Перейти к публикации

Pioneer 7150

Ali442
 Поделиться

Рекомендованные сообщения

Salam forum ehli. Sualım beledir. Mende priorada(2015modeldi) ses sistemi zavod istehsalı olan manitora qoşulub.(2üsilitel+6kalonka)

Dünen 7150 pioneer aldım. Zavod prioraya magintafon üçün yer qoyub ama hemen yer bu pioneerin ölçüsü ile düz gelmir gerek kesile yonula. İstemirem ele olsun. Hemen pioneeri bardachoka qoysam,pultnan işlede bilecem? Bardachokun içinden pult onu işdede bilecey?

• Yeri var! 2

• 2 недели спустя...

salam ,ishlede biliresen amma pult cox vaxt tutmayacag manca 

degig yadimda deil amma deyesenn Ali ,Orxanda gormushem magnitafonun ust krishkasini yerleshtiribler ponele yani onu hara istesen goya bilersen amma asas magnitafofonun icalatini arxa hissesini gizledibler 

• Sağol ürəh! 1

9 часов назад, RA1000 сказал:

salam ,ishlede biliresen amma pult cox vaxt tutmayacag manca 

degig yadimda deil amma deyesenn Ali ,Orxanda gormushem magnitafonun ust krishkasini yerleshtiribler ponele yani onu hara istesen goya bilersen amma asas magnitafofonun icalatini arxa hissesini gizledibler 

Salam. Bardachokun altında yerleşdirdim. Zay elemek istemedim. Ona göre bele bir addım atdım. Onsuz maşına heçkas eyleşmir,heçne deyib dolaşmır seliqeli qalıb orda. Meslehete göra çoxsağol)

Содержимое этого сообщения скрыто.
Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.

• Yeri var! 1

Пожалуйста, войдите для комментирования

Вы сможете оставить комментарий после входа

Войти сейчас
 Поделиться

• Сейчас на странице   0 пользователей

• Нет пользователей, просматривающих эту страницу.
  • Создать...