Перейти к публикации

Mercedes W210/55/AMG

093
 Поделиться

Рекомендованные сообщения

kuza bir defa renge girib hele men alanda teze renglenmiahdi,bele gapilar zat yaxshidi duzdu yaxshi duzeldilib pisde renglenmeyib,biden gabag kapot idi pis gunde butun shpaklyovka idi,onuda aldim tapdim yaponka perikitkadab cixan rengsiz kapot yaxshi rengletdirdim goydum ustune, yani bele indi uje kiza yaxshidi,galdi bidene gabag buferi deyishmey sbor original setkalariynan dumannilariynan,onan soram lap yaxshi olacey.

• Yeri var! 3

2 минуты назад, 093 сказал:

kuza bir defa renge girib hele men alanda teze renglenmiahdi,bele gapilar zat yaxshidi duzdu yaxshi duzeldilib pisde renglenmeyib,biden gabag kapot idi pis gunde butun shpaklyovka idi,onuda aldim tapdim yaponka perikitkadab cixan rengsiz kapot yaxshi rengletdirdim goydum ustune, yani bele indi uje kiza yaxshidi,galdi bidene gabag buferi deyishmey sbor original setkalariynan dumannilariynan,onan soram lap yaxshi olacey.

InshAllah.ugurlar.

yalniz sol terefnin shekli var,bele gormey olar mence ne vezyatdadi.Cox sag olun.

Содержимое этого сообщения скрыто.
Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.

• Yeri var! 1
  • Peçat! 2

Saglignan qaqash, diskleri monoblok Amg-ya deyishdirmek fikrin yoxdur?

Cox sag olun,var inshAllah 7-8gune deyishecam.

Salam,dunen mashin getdiyi yerde bashladi bogulmaga,apardim ustaya baxdilar dediler vozduxomer hereb olub,soram elasticniy  muftaadi nedi o hereb olub,arxa granatin pilnikler oda hereb olub,hava filterleri pis berbat halda olar deyishmelidi,akkumlyatorda dunen ustada bashni goydu.hal hazirda babekde zz servisdeyam azi 400-500manat herc goyulacey.

Salamlashmag istedim,gordum agsaggal surur mashini))))yaxshidi signal vermedim))

Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.

• Yeri var! 3

2 часа назад, 093 сказал:

Bu gun cekmisiz?)

Bäli.ceken kimi foruma yukledim

Ustada idim,menim ishim cixdi hayish eledim atam goturdu.cox sag olun shekle gore,birde soz sorushum realda gorduz mashni xoshvuza geldi? ama hayish edirem duznu deyasiz)

• Yeri var! 1

E55 rasxodsuz olmali deildi ki , normaldida )

Mawina qewenq baxirsan halal olsun ??

• Yeri var! 1

1 час назад, 093 сказал:

Ustada idim,menim ishim cixdi hayish eledim atam goturdu.cox sag olun shekle gore,birde soz sorushum realda gorduz mashni xoshvuza geldi? ama hayish edirem duznu deyasiz)

Menim yalannan aram yoxdu.nece var elede deyirem.ona gore hetta bezi "kishiler" mennen inciyir olarin poxunu uzune vuranda.ne ise,temadan uzaglashmayag.bele lap yaxshi baxa bilmedim dostum,bezi xirdaliglar amma göze girir.inshAllah polirovkda demishdin olunacag,onnan sonra shildiklari tezelerin goyarsan(E 55 yazisi).sesi cox lezzetlidir.inshAllah bir gün yaxinnan baxaram.

• Yeri var! 7
  • Sağol ürəh! 1
  • Peçat! 2

Acigi men incimirem eger nesa varsa demey yaxshidi bu movzuda oncun acilib ki men gormediyim duzgun olmayan sheylere mene deyilsin mende olari aradan galdirim,duzdu mashin cox cirkli idi ama yenede kohne mashindi calishiram yaxshi olsun,kapotu rengleyanda buferleride rengledim ustaya dedim bunu obshi shkurka polirovka ele dedi ki bes zerni aparacam shkurkalasam oncun galmsiham bele,inshAllah bir iki gune kapotu polirovka eletdirende gene danishacam ustaynan,yazilari  almisham shekilde bekemde fikir versez yarsin sokmushem yazinin  prosto yapishdirmaga vaxt olmadi duz yerne vurnag ucun bir bir regemleri sokmushen,yani birni cixarim srazu tezeni vurum)sesine barmag olunub oz sesi deyil,Cox sag olun inshAllah yaxinnan baxarsiz.

• Yeri var! 3

@Elvin207

Изменено пользователем 093
  • Yeri var! 2
  • Sağol ürəh! 2

Salam,bu telefon nomresiz yanir?yandiraram yanmir ola biler nomre goysam yansin? 

• Yeri var! 3

4 часа назад, 093 сказал:

Salam,bu telefon nomresiz yanir?yandiraram yanmir ola biler nomre goysam yansin?

Nomresiz yanmalidi, yoxla belke telefona gelen provodkada boshluq var. Mende bmw-de hemen problem olmushdu, provod-da boshluq var idi. Sonra amma qoshulanda No-sim yazildi.

• Yeri var! 1

Bu diskler ne mashnin diskleridi? geder bular w210 na?gedseda yarashar ? ne meslehet verirsiz?gazan disklar danishilib artig prosto fikrivizi bilmey istayirem.

Дейесен бунларданды. Беле де, пис дейил, вау да дейил. 16лыг авангарда охшайыр

• Yeri var! 1

Гость
Эта тема закрыта для дальнейших сообщений.
 Поделиться

• Сейчас на странице   0 пользователей

• Нет пользователей, просматривающих эту страницу.
  • Создать...