Перейти к публикации

Priora-023

Ali442
 Поделиться

Рекомендованные сообщения

В 8/15/2017 в 14:47, Rustamoglu сказал:

Qirmizi priora saynandi olkemizde , ele cixart efire mence

Ustaynan danışmışam,sökmay,ranglamak ve yığmaq 1aydan çox vaxt aparır.Mençün problem oduki bizde renglanan maşın beyenilir ama satanda problem olur 

Salam.Sürdüyüm bütün maşınlarda bu problem olub-Ferqi yoxdu seher yada gündüz vaxtı maşını işe salanda düwmür,iki ve üçüncü defe işe salıram onda düşür.Gedib 10yerdan benzin vurdum düzalmadi,benzin filteri,benzin nasosi,hava filteri ve.s ne var hamısın dayişdim,tamizdadim ama yena düzalmir.Birda maşın mene ele gelir süreti gec yığır(belkede sehv biliram)eledisa ne edim ki,düzalsin?

• 4 недели спустя...

Salam.

Maşını üreyim istiyan kimi yığmışam.

Salonu deri ile tikdirdim.Başqa nesa qalmadı.

Содержимое этого сообщения скрыто.
Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.

14 часов назад, Lowenhart сказал:

Mübarəhdi, vaxtın olanda salonun şəkilin çək

Çoxsağol) 20-gün olar yığıllb,vaxt yoxdi deyena girmiram bura

Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.

• 3 недели спустя...

salam maşında çox dayişiliylar etmişam.Bügün yağı ve remeni dayişdim tam rahat oldum.

kalonkalarıda dayişdim,4eded 550w ve 2eded 600w.  Kalonkalardan 2si xromdu.Üsiliteli artırıb 2 eledim. 1eded jec 1200 ve bir eded sony 600. . . Qeyd edim ki,Aparaturanın gücüna göra baqaj ve dam sirkalanir. Pnevmanı da qoyannan sonra üreyimce olar. 

• Yeri var! 3

• 8 месяцев спустя...

Salam forum ehli. 3aydan çoxdu ki buralara baş çeke bilmirdim. Prioranı satdım. Yaxşı pul verdilar deyena satdım getdi. Satdıqım qiymatdan baha qiymete olan bir niva aldım. 2015 ci il,19000probeq. Pnevmadan başqa maşınnda herşey var idi. Müeyyen problemlerle üzleşdiyim üçün hemen maşını yiyasina qaytarası oldum. İndi mene ideal veziyetde olmasa da Yaxşı veziyatda qara 07lazımdı. İli minimum 2010. Turbo az saytdında olan 07ler menlik deyil. Kimin tanışında ve ya özünde satdıq qara 07 varsa mene yaza biler.

Пожалуйста, войдите для комментирования

Вы сможете оставить комментарий после входа

Войти сейчас
 Поделиться

• Сейчас на странице   0 пользователей

• Нет пользователей, просматривающих эту страницу.
  • Создать...