Перейти к публикации

Mercedes W210/55/AMG

093
 Поделиться

Рекомендованные сообщения

Hele bele paylashmishdin gorun ne teklif gelecey) acigi forumnan 39kuza 3.6 alpina barter teklifi geldi 019,gorey ne olur  ama acigi satmag coxda istemirem pis mashin deyil.

Содержимое этого сообщения скрыто.
Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.

Изменено пользователем 093

Toğrul qardaşm mennan çox bilirsan her şeyi,meslahat kimi demiram,sadeca öz fikrimi deyiram. Bu duruşa ancaq bular yaraşar. 19luq diski teker lap joskiy olacaq,Qabaqını aşağı çox salma,ne vaxtsa hardasa sene problem yaradacay. Maşın superdi,bundan evvelki diskilar yaxşı idi ama parıltısı çox idi. Bu tam başqa birşeydir. Esas odur ki,özvün xoşuva galsin,özün maşınnan lezet alasan.  Kiminsa beyenmemeyi seni narahat etmasin. Xod ver magintafona sür.Satmaq fikrini çıxard başınnan.:zor:

Изменено пользователем Ali442
  • Sağol ürəh! 1

6 часов назад, 093 сказал:

Hele bele paylashmishdin gorun ne teklif gelecey) acigi forumnan 39kuza 3.6 alpina barter teklifi geldi 019,gorey ne olur  ama acigi satmag coxda istemirem pis mashin deyil.

Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.

4,6 pis fikr deyil, ama motorunun 4,6 kimi qaldiqina emin olmalisan, o 4,6 ni 92 benzinla surmuyubler guman edirem, 15w40 yaqindan hec daniwmiram. yaxwi yerde yoxlatdir, komek lazim olsa xeber et, yaxwi ustalar meslehet gorum bmw uzre.

• Sağol ürəh! 1

2 часа назад, Ali442 сказал:

Cox sag ol ezizim xosh sozdere gore,acigi o diskler bu mashin ucun deyil,olar adi 4goze yani 3.2 ya zada yaxshi yarashir en esas o disklar W202 ucun lap yaxshi otrur, bu menim mashinma bashga boyu olculu yaxshi keyfiyatli disk goyulmalidi yani replika yox,eger imkan yoxdusa original diger disklere onda ancag monobloklar durmalidi oda ki, zavod xromlariynan, shukur mende bu diskler her sheyi yerindedi xromlar neca lazimdi parildayir diskde cat eyrilik yoxdu, ona gore Orxana birde mene o diskleri satan Ceyxuna cox minnatdaram cox yaxshi insandi,duzunu desam uje gozum oyreshir bu disklere mashin  oz kobut vidni alib.

1 час назад, Фарид923 сказал:

Men dediyim mashin 4.6 deyil,3.6 di sef elemiremse 10 ZT 019 sahibi burda bu mashnin mövzusun acmishdi sef elemiremse,Acigi bele hele tam gerar vermemishem satmagma yada deyishmeyme,o ki galdi gullug sohbetne onla senle raziyam cox nadir hallarda bele mashinlar normal gullug olunur,mende shukurler olsun motor korobka ela vezyatdadir motor gramda yag yemir mence bu  onu deyir ki,avtomobilie duzgun gullug edibler duzgun yag tokubler ,yuksek keyfiyatli benzinnen surubler.Cox sag ol ezizim komey etmey istediyve gore cox seviniremki sizin kimi insanlar var,diskleri aldigim adamda 55 surur Ceyxun(400) oda mene tek diskleri satmagnan kifayetlenmeyib sag olsun cox sheyi mene izah edir komey etmeya  calishir,hemcinde Orxan.

• Sağol ürəh! 1

Başa Düşdüm Seni. Bizda Lankaranda bir Dostum var idi,E55 2001var idi onda. Eyni ile bu diskilardan qoymuşdi,çox qeşeng görünüşü var idi. Senin maşınındada çoxdandı olardan görmak istiyirdim maraqlı idi. Öz istayinla hereket edirsen bu lap eladı. Ne istirsan,hansından istirsan onnanda qoy maşına sür dadını çıxar. Bu satmaq fikri menimde beynime düşür herdam. İstiyiram prioranı satıb başqa bir maşın alım. Bügün 5-6nafar zeng etdi,gelib baxdılar maşına. Aldıqım qiymatdan  üstün qiymatada istadilar ama satmadım,satmaramda. Öyraşmişam,sürende zövq almaq lazımdır. Demayim odu ki,maşının ele bir maşındıki,sürende zövq almamaq mümkün deyil.:)Satmaqı en axırıncı planda saxla,sağlıqnan sür

• Sağol ürəh! 1

Dunen dostumun yaninda bele mizildadim oda mennen hebersiz mashni turbo aza goydu,ishde oturmrsham zenglerin sayi hesabi yoxdu,geldiler geceynen mashna baxdilar cox adama surmeya goymadim sevmirem mashinmi her adam sursun,bir gunun icinde  3 real telif geldi mene,biri barter 39kuza alpina 3.6 nan,ikinci teklif17000 ve sonuncu 18000.Mashnin her bir yerne baxildi catishmayan sheylerden mene 3 catshmayan sheyi dediler duzdu ozum bilirdim olari ve burdada geyd etmishdim,;gazannar zavod deyil olarda satishda tapilsa eger 700-1000arasidi,alt dumanni oznun deyil oda 250 azn,birde gabag bufer zavod deyil, onun geymatni bilmirem.Hatirladim ki, mashni 20000 manata satisha goyulmishdu, yani mashna real teklifler geldi behte goyulurdu birden ayildim dedim satmiram elani legv eledim ! Yavash yavash bu 3esas problemleri hel edem gazanmari deyishib zavod AMG  goyacam,dumanni bufer tapacam,esas goyulan pul mashna   bosha gedmeyib,hemde pis mashin olsa 18000 teklif edmezdiler,Yani mashin satmag movzusu tamamile yerinnen dibinnen baglandi! Cox esablarim  geti  bir gun icinde bizim milletin bu geymet girmag istediyne,otrub surmey isteyir srazu Esp -ni sondurur deyirem onu sondurmeynen megsedin nedi?? yani mashni firlatmagnan mashni yoxlayirlar?! cavab guluncu oldu  bizim milletin dushuncesi deyir bu ne ucundu ? guya sen bunu capmirsan? men shexsen her defe yerinnen gotrende esp ni sondurub  polniy gaznan goturmurem,her povorota arxasi gaca gaca girmirem, bu o demey deyil ki,5.5 di capilmalidi! hemde bunun o  vaxti deyil,bu mashinnan hec kimi tecublendirmek olmaz! Sabahviz heyirli olsun !

• Yeri var! 2
  • Peçat! 1

Bu gun cox axtarishdan soram E55 zavod gabagdan arxaya geder glushitel gazanni tapdim,bu axmag bir bir dishoviy sesden canim gutarir axir ki! bu manim mashninda olan ses sistemidi gorun nece adamlar var bakida neyi cixarib neyi goyurlar!inshAllah tezlikce goyacam ustune shekilleri goyacam,acigi inanmirdi ki,tapa bilecem hami deyirdi bakida axtarma.

• Yeri var! 4
  • Peçat! 2

3,6 haqqinda hec fikirleshme) en lazimsiz motorlardandi) e55 ancaq m5 le barter

• Yeri var! 1

Uje mashin satmag movzusu yerli dibli baglanib) mashinnan zovg aliram surdukce ) ama  o mashinda pis  mashinda deyil gagashnan tez tez dansihirig mashna baxan adamdi.

Menim mashnimnan cixan ses sistemi,ustanovka olundu mashin cox sakit ishleyir ancag boyu oborotdarda sesi cixir, acigi bir az oyrencali deyilem.

• Yeri var! 2

В 11.10.2017 в 15:57, 093 сказал:

Bu gun cox axtarishdan soram E55 zavod gabagdan arxaya geder glushitel gazanni tapdim,bu axmag bir bir dishoviy sesden canim gutarir axir ki! bu manim mashninda olan ses sistemidi gorun nece adamlar var bakida neyi cixarib neyi goyurlar!inshAllah tezlikce goyacam ustune shekilleri goyacam,acigi inanmirdi ki,tapa bilecem hami deyirdi bakida axtarma.

sen buna sukur ele bizde qlushitele neler edirler... cox usaq musaq kollektora deshiq acdirir... cox 5.5 AMG ve 4.3 W210ler zil 131 sesi cixarir :facepalm:

• Haha 1

))) zavod ses indi cxmir kim otrur deyir yiglmadi?ancag gaz verende az maz pirilti var) disklerin xromu lezet eleyir geca cox gesheng parildayir )

• Peçat! 2

20 минут назад, 093 сказал:

))) zavod ses indi cxmir kim otrur deyir yiglmadi?ancag gaz verende az maz pirilti var) disklerin xromu lezet eleyir geca cox gesheng parildayir )

SuperSprint son susdurucu ve orta duz truba goy hezz al... Men hele Helgalar(Alman qizlari) ucun bunnan gozel varianta ras gelmemishem... зачем V8 если не рычать туннелях и под мостами сорри мысли в слух... завод и колхоз не для меня...

Изменено пользователем GORARXILI
  • Yeri var! 1

Acigi sonradan nesa deyishiylik istemiren,bu gazannara az pul vermamisham,mashnin gedmayida deyshilib evvel ki sonradan goyulanlarnan boglurdu. 

13 минут назад, 093 сказал:

Acigi sonradan nesa deyishiylik istemiren,bu gazannara az pul vermamisham,mashnin gedmayida deyshilib evvel ki sonradan goyulanlarnan boglurdu. 

SuperSprint at gucu artirir) ama herkesin fikrine hormet elemek lazimdir

• Yeri var! 1

Salam komeya ehtiyacim var! mende shit cox pis parildayir bilmirem onu ne edim,instagramda seyfe var avto interyer,orda shiti rengleyirler,danishmisham ustaynan deyir getir sokum 3 gune hazir edim sene verim,siz ne meslehet verardiz? rengelemey necada yaxshidi? soram pis gune galmir?zehmet olmasa komey edin.

Tapılmırsa, restavrasiya etmək olar onu. Tapılırsa, başqasın al, quraşdır

• Yeri var! 2

1 час назад, 093 сказал:

Salam komeya ehtiyacim var! mende shit cox pis parildayir bilmirem onu ne edim,instagramda seyfe var avto interyer,orda shiti rengleyirler,danishmisham ustaynan deyir getir sokum 3 gune hazir edim sene verim,siz ne meslehet verardiz? rengelemey necada yaxshidi? soram pis gune galmir?zehmet olmasa komey edin.

Koja cektirmek de olar hem bogati goruner kraska mene kalxoznu geldi

15 минут назад, Lowenhart сказал:

Tapılmırsa, restavrasiya etmək olar onu. Tapılırsa, başqasın al, quraşdır

150 manata basha gelir restavrasiya elemey,shit tapmag cetindi acigi baxmisham(

10 минут назад, GORARXILI сказал:

Koja cektirmek de olar hem bogati goruner kraska mene kalxoznu geldi

Koja shitde nesa meni acmir,hemde mashin zavod vidinde yigilir.

3 часа назад, 093 сказал:

150 manata basha gelir restavrasiya elemey,shit tapmag cetindi acigi baxmisham(

Koja shitde nesa meni acmir,hemde mashin zavod vidinde yigilir.

koja shitle mers olmur zavod ? men ancaq bmw ve vaz surmushem ve ailemizde gormushem melumatim yoxdur ona gore sorushuram...bmw de zavod olur koja shit ve gapi kartlari

Гость
Эта тема закрыта для дальнейших сообщений.
 Поделиться

• Сейчас на странице   0 пользователей

• Нет пользователей, просматривающих эту страницу.
  • Создать...