Перейти к публикации

Mercedes W211

093
 Поделиться

Рекомендованные сообщения

Mende arxlar 255/30/19 du,men bazarda deyirem ki,mene 255/40/19 verin,yada hec olmasa 35/19 verin,mashinin pasadkasina baxib deyirler o olcude surtecek sene 30/19 ancag lazimdi,basha sala bilmirem ki,pnevmodu surtse knopkani basacam bir az galcacag.... Sir deyilse necya aldiz?

58 минут назад, 093 сказал:

Mende arxlar 255/30/19 du,men bazarda deyirem ki,mene 255/40/19 verin,yada hec olmasa 35/19 verin,mashinin pasadkasina baxib deyirler o olcude surtecek sene 30/19 ancag lazimdi,basha sala bilmirem ki,pnevmodu surtse knopkani basacam bir az galcacag.... Sir deyilse necya aldiz?

150 manat. 0777595949 Elmin.

Yığ soruş, denen Semender verib.

Babekde dükandır, Topservis. Audi den sonra. Michelinin, Good year ve bir çox brendlərin resmi-si onlardı.

• Yeri var! 1

50 минут назад, 131 сказал:

150 manat. 0777595949 Elmin.

Yığ soruş, denen Semender verib.

Babekde dükandır, Topservis. Audi den sonra. Michelinin, Good year ve bir çox brendlərin resmi-si onlardı.

Cox sagolun yigib danishacam.

9 часов назад, 093 сказал:

Helelim bu dediylermi alim gorum ne gosterir,kontinental deyirler pis teker deyil

Michelin al🤔

• Yeri var! 1

• 2 недели спустя...

Содержимое этого сообщения скрыто.
Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.

• Yeri var! 3

• 2 недели спустя...

Salam,cox xayish edirem komek edin,diskler butun peredokmu siradan cixardib hemde eylib diskler,hele men surunure surune gedirem,bilmirem ne edim ne disk goyum buna,bu gun bazara getdim birdene ferli R18 tapmadim tapdiglarmida barter edende oz disklermi 400 manata sayirlar,hansi ki,men bu 19 lari alanda oz disklermi verib ustunde 350 manat vermishdim soramda 75 manat verib eyriliylerni duzeltmishdim..... Birdene bu disklerden cixdi gabagma R18 ne meslehet bilirsiz? Cixish yolnu tapa bilmirem mashininda vidni korlamag istemirem ama belede sure bilmirem.

Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.

3 минуты назад, V-zeer сказал:

Indiki diskler original deyil?

Inanirsan Fariz alanda original adiynan almisham and aman eledi originaldi,ama beyag dediler replikadi.

17 минут назад, 093 сказал:

beyag dediler replikadi.

Ele ona gore de tez eyilir mence

• Yeri var! 2

2 минуты назад, V-zeer сказал:

Ele ona gore de tez eyilir mence

Eyilmehi bir graga surmey olmur peredok daglir,bu goydugun shekilde olanlar pisdi?

O hec sohbeti yox,amma peredok uje daglib 20-30 sururuem sheherde,bashga ne disk goysam maragli olar R18

Изменено пользователем 093
  • Yeri var! 1

6 минут назад, 093 сказал:

O hec sohbeti yox,amma peredok uje daglib 20-30 sururuem sheherde,bashga ne disk goysam maragli olar R18

qara amg disk vare mat spisoviy.. weklin tapsam atacam. yada DJ 090 daki r"19 dan original olsa surmek olar

Original ya geydirme eyni sheydi,w211 duzmur R19 a

• Yeri var! 1

Только что, 093 сказал:

Original ya geydirme eyni sheydi,w211 duzmur R19 a

Taparsan inshAllah r18 original ureince olani :))

Eshi men bele deyirem deyishecem ama vidne baxanda her sheyi unuduram.

• Yeri var! 2

08.09.2019 в 16:52, 093 сказал:

Salam,cox xayish edirem komek edin,diskler butun peredokmu siradan cixardib hemde eylib diskler,hele men surunure surune gedirem,bilmirem ne edim ne disk goyum buna,bu gun bazara getdim birdene ferli R18 tapmadim tapdiglarmida barter edende oz disklermi 400 manata sayirlar,hansi ki,men bu 19 lari alanda oz disklermi verib ustunde 350 manat vermishdim soramda 75 manat verib eyriliylerni duzeltmishdim..... Birdene bu disklerden cixdi gabagma R18 ne meslehet bilirsiz? Cixish yolnu tapa bilmirem mashininda vidni korlamag istemirem ama belede sure bilmirem.

Salam Totu. Senin bu şekilde gösterdiyin diskiler ki var,bular maşına yaraşmaz. Sen en yaxşısı imkan ele ged teze vezziyetde başqa r18 al. Ama bu diskileri alma. Maşını sade gösterecek. İndiki görünüşü ala bilmiyacaksan. Yani bunun rahatlıqı yoxdu vid fasonu var

• Yeri var! 1
  • Sağol ürəh! 1

Diskleri deyishmicem.

Изменено пользователем 093
  • Yeri var! 4
  • Peçat! 3

56 минут назад, 093 сказал:

Diskleri deyishmicem.

MawAllah qardaw cox vitdidi goz kimidi )) 

🤟🏻 goz deymesin🧿

• Sağol ürəh! 2

Пожалуйста, войдите для комментирования

Вы сможете оставить комментарий после входа

Войти сейчас
 Поделиться

• Сейчас на странице   0 пользователей

• Нет пользователей, просматривающих эту страницу.
  • Создать...