirdi, indi qeydiyyat zamani bot yoxlamani keche bilmir deye, spami canli adamlar edir.

3-4 komment yazirlar, chalishirlar movzuya dushsunler, sonra bir kommentin ichinde linki (ssilka) gizledirler. Ve google bot fikirleshir ki, link olunmush sayt faydalidir, onu axtarish neticelerinde qaldirib daha chox gorsedir... Uzun sozun qisasi, spamdi bunlar, fikir verme.

• 3 недели спустя...

Salam. Dünen öz maşnımçün Bele bişey tapmışam. Upakovkada aldım. Ölke xaricinden getizdirmişem. Tezedir işlenmeyib. Real alıcı olsa gene getizdire bilerem))

Изменено пользователем Ali442
  • Yeri var! 6

19 минут назад, 093 сказал:

Original olmaz bu?) Yigilmadi?

Originala oxshayir

Aldanma) o vaxtida var idi bele yigilma cexler,mendede olu shishesi H4 olur.

18 часов назад, 093 сказал:

Original olmaz bu?) Yigilmadi?

Bir ustam var o rüsiyadan getirdi. Dedi tezedi. Gelib mene çatandan sonra özüm baxdım gördüm yox hem tezedi,hem arginaldı. Etiketi falan hamsı üstündeydi. Şüşede halogen yazılıb+çexslovakiya))) men buıardan çox satmışam 2014-2016 cı illerde dostumnan birleşmişdim ölkede 07 leri çexle bezeyirdiy ama özümüz elde yığırdıq tike para. İndi özüme bele bişey tapmışam. 

17 часов назад, Rashad068 сказал:

Originala oxshayir

Arginaldı+Tezedi

• Yeri var! 2

Гость
Эта тема закрыта для дальнейших сообщений.
 Поделиться

• Сейчас на странице   0 пользователей

• Нет пользователей, просматривающих эту страницу.
  • Создать...