Перейти к публикации

Mercedes W210/55/AMG

093
 Поделиться

Рекомендованные сообщения

Salam neca vaxti mashinnan benzin iyi gelirdi,bu gun getdim Elitin icinde baxdilar dediler bakda problem var, teze bak aldim deyishdim bir defeliy prujinlarda olan podstavkalari deyishdim dal 5diy gabag 4diy idi, hamsin deyishib 3 diy goydum bir az mashin ashagi dushdu, saba tezeden razvala girmeliyam,gabag buferin zashitnikda sinig idi onuda deyishdim,arxa granatin pilniklernide deyishdim,motor xanadan bir iki krishka yox idi olarida aldim. 3diy podstavka yaxshidi?  yoxsa gerey 2liy goyardim? bir sozde deyim mashin srazu jostki oldu.

Содержимое этого сообщения скрыто.
Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.

• Yeri var! 7
  • Peçat! 1

Eladı.Maşında problem saxlamırsan belede davam ela.!

Maşın aşağı düşüb,amartizatorlara göradi biraz jostki olmalıdı,bu qaçınılmaz bişeydi.Fizikanın qanunlarınnan biridi.Yaxşı elamisan,bu disklarnan maşının duruşu bele olmalıdı,çox aşağı salma,maşınnan anlayışın mandakindan çoxdu,ne qaldır nede sal.Bele seviyyadi.

• Yeri var! 2
  • Peçat! 1

Cox sag ol gagash var ol! mence normaldi bele.Bayramvizda mubarek!

Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.

• Yeri var! 11
  • Peçat! 1

5 часов назад, 093 сказал:

Cox sag ol gagash var ol! mence normaldi bele.Bayramvizda mubarek!

bahem

• Sağol ürəh! 2

Togrul bu Avanqard deyilki, bu AMG'dir, joski olmalidi da qardash. Ele belke senden qabagki yiyesi deyiwib 4-5 dishlik rezin qoyub. 4-5 dishlik Eleqansda Klassiklerde olur eslinde.

Ama bundanda ashagi salma, surmekde olmuyacag sora. Qaraja enib eliyende, moykada qaldiranda altini surteceksen. 

Birde sesi neter cixir? Videoya cekib at baxaq bir. Mene cox maraqlidir W210 55AMG sesi nece olur?!

• Yeri var! 3

Salam Tofiq uzvu gorey ) He yaxshidi prosto hele bil gabagi bir balaca yuxaridi arxasinnan,coxda salmag olmur deyirler razvala girmicey soram.Sesi bele pis deyil videoda coxda bilinmir,cekib ataram bura.

Изменено пользователем 093
  • Yeri var! 4
  • Peçat! 1

Gardash Salam.Bayramin mubarek.Ela mashindi,satmaq fikrin olsa mene de chox xoshum galir senin avtodan.Memnuniyyetle alaram 

• Yeri var! 1

59 минут назад, Abbasoff сказал:

Togrul maqnitafonu AUXla iwledirsen? 

He brat

1 минуту назад, 093 сказал:

He brat

Nece qosmusan onu?
arxasinda AUX sunuru kecen yer var?

45 минут назад, Apollo сказал:

Gardash Salam.Bayramin mubarek.Ela mashindi,satmaq fikrin olsa mene de chox xoshum galir senin avtodan.Memnuniyyetle alaram 

Aleykuma salam,cox sag olun sizinle bahem, cox sag olun ama satmag ustamirem cun ki,mashina goyulan her bir gepiyin garishiligni gorurem mashinnan lezet eleyir,hemde hele yigiram orasin burasin cox shey var planda.

Только что, Abbasoff сказал:

Nece qosmusan onu?
arxasinda AUX sunuru kecen yer var?

mende bardachokda yeri var aux ucun.

bilmirsen onu nece qosublar?
cunki bir tanis ucun 210 almisiq ustunde zavod monitoru gelib
Isteyirik AUX qosaq

Eger yeri varsa bardachokda monitorda sistem knopkasina daxil olursan orda aux yazi var.

• Yeri var! 1

21 час назад, Apollo сказал:

Elin, tanishimda S55 var, yaxshi veziyyetde, mashin az surulur, 2004du deyesen. Ag rengde, yurush chtoto okolo 120k, esli interesno, uznayu u nego o prodaje. Satsa, baha vermez

Bugun cox shukur ki, axtardigim kapotu tapdim,reng deymemish yaponkadan cixan kapot,shekilde oz kapotmu cekmishem butun esabma oynayirdi,galdi bidene bu teze aldigim kapotu renglemey yaxshi ustune goymag,belede goymag olar renglememish,prosto bir iki xirda batig var,axir ki salonda priborda ishig bir teref yanmirdi onu duzeltdim soram priborda saat gostermirdi onuda duzeltdim.

• Yeri var! 12
  • Peçat! 1

3 Gun mashinsiz?butun zazorlar duzeldi.

• Yeri var! 5
  • Peçat! 1

Sağlıqnan.

Saviyyadi,Mence bunnan sora otur sür,maşının keyfini çıxard

• Yeri var! 1
  • Sağol ürəh! 1

Gorey neca cixir, malyar tek kapotun rengine 150 manat istedi, demirci 100manat,kapot ozu 200 manataxir bidene kapot geldi 500oturdu.hele orasin burasin duzelt bir azda cixacey.

Hazirig) galdi polirovka zat.

• Yeri var! 7

Cox pis galmisham iki disk arasinda,zavod yoxsa 5ulduz?(Bu ustunde olan 5 ulduzlari ideal elemishem,yani eyriliyin duzeltmishem balans elemishem onnanda elave hec bir diskde cat svarka yoxdu,acigi heves yoxdu disk alib tezeden orasin burasin duzeltmey.

Гость
Эта тема закрыта для дальнейших сообщений.
 Поделиться

• Сейчас на странице   0 пользователей

• Нет пользователей, просматривающих эту страницу.
  • Создать...