Перейти к публикации

Mercedes W211

093
 Поделиться

Рекомендованные сообщения

Xeyirli olsun. E55 satdin ?

W211 mende E500 olub ve dushunurem en ideal variant E500 du, cunki ilk defe Pnevma asqi ile Mercedes surdum gordum ki, nisbeten w211 yol hissiyati varmish , mayatnik kimi yellenmirsen. Hemcinin salon cehetden ve zahiri gorunush w210 dan cox cox xoshuma gelir.

Dizele qalanda ise E55 W210 bu Traktorumla kecmishem ;)  Dizel Erasidi indi :)

Изменено пользователем AvtozavR
  • Yeri var! 4

8 минут назад, AvtozavR сказал:

W211 mende E500 olub ve dushunurem en ideal variant E500 du, cunki ilk defe Pnevma asqi ile Mercedes surdum gordum ki, nisbeten w211 yol hissiyati varmish , mayatnik kimi yellenmirsen. Hemcinin salon cehetden ve zahiri gorunush w210 dan cox cox xoshuma gelir.

Sözünə qüvvət, 2.0 dizel bmv-m də olub, 2.0 benzin bmv də sürürəm ara bir. Dizel kişnəyirdi. 

• Yeri var! 1

В 01.01.2018 в 08:00, ELF сказал:

Mənəvi olaraq gümüşü 210-la müqayisədə buna irəliləyiş deyərdim ? Sağlıqla. 5,5 yaxşıdır e, amma harda sürəsən? Mən burda demək olar gündəlik 1.8, 3.5 biturbo, 3.2 və 4.0 sürürəm, amma radar əlindən hardasa üçü də eyni kimi gəlir ?

Bunlarda restayldan qabaq SBC - sensotronic brake system gəlib. Gözəl əyləc sistemidir, amma müəyyən istifadə müddəti var. Əvvəllər mersedes müştərilərinə jest kimi pulsuz dəyişirdi, amma 2012-dən saxladı. Biz Bakıda dava ilə ikisini dəyişmişdik pulsuz, amma üçüncünü aparanda zavodun qərarını gözümüzə soxdular. Sadəcə yoxlatdır gör hələ nə qədər ömrü var. 

Eslilne galsa men irelleyish demezdim,w210 E55 cox maragli ve zovg yashadan avtomobil idi,hemde cox hercsiz idi,baxmayag ki,boyu motor idi amma hercsiz idi,W211 cox hercli mashindi,3.2 motordu amma mashin gedmir bilmirem mene hele gelir yoxsa nese problemi var nedi cox fikirleshir)))  inshAllah bunuda yigib ortaya cixardacam. ancag ve ancag 2008  model 3.5 sport buferlernen original,6.3  yigan deylem, mence bu shekilde ki kimi yigsam cox gesheng olar.

Содержимое этого сообщения скрыто.
Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.

В 01.01.2018 в 13:49, AvtozavR сказал:

Beli satdim) mendede pnevmadi,salmisham ashagi hele sururen,sport 2 de,men bilirem siz hansi mashinnan yoxlamisiz ) mence duz garshilashdirma deyil) sizde at gucu o mashinnan coxdu) w210 E55 efsanedi hec vaxt men fikirleshmerem ki,onu satib w211 sade 3.2 motor alib gabaga gedmishem,eksine minusdayam)

Изменено пользователем 093
  • Yeri var! 1

Getməyi sürməklə açılacaq. Bizdə işdə dörd dənə eyni maşından var eyni motor. Mənimki qaz verəndə atılır, çünki qovuram. O birilər sürünür. 

• Yeri var! 1

Duzdu men berk suren deyilem,prosto herden lazim olur yerinnen tez terpenmek,bir sozde deyim,W210 bunnan az benzin icirdi)  bu 17-18 icir normal surende)))

4 часа назад, Senan025 сказал:

Xeyirli olsun

Cox sagol brat

3 часа назад, Firudin сказал:

Mubarekdir Totu! Xeyirli olsun!

Cox sagol ezizim

В 1/3/2018 в 17:38, 093 сказал:

Duzdu men berk suren deyilem,prosto herden lazim olur yerinnen tez terpenmek,bir sozde deyim,W210 bunnan az benzin icirdi)  bu 17-18 icir normal surende)))

Qardaşım Men bunun 2.6 birde 3.5 motoru olanını sürmüşem. 2.6 motor fikirleşirdi ve zeif artırdı, 3.5 mator da fikirleşirdi ama çox güclü artırdı. Hiss edirdin ki,ayaqıvı qaza qoyanda nese var. Ama bunu 5.5nen müqayisa etma. Birde xerc diyirsan,xerc pnevmatik asqılarda ola biler,birde karopkada. Başqa mence ciddi problem yaşadan maşın deyil. 

• Yeri var! 1

• 1 месяц спустя...
В 1/7/2018 в 05:37, Ali442 сказал:

Qardaşım Men bunun 2.6 birde 3.5 motoru olanını sürmüşem. 2.6 motor fikirleşirdi ve zeif artırdı, 3.5 mator da fikirleşirdi ama çox güclü artırdı. Hiss edirdin ki,ayaqıvı qaza qoyanda nese var. Ama bunu 5.5nen müqayisa etma. Birde xerc diyirsan,xerc pnevmatik asqılarda ola biler,birde karopkada. Başqa mence ciddi problem yaşadan maşın deyil. 

Qardas 2,6 motorlar 5 pilleli surwt qutusu ile tehciz olunub, 3,5 ise 7 pilleli. 

Ona gore nisbeten 2,6 lengdi, ama umumilikde gotursek, 7G (7 skorostlarda) lengdi. Ona gore en yaxshisi mersedesi sport rejimde surmekdir, ondada benzini icir :) 

Togrul sport paketden qabag diskleri deyish mence :)

• Yeri var! 1

ne disk meslehet bilirsen?  esline galsa bir gepikde bu mashna goymag fikrim yoxdur.

• Yeri var! 1
  • Haha 1

mence panaramaya en yarawan ideal disk ele bu diskdi ) birde e63un radnoy diski

Изменено пользователем Rustamoglu

• 2 месяца спустя...

Seher seher geldi )

Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.

2 часа назад, 093 сказал:

Seher seher geldi )

))) Qirmiziya niye kechirsen ki?

3 часа назад, 093 сказал:

Seher seher geldi )

Ay lotuuuuuuu)))))60 azn 3 bal

5 часов назад, Farid сказал:

))) Qirmiziya niye kechirsen ki?

Orda cox pis probka olur hemishe,men yashil yanin sonende ilishib galdim ortada,soldan gelen mashinlara narahatcilig eleyirdim oncun basib getdim.

5 часов назад, Самир М сказал:

Ay lotuuuuuuu)))))60 azn 3 bal

40 manat yazilib) Bile bile elememishem girmizida kecmeyin mensulyati cox agirdi,kamera zat bosh sheylerdi hadise toredmey agirdi.

• Yeri var! 2

Burda (Ərəb Əmirliklərində) hər yol kəsişməsində yazı var - kəsişmə boş deyilsə keçməyin. Heç kim də növbəti yol boşalmadan kəsişməyə çıxmır. Təbii ki, cəza almamaq üçün. Həmişə görəndə fikirləşirəm bizdə belə eləsən elə yerində qalarsan, türkün sözü arxadan da söyüş yeyəsi olarsan. 

19 часов назад, 093 сказал:

Orda cox pis probka olur hemishe,men yashil yanin sonende ilishib galdim ortada,soldan gelen mashinlara narahatcilig eleyirdim oncun basib getdim.

Bilirem, tez-tez kechirem hemin kesishmeni, hemishe de tixar olur. Yuxaridan gelenler (sen geldiyin yol) bir terefe, soldan gelenlerin choxusu kutbeyindi, oranin 4 polosasi var, uchu duzunedir, 4cusu saga donmeydi, Medinstitut teref. Ancaq ele dordunnen de duz gedirler, 4 polosadan 3 polosaya girib tixar yaradirlar.

+ Bakixanov ile kesishmede ishiqfor 1 degigeden chox qirmizi olur, mashinlar da yigilir.

Uzun sozun qisasi, eger sen yashil yandigda artiq kesishmedeydinse, orani terk etmelisen, ve sene yol verilmelidir diger suruculer.

Asanpaya girib video-ya bax. Heledirsen, shikayeti ele orda doldur.

• Yeri var! 1

Пожалуйста, войдите для комментирования

Вы сможете оставить комментарий после входа

Войти сейчас
 Поделиться

• Сейчас на странице   0 пользователей

• Нет пользователей, просматривающих эту страницу.
  • Создать...